e46.lv

July 19 2018 22:39:27
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 32
· Lietotāji: 8
AK14
BMW-Valcha
ens
kars
KLAVINS
kuklitis3
Tuljiks
Vladlen

· Vispār lietotāji: 4,830
· Jauns lietotājs: mcielavs
Random user photo

Valmiera
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
Modjo E46
modjo
Fui, fui. Labāk nebūtu teicis. Pārsēžoties no D uz benzīnu, tu izaugi manās acīs. Tagad viss atkal slikti:lol:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

AF
Es igdienā strādāju ar vieniem no dārgākajiem Dīzełu un gāzes iekšdedzes dzinējiem, aizdomājies kāpēc industrijā neizmanto benzīnu?

Zinot visus plusus un mīnusis benzīnam, gāzei un dīzelim, mūsdienās benzīna motori ir vnk stulbi arhaiski dinozauri, kuru efektivitāte ir maza, vnk šaurpierītes joprojām uzskata ka tas ir labākais kas no auto var būt...

Par šo var pat nediskutēt daudz.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

modjo
Dīzeli ceļ saulītē, jo naftas kompānijām zemākas kvalitātes naftas produktu ir labāk pārdot par dārgāku cenu. Tāpat kā autobūvei izdevīgi ražot komplicētu uzturēšanā, lai pērk jaunu jeb mega dārgi remontē veco.
Man arī viss skaidrs.
Redzēs kā elektromobìļiem veiksies.

AF
Ok, kāpēc tad ar gāzi tik daudz dzinēju nebrauc? Vai neizmanto ikdienā?
Degviela labāka par benzīnu, tīrāka, lielāka jauda. Pumpē no zemes un pird balonā ( rupji sakot)
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

modjo
Par autobūves inženieriem un mārketinga cilvēkiem nevaru atbildēt, pats braucu un ģimenē citi arì brauc benis +Lpg. Pa šiem gadiem redzu tikai treknus plusus, un kaut ko kardināli mainìt savā attieksmē neredzu pamatojumu.

ervuha
Modri, pagaidi, kad es saņemšos uzcept savu topiku. Varēsim padiskutēt par to, cik tad īsti ir liela starpība braukājot ar gāzi vai labā kārtībā savestu dīzeli. Un tiekot līdz finansiālajai starpībai, varēsim arī izspriest, ir tā gāze tos pāris € mazāk vērta attiecībā pret dinamiku no dīzeļa puses vai nē. Smile

Vintage
Es labāk braukšu ar dīzeli nekā sagāzētu bembi, man tas neliekas pieņemami, nav jau tā ka tā gāze ir tik super eco lai šito gemaroju liktu virsū, tas balons arī ātri vien beidzās, mans 2.5 uz šosejas 7-8l ēd, ko vēl var gribēt? Ja gribas super-eco vāģi tak jāpērk šitie Õpeļl, vai kā tur tos sauc, tie uz gaisa braucot.

Tāpat bieži nākas staķikos redzēt Cayenne ar gāzi, tas gadījums, gribu poršu, bet nav naudas beņai. :aiwa:

Re5tepa
ikdienā pārvietojos ar: "super-eco vāģi tak jāpērk šitie Õpeļl, vai kā tur tos sauc, tie uz gaisa braucot."
ēd viņi gandrīz tāpat kā 330d, tik atšķirība tāda, ka galīgi neiet.

modjo
Paldies par labiem vārdiem. Turpināšu čubināt savu E46:D

modjo
Risinot Izplūdes sadales sensora kļūdu, tika uz laiku uzlikts cits sensors, un pat pieslēgts arī cits ECU. Kļūda joprojām ir, būs vien jàdod elektriķim, lai kārtīgi izzvana vadus. Vienkàrši.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/HR-202022.sized.jpg

modjo
Jūlija beigās auto tika nomazgāts. Pirmo reizi šovasar kopš uzliku vasaras riepas.
Bez žēlastības exStatoil platīna progā, lai grīdai arī braucienus pa grunteni nomazgā:naac:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/HR-093217.sized.jpg

gpower
Man žēl savu zem birstēm laist, kaut kā nav ticības ka nenošvīkā. Numurs gangsteru Shock

OSIS94
Kas pa et?? Nestrike? :D

Vintage
gpower rakstīja:

Man žēl savu zem birstēm laist, kaut kā nav ticības ka nenošvīkā. Numurs gangsteru Shock

Ik pa laikam mazgāju staķikā, viss ok, braucot pa Rīgas smilšainajām ielām autiņš tiek skrāpēts vairāk nekā staķikā ar tām gumijas birstēm, vienīgais mīnuss statoil mazgātuvēs ka nenopūš visu ūdeni, pēc tam ar lupatiņu pašam jāiet pāri, bet nu protams mojkā ar roku būs labāk, tur kārtīgi visu notīra, pēc tam ar saspiestu gaisu izpūš visas spraugas lai nepilētu, bet nu gaidīt apnīk. :D

arturs007
Kādreiz mazgāju staķikā, švīkā vienkārši nenormāli, pēc pulēšanas vairs tur nemazgāju, tikai ar augstspiedienu, vai ar aitas auduma švammi, tās ir saudzīgas.

modjo
:lol:
http://e46.lv/art...icle_id=91
Vispār varu mēnešiem auto nemazgāt, galvenais, lai čūska zem sēdekļa nedzīvo. Tik cik sāli nomazgāt, lai ruslans neiemetās, un gruntene arkās neizveido kartupeļu lauku:D

modjo
Man reizēm pārmet pasažieri, ka braucu tā it kā malku vestu.
Lūdzu, vedu arī malku:D
inbox.lv/albums/m/modjoe46/Snapshot/20170809-193230.sized.jpg

modjo
Braucam bez žēlastības. Tuvāko nedēļu plānā, vēlreiz atrādìties ekektriķim un varbūt atjaukt vēlreiz motoru.
Skatoties no rezultàta, iepirkt zirnekli.
Gadījumā, ja kādam ir piedāvājumā M54B30 kvalitatīvs zirneklis, pm man:naac:
Vēl nomainīt aizmugurējā tilta pusràmja bukses pirms ziemas.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/20170901-175921.sized.jpg

modjo
Jauna nedēļa sākās ar labām ziņām. Autiņā ir atgriezusies dzīvìba. Pēc ilgiem meklējumiem, kas nav riktīgi, problēma tomēr tika atrasta.
Fkin kartera ventilācija, un nekontakts vienā saspiestā vadā:D
Pagājušonedēļ tika izģērbta priekšējā labā pusass, kuru nomainìs kopā ar aizmugures tilta padzīvojušām buksēm jau rīt:super:
No fričiem gaidu ierodoties "zirnekli":naac:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/E46dalas/s-l500.sized.jpg
Turpinam braukt ar smaidu sejā:D

AF
Šitam komplektā nāk lambdu speiseri? Jeb tikai bildē?

Atgriezties forumā: