e46.lv

December 10 2018 19:14:16
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 compact press photos
Onlainā
· Viesi: 38
· Lietotāji: 4
Kit
Officer
Redline
Titijs

· Vispār lietotāji: 4,950
· Jauns lietotājs: Bonjuks
Random user photo

e46.lv salidojums Tūja 5-6.jūlijs 2014
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
Deivids M3
darknmy
ielīdīšu "nje v tjemu"

https://youtu.be/...vPBQ?t=277

Vin noņēma kompresoru, jo ņifiga viņš neiet un pisās visu laiku

MAXixt
PG rakstīja:

Sveiki, Kungi!

Google mekleju vai kads LV ir uzlicis csl airbox un iemaldijos te. Noprotu, ka neviens vel nav un Maxixt ir procesa..?

Deivid, man pirms ~10gadiem bija csl. Ta skanja ir unikala :love: Cilveki sastingst uz ielam. Iesaku, joprojam ir nostljgjija pec taas. Izpludi var atstat oem, to vairs nedzirdesi. Labak izteret dazhus k airboxam un programmeshanai, nevis kompresoram vai turbo Wink Ar tiem parmerigajiem zirgiem nav ko darit un pec tam to mashinu nevienam nevajadzes.

Maxixt, tad tu esi panjemis airbox? saprotu, ka ieberzies ar kaut kadu tirgoni. Sho esi saktijies - https://www.geoff...eathers-3/ . Vels ir shie, ~1,5k eur - https://www.faceb...AirboxCSL/

Attieciba par kompi, noprotu, ka nav mums apkartne specu, kas alpha-n var kvalitativi saprogrammet. Saprotu vel ir varinats ar MAP sensoru (es par sho visu maz protams saprotu). Vai esi petijis variantu ar citiem ecu, tipa motec, tikai letakas alternativas. Nezinu, megasquirt vai tamlidz. Ko plano ar sho sadalju, ja liksi airbox?
Ja liksi carbona iepludi , ja gribi normali saregulet jaliek telemetriju lai redzet izpludes temperaturu katra cilindra un nav nozimes kurs tev regules evolve vai vasja.
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas

MAXixt
manejais ir csl kopija tikai ar citu snorkel dizainu
https://www.faceb...mp;theater
BMW Autoserviss

PG
Max, tad saprotu, ka tev viss ir uzstādīts un saregulēts. Kad/ja līdz tam tikšu, tad vērsīšos pie tevis. Man vel tikai galvā projekts, jānobriest/jāsaprot vai es tiešām to gribu darīt - pirkt M3 donoru, e46 compact un taisīt (precīzāk, maksāt kādam, kas to darīs) track car.
Saprotu, ka nodarbojies arī ar swapiem. Varbūt vari pateikt vai atsūti PM, cik tu ~ prasītu par e46 m3 pārlikšanu uz e46 compact (motors, transmisija, piekare, tā lai viss strādā). Dots apsists m3 un vesels compacts ar visām iekšām.

Paldies!

MAXixt
compact ar s54 ir bezjedzigs auto , e46 m3 pats pat sevi ir ideala masina trasei.Gala izmaksas tev bus vairak neka vesels m3 maksa.
BMW Autoserviss

PG
Kāpēc bezjēdzīgs? Tā pati riteņu bāze, tikai vieglāks. Un ar trasēm es nedomāju tikai asfaltu... m3 tiem mērķiem neceļas roka izmantot, taču galvenais aspekts ir finansiālais. Ja tu man pateiksi cik ~ maskā visu pārlikt, tad sapratīšu, kas izdevīgāk Smile

MAXixt
Apt 5
BMW Autoserviss

BUHARDI
Mēs te visi nu jau ļoti netēmā braucam, bet still - kur rodas 5k? Šajā gadījumā, saprotu ka vairāk vai mazāk runa ir par darba izmaksām, nevis daļām.

AF rakstīja:

Neko labāku par oem vadību tam motoram neuzliksi

Vari pamatot? Jo man izklausās pēc pilnīga bullshit :D

AF
Nu pamegini visas vanosa darbības funkcijas u.t.t paša spēkiem noregulēt, garantēti nedēļu nomvietas sēdēsi
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

MAXixt
BUHARDI rakstīja:

Mēs te visi nu jau ļoti netēmā braucam, bet still - kur rodas 5k? Šajā gadījumā, saprotu ka vairāk vai mazāk runa ir par darba izmaksām, nevis daļām.

AF rakstīja:

Neko labāku par oem vadību tam motoram neuzliksi

Vari pamatot? Jo man izklausās pēc pilnīga bullshit :D
20eur stunda , talak vajag skaidrot? Izjaukt m3 un parlikt visu kompacta aiznem labakaja gadijuma menesu.
BMW Autoserviss

Deivid
MAXixt rakstīja:Ja liksi carbona iepludi , ja gribi normali saregulet jaliek telemetriju lai redzet izpludes temperaturu katra cilindra un nav nozimes kurs tev regules evolve vai vasja.

A tev beigās izdevās?

RE
PG rakstīja:
Ta skanja ir unikala :love: Cilveki sastingst uz ielam. Iesaku, joprojam ir nostljgjija pec taas.

Atceros ļoti labi. Un, bija pat iespēja sajust blakus sēžot... skaņa bija vnk :maxlove: Tāāāāds gaisa kampiens, ka viss un visi apkārt tiešām sastingst Smile

MAXixt
Deivid rakstīja:

MAXixt rakstīja:Ja liksi carbona iepludi , ja gribi normali saregulet jaliek telemetriju lai redzet izpludes temperaturu katra cilindra un nav nozimes kurs tev regules evolve vai vasja.

A tev beigās izdevās?
ja,uz doto bridi 352hp, pirmdien atnaks telemetrija egt uz katru cilindru, tad bus iespeja vel kaut ko izvilkt.
BMW Autoserviss

Atgriezties forumā: