e46.lv

August 17 2017 22:30:42
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde
Coupe clubsport
Coupe clubsport
e46 studio photos
Onlainā
· Viesi: 36
· Lietotāji: 13
arvisz97
asdfer
bushish
dzeksis
edis_mbw
erxxx
Imre
jancuks1188
mazaisarvits
okayer
Vectevs
VladsVegas
wadims98

· Vispār lietotāji: 4,311
· Jauns lietotājs: pepper_dh
Random user photo

e46
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Virsbūve, stikli, lukturi
 Izdrukāt tēmu
Piķa/bituma noņemšana no auto virsbūves.
arcaa
Meklētājs šādu tēmu neatrada, tāpēc izveidoju diezgan aktuālu tēmu daudziem. Padalamies pieredzē kā saudzīgi noņemt šos melnos punktus(bitumu) no auto virsbūves. Kādus speciālos produktus lietot, tautas metodes un citi ieteikumi. Wink

bum
Es parasti sagaidu vasaras beigas un tad vedu pie auto mazgātājiem lai tie cīnās :lol: Man liekas ka pie parastās mazgāšanas tik kaut kādi 3 euro jāpiemksā :D

Tieši tā pat ziemā daru ar diskiem. Sagaidu ziemas beigas un tad vedu pie auto mazgātājiem lai cīnās devil

plombir13
1. Nomazgāt auto
2.wd-40 un lupatu viegli paberze un naaks nost diezgan viegli(vel palidzot benzins ,bet nez cik labi ietekmes krāsojumu)
3.Noskalot mašīnu lai noskalotu wd 40.

Man vismaz sanāca diezgan viegli

kashmars
i68.tinypic.com/vxjyt.jpg
Mafra Deca Flash
Es parasti shadu izmantoju, strada ljoti labi. Viens baloninsh sanak 2 reizem man.

modjo
Visos krāsi veikalos ir baloniņi šādu punktu noņemšanai. Īsti labi var pàrbaudīt to labumu uz balta auto.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

arcaa
Iesaku šo. :super:

www.bildites.lv/images/x8xiodb0repnabd222g.jpg

Deivid
Wurth produkcija nav likusi vilties, bet neesmu ņemis neko priekš auto.

Ieteiktu pamēģināt http://www.carcar... . Īpašnieks atsaucīgs un palīdzēs ieteikt pareizo. Nav prasts pirkt/pārdot.

Es skeptiski ņēmu vienu no disku tīrītājiem, bet darbojas tieši kā video rādīts. Uzpūt, pagaidi, noskalo. Ar 20 gadus nemazgātiem volvo diskiem gan bija grūtāk, bet tos vairs nevarēja glābt nekas.

Katrā gadījumā iesaku viņiem uzjautāt gan par cenām, gan pēc padoma.

reinis28
Un kur to wurth līdzekli dabūt? Kaut kur specializētā veikalā, vai, piemēram, Cenuklubā būs?

Deivid
wurth ir savs veikalu tīkls http://www.wurth....

modjo
Jelgavā Wurth ir Lauķenē. Aviàcijas galā pie Garozas ielas.

arcaa
tieši tā, pirku Wurth veikalā. 300ml baloniņš maksāja 7,..eur. Uz visu auto (tīrot visu līdz durvju ručkām) aizgāja gandrīz viss baloniņš

IMRoxz
Sveiki. Šobrīd ir aktuāla tēma - kā notīrīt auto virsbūvi no bremžu kluču/disku putekļiem, skaidiņām - nezinu kā nosaukt to īsti. Bet katrā ziņā man autiņam suporta membrāna saplīsa un kamēr tiku līdz servisam jau viss sāns pamanījās palikt brūns. šobrīd interesē ar ko var īsti nost dabūt to visu? Saka, ka ar disku tīrāmo līdzekli/benzīnu/wd40. Vai tā ir taisnība? Ja ir, tad kādu līdzekli labāk ieteiktu lietot?

Sandzha
Ieteiktu pameiginat ar ironix , sev moikā diskus un virsbūvi atīrīju ideāli no tā brūnā..

uldisa
da bitumu elementāri notīra waitspirts, kā arī jebkurš šķīdinātājs...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

modjo
Tikai bez fanātisma, lai laku nenomazgā vai neuzmatēWink

eniniex
Krown bitum cleaner :super:

Vintage
Nezinu kā jus to dabonat gatavi, man autiņam neviena pleķa nav, auto tiek mazgāts regulāri.

http://vintagelatvia.imgur.com/
anoance
Man arī nekad nebija bijuši, līdz pienāca šī vasara un prakstiski viss zem moldingiem ir bituma punktos, nemaz nerunajot par aizm bamperi.. riepas ar diskiem orģināla izmēra. Aizbraucu uz carwash kur visu zolīdi ar ja nemaldos priekšmazgātāju dabūja nost
"Ja tavs auto būtu zirgs, nošautu lai nemocās"

Fankie
Ar benzīnu un šķīdinātāju jābūt uzmanīgākiem :lol:

IMRoxz
Paldies par ieteikumu! Notestēšu to IronX, kad būs rezultāts atskaitīšos! :D

Atgriezties forumā: