e46.lv

October 19 2017 01:13:56
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 42
· Lietotāji: 10
add
devilangelo
Floats
INFINITE
mazaisarvits
reinis28
Skuleris
vienkarsais
Vintage
zaqs

· Vispār lietotāji: 4,419
· Jauns lietotājs: SlavX
Random user photo

e46.lv minimeet 13.marts 2014
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
Modjo E46
Vintage
gpower rakstīja:

Man žēl savu zem birstēm laist, kaut kā nav ticības ka nenošvīkā. Numurs gangsteru Shock

Ik pa laikam mazgāju staķikā, viss ok, braucot pa Rīgas smilšainajām ielām autiņš tiek skrāpēts vairāk nekā staķikā ar tām gumijas birstēm, vienīgais mīnuss statoil mazgātuvēs ka nenopūš visu ūdeni, pēc tam ar lupatiņu pašam jāiet pāri, bet nu protams mojkā ar roku būs labāk, tur kārtīgi visu notīra, pēc tam ar saspiestu gaisu izpūš visas spraugas lai nepilētu, bet nu gaidīt apnīk. :D

http://vintagelatvia.imgur.com/
arturs007
Kādreiz mazgāju staķikā, švīkā vienkārši nenormāli, pēc pulēšanas vairs tur nemazgāju, tikai ar augstspiedienu, vai ar aitas auduma švammi, tās ir saudzīgas.

modjo
:lol:
http://e46.lv/art...icle_id=91
Vispār varu mēnešiem auto nemazgāt, galvenais, lai čūska zem sēdekļa nedzīvo. Tik cik sāli nomazgāt, lai ruslans neiemetās, un gruntene arkās neizveido kartupeļu lauku:D
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

modjo
Man reizēm pārmet pasažieri, ka braucu tā it kā malku vestu.
Lūdzu, vedu arī malku:D
inbox.lv/albums/m/modjoe46/Snapshot/20170809-193230.sized.jpg

modjo
Braucam bez žēlastības. Tuvāko nedēļu plānā, vēlreiz atrādìties ekektriķim un varbūt atjaukt vēlreiz motoru.
Skatoties no rezultàta, iepirkt zirnekli.
Gadījumā, ja kādam ir piedāvājumā M54B30 kvalitatīvs zirneklis, pm man:naac:
Vēl nomainīt aizmugurējā tilta pusràmja bukses pirms ziemas.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/20170901-175921.sized.jpg

modjo
Jauna nedēļa sākās ar labām ziņām. Autiņā ir atgriezusies dzīvìba. Pēc ilgiem meklējumiem, kas nav riktīgi, problēma tomēr tika atrasta.
Fkin kartera ventilācija, un nekontakts vienā saspiestā vadā:D
Pagājušonedēļ tika izģērbta priekšējā labā pusass, kuru nomainìs kopā ar aizmugures tilta padzīvojušām buksēm jau rīt:super:
No fričiem gaidu ierodoties "zirnekli":naac:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/E46dalas/s-l500.sized.jpg
Turpinam braukt ar smaidu sejā:D

AF
Šitam komplektā nāk lambdu speiseri? Jeb tikai bildē?
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

FIB
Kurš vads bija saspiests un kas ar kartera ventilāciju nebija kārtībā ?
Lietotas BMW rezerves daļas
| 316i N42 | 318i M43/N42 | 318ci N46 ///M | 318Ti N42 | 323i | 328i | 330i | 330i ///M |

http://bmwparts.id.lv/
modjo
Man ir cits pārprogrammēts kompis plauktā zirneklim nolikts. Ko vajadzēs to atstās, ko vajadzēs to likvidēs. Skaidrība tikai nav par katu vajadzību uz TA, lai nečakarē ārā. Vads kaut kāds saistībā ar izplūdi un vanosu.

AF
Ja viss izprogrammets pareizi tad TA jeb CO būs normās
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

modjo
To zirnekli notīt jeb nav jēga un karstums pofig?

AF
Atmosferai teorētiski vajadzētu, bet tas paātrina tā izdekšanu, un kīnietim domāju tas būs fatāli

modjo
Man bija iespèja krievu Supersprinta kopiju no normāla metāla paņemt. Skatīšos vai šī nebūs baigā folija:mhihi:

Logan
Šīs zirneklis ir Ķīnas "podjobka", iesaku atgriezt atpakaļ. Ka minimums abas aizmugurejas lambda zondu vietas tev vajadzes izgriezt lauka, jo citadak vispar neuzliksi. Flanču izvietojums ari nepareizs. Pat blives sudigas.
Nevaru atrast auto ražošanas gadu lai atbildetu par CO?

modjo
Man 2001. Otram kompim aizmugurējie O2 sensori ir izprogrammēti. Atnāks, tad jau manīs cik labi vai slikti. Parasti friči īstu sū nestumj:D

Logan
Ja 2001 tad nesanaks iziet skati. Ko darisi pisīsies un liksi atpakaļ originalu kolektoru?

Es tieši šos kolektorus uzliku sev tapec par kvalitati ta ir..

modjo
Kaut kādu katu uz TA nebūtu problēma uzlikt. No otras puses, kat ik metāls tur būtu:cafe:

AF
Pagaidām neesmu nevienu tiešām sūdīgu šo TA techniks kolektoru redzējis, par citiem nevaru spriest, neesmu redzējis

modjo
Kopš vanosi strādā korekti, auto ir atgriezusies dzīvība.
Pēc šodienas brauciena pa LT A1 legālo automaģistrāli
inbox.lv/albums/m/modjoe46/Snapshot/20170913-183301.sized.jpg
Piedodiet man dīzelisti ar ekonomisko 3L nanomotoru, pat nelejot benzīntankā, bet kreiso pa 0.75 eiro, nav jums variantu pret legālu Lpg:naac:

UldisUldis
Borta dators taču nerāda pareizu gāzes patēriņu.. hvz

Atgriezties forumā: