e46.lv

June 26 2017 23:49:16
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 51
· Lietotāji: 22
AndzaK_LV
bgroove
chaboska
d3
DKristaps
endijs_mat
Gunchha
kadrs
koni4jo
KriiKK
maize
martinels
okayer
Pmac
ralfsan
renatz
rolisc
Ryan
splat
trisdesmitdivi
Tuncis
zarinieks

· Vispār lietotāji: 4,208
· Jauns lietotājs: cunami
Random user photo
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
Deivids M3
Vintage
Nekad neesmu to sapratis, esmu braucis ar SMG, tā ir cita lieta, daudz patīkamāk un ērtāk, kāpēc lai kāds čakarētos un pārietu uz manuāli? Shock

PS: Ar smg bija jāpiešaujās slēgties, ir jaatlaiž gāze pirms šifta, tas ir kā ar manuāli tikai nav roka un kāja jādračī, kas manuprāt šķiet daudz ērtāk, kaut kā neticu ka ar manuāl ir "cita" lieta, ja nebūtu pats braucis tad tad varbūt noticētu, drīzāk pieraduma problēmas.
Mainījis(usi) Vintage, 19.06.2017 10:40

BUHARDI
Kādu kārbu liki, ka zvans bija jātaisa?

Deivid
Vintage , tas ir atkarīgs no braukšanas stila un vajadzībām. Tici man es zinu kā ar SMG braukt.
Bez sajūga vadīt sānslīdi ir ļoti apgrūtinoši un pat bīstami. It īpaši ar šo jaudu un 19"...
Otramkārtam man riebjas automāts pēc definīcijas. Esmu no tiem slimajiem kurš arī korķos ir priecīgs par iespēju štepselēt un es arī šobrīd skatos uz F11 ar manuāli, par ko visi apkārt smejās. Tā nu tas ir.

Buhardi, kārba palika tā pati. Tur vienkārši akurāti jāveic 3 modifikācijas. SMG izpildijuma tur ir saliktas tapas un nav vītnes.
Mainījis(usi) Deivid, 19.06.2017 12:47

AF
Blin nu taisi tādu aparātu bet noperc softu ļevo par kapeikām, 99,95% ka nestrādās softs pareizi.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Deivid
Par kādu softu tu runā un kur būtu jāpērk pareizais?
DME netiek parrakstīts ar kaut ko kreisu.
Vispirms ar BMWFlash nolasam visu DME saturu. Tas aizņēma apmēram 30min.
Tad no tā nolasītā tiek izvilkta laukā parametru daļa.
Tālāk tas softs vienkārši ir lietotājam draudzīgs editors.
Var jau atvērt vaļā un pats ievadīt pareizos datus.
Tie parametri tur ir no rūpnīcas, vienkārši kompim jāpasaka lai izmanto manual, nevis smg daļu.

Vēlāk iepirkšu Evolve versiju. Tā gan ir nopietnāka iejaukšanas, jeb "čipošana" , bet to tikai komplektā ar ieplūdi, alpha N. Iespējams atlikšu to visu tuningu uz nakamo sezonu. Pagaidām gribas vienkārši pabraukāt.

Deivid
Te ir pilnais apraksts par visu ap MSS54:
http://www.m3foru...p?t=423771

Var ar text editoru pats salikt, bet es izvelejos piemaksāt 20eur un izmantot saprotamu interfeisu lai nav kļūdu. Tur arī checksummas parbauda.

Šobrīd sev ieliku:
1. SMG Shift lights
2. 155mph limit removal
3. Dyno rev limiteru noņēmu (drīz pie Roļa likšu uz stenda)
4. Burble / Pop on Lift off
5. Disable CAT Effiecency DTCs + CAT Protection jo katalizatoru man šobrīd nav.

Katalizatorus risināšu kopā ar visu izpludi.

AF
Vnk cik es zinu tadtad uz 100% nestrādā.
Tev vaitad viss iet super labi?
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Deivid
Pirms veicu izmaiņas negāja vispār.
1 un 2 robs pec sajutam likas ka pedalis ir nospiests uz 10%.
Tad kas sasniedz apmeram 80km/h, tad peksni atdzivojas un no 100-200 jau skrēja kā nākas.
SMG Pie gāzes pedaļa nāk vēl viens vads. Droši vien tur kaut kāda atpakaļsaite tika gaidīta no SMG bloka kurš vairs nav.

Bija piektdienas nakts un Pastnieku vairs negribeju ar to mocit pec pirmaa test drive.

Es nevareju sagaidit pirmdienu, tapec saku rosities pats un sanāca. Vienkārši padalijos ar programmu. Varbut vēl kādu interesē. Pastnieks ar tadu nelietoja. Viņš droši vien šo pašu būtu veicis manuali - ieladejis dme datus, editoraa pamainijis ierakstu ka vairs nav smg un voilā. Es savukārt izmantoju to programmu lai nekluditos. Vina pati par sevi neko nemaksā, bet katru reizi kad saglabā failu tad jāsūta autoram 20eur lai saņemtu licenci.

Pēc jaunajiem parametriem uzreiz aizgāja.

Kaut kas tika programmēts laukā citos blokus + arī instrumentu panelī, bet to es nedarīju.

AF
Ok ja saki ka strādā tad laikam jātic, vēlāk kad pabraukāsi uz visiem 100 gaidu atsauci, moš tiešām ar to vien pietiek.
Uz jaudas stendu liksi?

Deivid
Iet iet tāpat ka iepriekš.

Gribetos jau teikt ka pat labāk, jo nav katalizatoru un izslegts viss ap tiem, bet nu tas gan jau ir iedomu līmenī.
Katalizatoru vietā stāv rezonatori no kaut kada E38 (laikam 750). Sanaca ka tur viss der un jebkura bridi var noskruvet un uzlikt katiņus.

Kaut kad drīz aizbraukšu pie "Rolis" uz stenda. Interesē kas tur notiek un vai līkne korekta.
Vanos nav aiztikts. Varbut ieprieksejais saimnieks kaut ko ir darijis. Grabet nekas negrab un sudzibu nav, bet gan jau profilaktiski butu jaatjauno + drīz ari saskriesos ar citiem lietotajiem un tad papetisim ar rolling start ka iet. Līdz šim esmu paskrējis ar pelēko kuram nr. bija EM-xxxx . Identiski gāja.

BUHARDI
Nedomāju ka tā programma dara kaut ko sliktāk kā cilvēks manuāli ar roku..

Deivid
Tur m3forum.net par viņa darbu ir 100+ lapas, daudz lasiju pirms kaut ko dariju.
Kaut kādas degvielas kartes u.c lietas es nemēģinātu uz savu galvu mainīt.

Pagaidām vel nevaru saprast vai atstāt to overrun backfire režīmu.
Ir viedokļi cik tas ir / nav veseligi?

Te ir konkrēti uzgriezts:

Ar tādu droši vien godīgi būtu iemest ķiegeli logā no apkartejo puses :D

Man ir buildjournal versija. Piezemētāka.

BUHARDI
Es arī sev tādu brīnumu uzregulēju. Ielās runā, ka neesot veselīgi lambdām. Bet man personīgi nekādu problēmu.

Deivid
Man liekas ka ar to domātas ir zondes pēc katiem? Ar katiem es šādu ar neliktu.

modjo
Mani no jaunāka BMW attur 2 fundamentālas lietas, jauniem modeļiem ir maz lielie benzīna motori, un vēl retāk netomàts.
Prieks, ka vēl kādam patīk mest pa robiem pašam:naac:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

uldisa
uz F sērijas 6 cil dzinēji ir ekskluzīva lieta...Wink
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

ruuudis
troikām f sērijas 3.0l dzinēji ir reta parādība...

Piķoras jau pārsvarā nāk 3.0l

Deivid
Šodien sanāca tikt vienā M saietā un patestēt auto pret diviem citiem e46 m3.
Rezultāts - kaut kas nav līdz 3.5-4k RPM. Rolling start salīdzinot ar citiem - mans atpaliek. Abiem pedaļi grīdā , otrais robs un abas pārējas emmas izraujas pus korpusu priekšā. Pēc tam vienkārši turu līdzi un iet +- tā pat.

Tagad ir vismaz kaut kas ar ko salīdzināt.

Palasot forumus un šķiet arī AF tepat jau bija minējis ka obligāti vajag "atjaunot" VANOS.
Pasūtīšu kitus no http://www.beisan... un tad papētīsim vēlreiz.

Jā ir viedokļi par to kas vēl varētu būt pie vainas/jāizdara - būšu pateicīgs

AF
Vanos jā.
Bet hz man vnk nemierigu dara tas softa labojums, jo cik zinu s54 ir divas slodzes kartes patstāvīgās neskaitot avārijas...

Ok sāc ar vanosiem, ar motora taimingu, sveces, u.t.t pēcāk skaties atkal

modjo
Vanosu jaukt un salikt būtībà arī ir jāmāk. Turklāt saliekot tos gumijas gredzenus, viņiem jàpiedilst. Perfomance parādās nobraucot kàdus 300 vai 400 km pēc nomaiņas.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Atgriezties forumā: