e46.lv

April 20 2019 04:04:49
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde


e46 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 22
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,064
· Jauns lietotājs: onthewheels
Random user photo


BMW Sedan GB

E46 VASARAS ATKLĀŠANA 19
AMriepas.lv
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Pārnesumkārba, reduktors, sajūgs, stūres meh
 Izdrukāt tēmu
Stūres mehānisms
keksis323
Braucot uz 100 jutu vel kaut kada vibracija ir , supporti parlasiti jauni cilindrisi salikti, bremzejot jutu ka kaut kurs bremzu disks nelaudz liks, vai sis disks nedsudz likais, var dod vibraciju prieksa kad braucot 100km/H supporti nekilee, perfekti viss kaa nakas...?
 
Lauriss
Pārbaudi prikšējiem plauktiem gala bukses, kā arī plauktu lodbalsturs, citreiz sanāk, ka plaukts staigā, kautgan pašas bukses ir vesalas. Pacel mašīnu un pakustini riteņus skaties vai nav brīvkustības.
 
keksis323
Diemzel nav brīvgaitas, jauni plaukti, galabukses , amisi jauni, stures pirksti ar abolisiem arii, vairs nav kam, bremzu disks nedaudz ir līks kad bremze var just minimali, supporti parlasiti ..riepas mēģināju arii citas..diskus arii citus..vienalga jutu ka taa kaut kas novibre uz 100 km priekšā. .ik pa laikam novibreepec noteikta laika..hz
 
Lauriss
Man ar bija tieši tāda pati problēma, balansēju riepas pat biju uz balansēšanu ar piespiedējruļļiem aizvedis un pat jaunu riepu komplektu uzliku, tāpat vibrācija bija, bet tad pamainīju gala bukses uz Lemforder un samainīju bukses anti roll bar un pazuda tas joks tagad brauc cik ātri gribi nekas nevibrē. kautgan tas atbalsta stienis manuprāt nekādi nevar ietekmēt to ka vibrē stūre tamdēļ sliecos domāt ka tieši gala bukses bija vainīgas.
Iepriekš man stāvēja Myle HD uzliku LEmforder.
Interesanti ka ar ziemas riepām praktiski nebija tās vibrācijas, bet tieši vasasras R17 225/45 uzliekot viņa bija.
Tāda mana pieredze šajā jautājumā
 
Lauriss
Diezgan ilgi cīnijos ar šo problēmu un neviens īsti nevarēja pateikt kamdēļ tas tā notiek, jo vibrācija bija random varēja pat teikt ka cikliksta pavibrē pavibrē tad pārstāj pēc laika atkal un tieši pēc 100 kmh
 
modjo
Ved uz servi, kur māk atrast esošo brīvkustību, turklāt pats teici, līks bremži disks, un jāremontē viss.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
Atgriezties forumā: