e46.lv

September 18 2019 23:24:54
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 37
· Lietotāji: 7
Ace
devilangelo
ervuha
KristapsP
MAXixt
patsr
proTEST

· Vispār lietotāji: 5,197
· Jauns lietotājs: JanisStas
Random user photo

e46 minimeet 17.07.14
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
Modjo E46
Meeris
Kartupeļus vedi, ka aizmugurē nolūza pedere?
baigi maz 40k pa 3.5gadiem
SunCoast Customs IIIM

xtreme21
modjo rakstīja:

Auto tika nodots gādīgās rokās sagatavot TA iziešanai. Domāju būs pa fikso, bet darāmo darbu saraksts liek to apšaubīt.
Stūres reika pateica paldies par sadarbību (bija testaurēta 2013 gada pavasarī-respect par ilgo kalpošanu)
Priekšējie bremžu kluči iet uz galu ( tie stāv no 2014 gada pavasara, kad uzliku kopā ar jauniem Zimmerman diskiem) Vai nu labs sets vai arī es bezbailīgais un bremzes lieki nespaidu:D
Vēl priekšā sulo eļļas trubas, būs jāpārpresē Hidroscandā.
Kaut kāds mitrums ap eļļas filtra glāzi, kurš man nepatīk.
Gan jau hadenē vēl kāds sīkums sazīmēsies.
Aizmugurē lielie darbi.
Norauta izplūde, reduktors un bāka. Maina kārtīgi bremźu trubas. Maģistrāles tagad zilas. Kā sportiņam:lol:
Tālāk jaunas bukses pusrāmim. Domāju strūklot un pulverot, taču novērtēja, ka vēl stipri pa agru.
Labi ka rūsas apakšā joprojām nav:super: Brauksim vēl ilgi un laimīgi.
Izvērtēs, kurš reduktors labāks. Mans vecais vai otrs rezerves no plaukta.
Dienas sāpe- nolauzta viena Eibach aizmugures atspere (paskrullēju topiku par iegādi 2014. gada vasarā), nokalpoja pa mūsu ceļiem un manu braukšanas stilu praktiski tieši 40kkm.
Sekojoši, ja rīt neatradīsies divas aizmugurējās, tad tiks iegādāts jauns Eibach komplekts ar visām četrām. Patīk man Eibach, citas negribu.
Pagaidām viss, turpinājums sekosWink

Papildinājums Stūres mehānismam tur vēl ļoti tālu līdz "nokalpoja". Citi ar tādām brauc un pat nedomā par taisīšanu. Vnk ņemot vērā augstās prasības - tika nolemts pie viena atjaunot, jo parādījusies neliela brīvkustība, ko kāds acīgs inspektors varētu novērtēt ar "1"
inbox.lv/albums/x/xtreme21/paraksts-2/MotoringSignature2.jpg

www.motoring.lv
FIB
Mitrums ap eļļas filtra glāzi jau ir klasika. Ņem viņu nost un apakšā būs blīve,kas ir pārkaltusi ar gadiem
Jaunas auto rezerves daļas !

Re5tepa
Meeris rakstīja:

Kartupeļus vedi, ka aizmugurē nolūza pedere?
baigi maz 40k pa 3.5gadiem

man e46 ar Eibachi diezga ātri salūza Sad
varētu būt tie paši ~40k km

modjo
Parasti braucu ar auto viens. Neko smagu nekrauju. Tam man ir Sudraba Valis, un tam pašam neko vairāk par 150 kg bagūzī nekrauju.
Xā nekas smagāks par mani pie stūres un vēl četriem pasažieriem ap 100kg katrs pluss sporta somas nekad nav bijis:D
Paskatījos, Eibach var nopirkt arī divas atsperes, taču cena nav tik interesanta, lai to darītu.
Būs vien jāpērk visas četras, un priekšējās vienkārši jānoliek plauktā.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

modjo
Skatos, vēstule no Csdd. Domāju drudžaini, kur radaru nepamanīju. Atveru, bet tur uzaicinājums pieteikties pie dìlera uz bezmaksas airbega pàrbaudi.:lol:

essential
Ir atsaukums e46/e39 stūres airbag'iem, precīzi kuriem nezinu, bet arī esmu ticis pie jauna stūres airbaga.
Suņa monologs: “Kad es uztraucos, es svīstu. Kad es svīstu, es smirdu. Kad es smirdu, mani mazgā. Kad mani mazgā, es uztraucos…” :D

modjo
Šie kā ieraudzīs manā auto parastās multistūres vietà M stūri, gan jau pasūtīs tālāk, lai arī airbegs ir dzimtais no rūpnīcas izripojušās stūres:shura:
Čoms teica, ka pieraksts tāpat būšot bez maz vai pusgadu uz priekšu, tik vien kà auto bez maksas nomazgāšot:naac:

reinis28
modjo rakstīja:

Skatos, vēstule no Csdd. Domāju drudžaini, kur radaru nepamanīju. Atveru, bet tur uzaicinājums pieteikties pie dìlera uz bezmaksas airbega pàrbaudi.:lol:

Oho, tas gan ir jaunums, ka sūta uzaicinājumu. Un čoms tev sadirsa, nav nekāds pusgads jāgaida, pats zvanīju pieteikties un jāgaida bija nedēļa vai divas kamēr dīlerim piegādā jaunos airbagus. Kad airbagi pienākuši zvana un saka, ka var pieteikties mainīt un piedāvāja jebkuru nedēļas dienu izņemot svētdienu. 1.5h laikā viss bija gatavs.

Stachels
domāju, ka viņi nepievērš uzmanīgu kāda tev stūre.
Jo ja pēc šāsijas nr. pienākas, tad samaina un miers.
Plus dabūs tavus kontaktus un sūtīs tev piedāvājumus.
P.s. biju jau pirmājā reizē, tgd atnācis uzaicinājums par otru.

reinis28
Nu bet viņi pasūta airbagu tādu, kāds tev pienākas pēc mašīnas vin. Man neviens neprasīja ''a kāda tev stūre?''

modjo
Manā gadījumā abām stūrēm vienāds airbegs. Apaļais.
Būs vien jāsataisās un jāaizbrauc līdz Rīgai:D

he9600
Sorry, par offtopicu. Kāds ir interesējies par airbaga atsaukuma iespējām, ja stūre no rūpnīcas ir bijusi 4spieķu, bet ir nomainīta uz "sporta", TB ar apaļo airbegu. Var iet dillēs un sūtīt par savu naudu jaunu vai pēc detaļas koda/ sērijas nr pārbauda un ir cerība uz atsaukumu?

essential
viņi skatās pēc vin komplektācijas, kāda auto ir no rūpnīcas.
Suņa monologs: “Kad es uztraucos, es svīstu. Kad es svīstu, es smirdu. Kad es smirdu, mani mazgā. Kad mani mazgā, es uztraucos…” :D

modjo
Xam jauna skate līdz 19tā gada janvārim logà.
Bija uzdevums pa nullēm, bet diemžēl.
Paldies tam labam onkam, kuram nepatika v.nz ledi, kuri spīdēja, un kurus uz skati aizmirsu nomainīt ar parastām spuldzēm. Vēl palūdza nomainīt aizmugures pabalējušās pagriezienu lukturu spuldzes.
Rezultāta viens "1" par nepareizi noregulētu labās puses lampas gaismu, kuru šodien kā jājamzirgu tieši pàrbaudīju pirm skates:lol:
Super:super:

modjo
Kārtējie apaļie tūkstoši:naac:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/20180120-094701.sized.jpg
Turpinām braukt ar :D sejā.
Līdz maniem jubilejas 143Kkm nav tālu
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/Screenshot-2017-10-29-00-15-09.sized.png
Varēšu pastāstīt kā tas ir 100 000km ar E46:naac:
Mainījis(usi) modjo, 21.01.2018 20:05

gpower
negribu sabojāt prieku, bet ar savu jau esmu 150k noripinājis Smile

Kripins
man ir 100k+ zelta laiks pirms 100 un pēc 100 tikai pats labākais ko šis lieliskais autiņš spēj dot.:yo:

modjo
Winter edition:naac:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/20180124-124702.sized.jpg
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/20180124-124651.sized.jpg
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/20180124-124634.sized.jpg
Ziemas prieki bija īsi:D

Meeris
menti uzliks sodu par vnz slēpšanu Wink
SunCoast Customs IIIM

Atgriezties forumā: