e46.lv

December 12 2017 02:38:08
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 M3 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 24
· Lietotāji: 1
Meeris

· Vispār lietotāji: 4,515
· Jauns lietotājs: jjurka
Random user photo

orange
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
Deivids M3
Deivid
AF rakstīja:

Vanos jā.
Bet hz man vnk nemierigu dara tas softa labojums, jo cik zinu s54 ir divas slodzes kartes patstāvīgās neskaitot avārijas...

Ok sāc ar vanosiem, ar motora taimingu, sveces, u.t.t pēcāk skaties atkal

Ok, tā arī darišu.

Kas attiecas uz softu, tad DME jau ir iekšā tās kartes un viss ko es izdarīju - pateicu kuru lietot. Kartes nemainīju. Pētot DME pilnos binus arī neatradu ka manual un smg būtu citi - mainās tikai pēc DME modeļa versijas, tā kā tur esmu 100% drošs ka viss ok. Es arī uz savas ādas izbaudīju to neiešanu par kuru tu runā un tā ir prom pēc korektām modifikācijām.

Modjo, lai kā man patīk pašam skrūvēt, tad šeit es iekšā bez pieredzes nelīdīšu. Lai to dara S54 guru Pastnieks. http://www.beisan...cedure.htm

modjo
Daudzi paskatàs joutubi, un taisa brīnumus. Prieks ka pareizi novērte situàciju.
Cerams viss izdosies:super:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Deivid
salons.lv/emm.jpg

Nekāds dižais update nav. Cits vnz, bet vismaz beidzot ir skaidrība par tālāko:

Izplūde - https://www.scorp...em-daytona
Labs price/performance. Video maz, bet pēc aprakstiem un tā ko var saklausīt - varētu būt ok. Nav baigais zāģis.

Ieplūde (paldies Maxixt par ieteikumu) - https://www.radic...fiber.html

Nav lēti, bet nu ja paskatās ka Evolve maksā 3000 poundus, tad šis pat sāk likties ok.

Un te laikam viens no efektīvakajiem upgreidiem - 4.10 attiecība - http://www.hacken...ferential/

Papētot datus nav īsti skaidrs kāpēc šādu neliek no rūpnīcas.
60mph ar stock 3.62 - 2384rpm
60mph 4.10 - 2700rpm
Pat mierīgai ikdienas braukšanai nebūtu nozīme.

Youtube var redzēt cik daudz tas dod. Paskaitam korpusus...

Nu pēc šiem upgreidiem droši vien būs jāmēt miers un jāsaka ka ir pabeigts. Max ko var dabūt S54 atmo un jāpaglabā bērniem. Nu labi, CSL bagāžnieks vēl vajadzīgs :D

Deivid
Piemirsu, vēl jaunnedēļ piemērīšu flančus. Laikam 12mm visapkārt būs ok.

modjo
AA sērija, ja nemaldos bija Ministru Padomes garāžai dotā v.nz. sērija, kuru numuri pamazām nonāk mirstīgās tautas rokās:D
Auto tev:super:

Deivid
Domāju ka tas ir pagājis līdz ar 90mitajiem.
Šis VNZ ir aizlienēts un imho daudz labāk izskatījas uz mana ex 240.

salons.lv/Volvo4.jpg

Nācas uzlikt uz šī jo citādi būtu pazaudēts. 1 gadu glabā.

modjo
Man šāds katafalks bija 1991 gadà raźots pirmais darba auto.
Pirmā BMW mīlestība sākās ar E21 kupeju, pat ne ar huļigankas E30 kupeju, tad mana Volvo love sākās ar šo brīnumu. Mašīna nekāda, lai arī ražoja pat līdz 1993.gadam. Nerūsēja, brauca kā kārtīgs tanks ar ķieģeļa aerodinamiku pat no kalna. Bija visādi Volvo, bet tagad paralēli BMW visu laiku arī S80:D

Deivid
Izcila mašīna. Stūre un sēdeklis bija vienīgas ekstras. Vadās ļoti labi. Braukt bija kaifs. Vienkāršs līdz riebumam. Bremzes tik pat kā nav jālieto. turi pilnu un dodies kur acis rāda. Tikai beigās šis un vēl 2 tādi bija jāatdod jo ar visiem auto reizē nepabrauksi. Sāka jau put pagalmā. Gadīgas rokas it kā ir uzcēlušas atpakaļ. Kaut kad noteikti nopirkšu tādu vēlreiz.

modjo
Rijīgs arī bija diezgan. Man bija benzīna. Īsts skandinàvu cirvis, bet kau kas tajā auto bija. Pēc 240 nāca 440, kurš bija Nīderlandes miza, lai arī saucās Volvo. Pēc tam bija V70 ar 2.5 tirbodīzeli. Super auto bija, ar specifisku bàņu komplektāciju. Paralēli S80 2.9 un atkal S80 3.2. Paskaitot pieci Volvo pēdējo 20 gadu laikā. BMW tikai trīs, toties visi 3ser.:naac:

Deivid
2.3 benzīns. Ipaši rijīgs palika pēc 100. Savi 14l easy, bet ja brauc zem tad ģeometriskā progresijā krīt un var arī 7-8 iekļauties.

M3 vidējais jauktā ciklā man sanāk 16. Var arī 10 ierakstīties, bet tas ir uz 10 minūtēm, līdz saproti ka nekas zem 4k rpm S54 nav pa prātam un prieks ir turēt apgriezienus augšā. Tāds tas auto ir.

modjo
Bmw jau vispàr provocē uz dinamisku braukšanu. Ir dienas, kad vairākas reizes sanāk mainīt auto no Bmw uz Volvo un atpakaļ, tad vienīgais kas mani reāli 3.2 Volvo nepatīk, ir tieši tomātkārba. Varēja viņi kaut vai kaut ko līdzīgu Bmw tomātam uztaisīt. Vispār labāk patīk manuāļi, bet jaunākos auto mešalka jau ir retums:D

GirtzB
Cik tas skorpions maksā?
Kā tai CSL kastei atrisināts gaisa pievads un kas tur ar MAF paliek?
Pat OEM gadījumā gaisa pievade nebij līdz galam smuki.

GirtzB
P.S. Saeimas un MK garāžām bija AA 56xy un AA66xy pārējie AA bija ierindas nummuri.

koni4jo
modjo rakstīja:

Bmw jau vispàr provocē uz dinamisku braukšanu. Ir dienas, kad vairākas reizes sanāk mainīt auto no Bmw uz Volvo un atpakaļ, tad vienīgais kas mani reāli 3.2 Volvo nepatīk, ir tieši tomātkārba. Varēja viņi kaut vai kaut ko līdzīgu Bmw tomātam uztaisīt. Vispār labāk patīk manuāļi, bet jaunākos auto mešalka jau ir retums:D

Agresīvs vnk esi, nekas tur neprovocē, Volgo gan aizmigt vnk var no garlaicības braucot zem 150:emo:

Deivid
GirtzB rakstīja:

Cik tas skorpions maksā?
Kā tai CSL kastei atrisināts gaisa pievads un kas tur ar MAF paliek?
Pat OEM gadījumā gaisa pievade nebij līdz galam smuki.

Ap 1000 poundiem.
http://www.ebay.c...SwDNdVn-IG

Bet neesmu vēl prasījis cik LV izplatītaji prasa. It kā esot šeit ar.
Tam GO-300 ir šāda + viņš ir modificējis X Pipe daļu. Gribētos pajautāt Scorpionam ar kādu nolūku ir taisīts tieši tā.

Re ku modifikācija:
salons.lv/2.jpg

Te pilnais apraksts - http://ru.bmwclub...amp;page=2
Par CSL ieplūdi skatos ka izmanto ko šādu:

salons.lv/1.jpg

Nezinu vai pamatoti, bet mani biedē mitrums. Es tomēr ar viņu parvietošos arī stiprā lietus laikā un negrasos griesties riņķī ieraugot pelķi. Par to domāšu vēlāk.

Par MAF. Tas ies prom. Alpha N. Pieņemu ka tur būs čakars.

MAXixt
Pasutiju pieta radicaltuning.eu dalas menesu atpakal,kad nauda bija atsutita vairak neviens neatbild, ne trackinga neko. Atveru keisu pay pala.
BMW Autoserviss

Deivid
Skarbi. Padod ziņu ka beidzās. Varbūt vasara, atvaļinājumi, bet nu neatbildēt vienalga nav ok...

MAXixt
Tur viss slikti ,tipa ritdien viss bus ,pectam nedelu klusums un atkal ritdien bus.Tas nav nopietni .Neredzu jegu gaidit talak, termins izbeidzies un nebus ne dalas ne naudas.
BMW Autoserviss

AF
Ja caur paypal to visu veici, tad naudu tev 90% ka atgriezīs Wink
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

MAXixt
Ja bet tur ari nav javelk pusgadu.
BMW Autoserviss

Atgriezties forumā: