e46.lv

July 09 2020 04:51:10
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 18
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,356
· Jauns lietotājs: mareks05
Random user photo

e46 viesošanās bāreņu namā "Līkumi"
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
AF'a turbovodka coupe
emc
Cik palasīju netā, tad normāla temperatūra pēc trases braukšanas ir ap 140C, tā kā 80grādi nekas traks nešķiet. Vēl jo vairāk, ja oriģinālajai eļļai 75w90 viskozitātes rādījumi ir pie 40C un 100C, tad man domāt, ka 100C ir nominālā darba temperatūra. Aizdegšanās punkts ir 210C, tā kā tur liela rūme vēl kāpt temperatūrai. :D

Bet tev jau noteikti, ka nav defaultā 75w90 eļļa, ne?
Love my e46! :love:

AF
Nu nē, 75w140 lsd
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

AF
Kupejai pienācis laiks metināt virsbūvi.
inbox.lv/albums/a/ar4ijs01/18-08-2009/IMG-20200608-WA0046.sized.jpg?1592035821
inbox.lv/albums/a/ar4ijs01/18-08-2009/IMG-20200608-WA0047.sized.jpg?1592035875
par brīnumu tik viena vieta atplīsa, bet tilts jūtami staigāja.
Tagad viss bija cieši.
Savirzīti un aidā - ielās.
inbox.lv/albums/a/ar4ijs01/18-08-2009/Screenshot-20200613-013307.sized.png?1592036012
Labākais laiks ko varēju izpiest, 3robs spolē ļoti un 4 uz robežas notīties.
inbox.lv/albums/a/ar4ijs01/18-08-2009/Screenshot-20200613-025616.sized.png?1592035924

Ar top1 F90 (ne stock) arī sanāca uzskrieties vairākkārtīgi 100-Vmax, bet nu saķeres trūkums liek manīt , vai nu atpalieku, vai vienādi nobraucam, vienreiz gan zvaigznes nostājās taisni un ar labāku saķeres līniju sanāca pēc 200 apsteigt to xDrive monstru.

Vakara nobeigumā staipot krāniņu 2-3 robā slīpējot kārba pameta čatu :D tagad man tikai pēdējie 4-5-6 robi :lol:

palikuši
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

modjo
Neizlasot līdz galam, uzreiz padomāju par saķeres problēmu. Vienmēr ir paticis X. Tāds pirmās vietas, arī varētu patikt:naac:
Varbūt ir kāda pareizāka gumija par to činu.
Nu, neko. Jāskrūvē atkal.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

AF
Aizmugurē stāv šobrīd Michelin pSport2

uldisa
a noturēt jaudu uz saķeres robežas? jebšu spolējot labāk sanāks?Wink
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

AF
Ir nopietnāk jāpieiet pie tracktion kontrola, jau tiek.studēts. un jā , optimālākais priekš paātrinājuma ir 10-15% ratu izspolēšana.

uldisa
nu tad jātrennējas - tobiš ir kur tiekties....Wink jo kā jau saproti HP skaits zem haubes ir tikai viens mazs faktoriņš iekš draga...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

AF
Protams , vienmēr gribas labāk

anoance
AF rakstīja:

Aizmugurē stāv šobrīd Michelin pSport2

Kādā izmērā?

AF
245/35

Mikels
Kas tā par aplikāciju, kur visi mērās no 0-100 ? :D

Kesis
Dragy.
Ar aplikāciju gan nepietiek, jo ir nepieciešams vēl GPS verķītis, kurš maksā šķiet, ka aptuveni 160eur.
Ļoti ērti izmantot, ieslēdz un mauc cik uziet, neatkaīgi no tā, ko dari tiek uzņemti laiki.

Cristorf
Ar tādu jaudu un 245 riepām man ir sajūta ka tev diezgan ekstrēma braukšana , jo man uz emkas bija šie pat michelin tik 285 un ar trešo vēl meklēju saķeri a manam tās jaudas ne tuvu:D

AF
Atceraties, ka.plataks, nav labāks, ar pārāk platām riepām būs slēpju efekts.

Atgriezties forumā: