e46.lv

October 21 2019 08:41:57
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 touring press photos
Onlainā
· Viesi: 34
· Lietotāji: 7
BoBnauris
emc
emik
gpower
hiverty
nafy12
proTEST

· Vispār lietotāji: 5,216
· Jauns lietotājs: Wilsons37
Random user photo

e46
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
320d problēmas ar dzinēja darbību
uldisa
nu vairāk jau sliecos domāt tieši uz demferi, jo spriegotājs parasti ir tajā siksnas pusē kur nav slodze, respektīvi ķīlējot ģeneratoram paaraus siksnu otrā pusē spriegotājam... Bet pie beigta demfera rodas siksnas vibrācija un rāviens (nočīkst siksna) auto nslāpējot...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

Sandis_S
Nu vo laikam tuvojas atbilde. Siksnai arī jaunai bija tā ka garākajā daļā visu laiku varēja redzēt ka viņa staigā/vibrē. Neilgu laiku pirms otrreiz nolūza tas stiprinājums tā arī bija ka noslāpējot motors diezgan jūtami ''nokratijās'', bet tad to norakstijām uz to ka motora paduškas varētu būt savu nokalpojušas. Ā un arī gaitā uzspiežot no 1800 - 2200rpm bija jūtama vibrācija.

Jumis
Sveiki!
Man nupat ir uzradusies jauka problēma! :super:
No rīta nobraucot apm 15-20 min mašīna vienkārši ņem un noslāpst! (pacentīšos pielikt video, gļuks sākas apm uz 1;00). Tad jāgaida kādu brīdi un var vēl pabraukt gabaliņu... :D
Neesmu speciālists, bet man liekas ka pie vainas varētu būt degvielas sūknis...
Varbūt kādam ir citi varianti? Idejas, kā pārbaudīt???

Nelaimes čupiņa: e46 320d 2005g.
Mainījis(usi) Jumis, 29.01.2016 18:51

uldisa
Sandis_S rakstīja:

Nu vo laikam tuvojas atbilde. Siksnai arī jaunai bija tā ka garākajā daļā visu laiku varēja redzēt ka viņa staigā/vibrē. Neilgu laiku pirms otrreiz nolūza tas stiprinājums tā arī bija ka noslāpējot motors diezgan jūtami ''nokratijās'', bet tad to norakstijām uz to ka motora paduškas varētu būt savu nokalpojušas. Ā un arī gaitā uzspiežot no 1800 - 2200rpm bija jūtama vibrācija.

un ja vēl manuālis - tad klāt vēl visam spara rats...

splat
Jumis rakstīja:

Sveiki!
No rīta nobraucot apm 15-20 min mašīna vienkārši ņem un noslāpst! (pacentīšos pielikt video). Tad jāgaida kādu brīdi un var vēl pabraukt gabaliņu... :D

Neredzu no telefona video...bet man bija liidziigi pirms nedeeljas.. Pielaidu uzsildiit un tad noslaapa... Griezj kaa negudrs bet valjaa nelec... Man bija magjistraalais suuknis kirdik... Pagriez aizdedzi un paklausies vai suuknis diic...

Jumis
Kaut kas jau tur diezgan sparīgi dūc (video var dzirdēt)! Kad noslāpst motortelpā arī kaut kas pāris sekundes sīc.
BMW e46 320d 2005 universālis

splat
Tad jau kas cits... Tad atliek diognostika... Man paliidzeeja lietotaajs AF ,atbrauca piesleedza pie kompiisha un pa lielam probleemu noteica...
Ja jau briidi vari braukt,tad laid uz servisu,lai nepaliec kkur celjaa

uldisa
splat rakstīja:

Jumis rakstīja:

Sveiki!
No rīta nobraucot apm 15-20 min mašīna vienkārši ņem un noslāpst! (pacentīšos pielikt video). Tad jāgaida kādu brīdi un var vēl pabraukt gabaliņu... :D

Neredzu no telefona video...bet man bija liidziigi pirms nedeeljas.. Pielaidu uzsildiit un tad noslaapa... Griezj kaa negudrs bet valjaa nelec... Man bija magjistraalais suuknis kirdik... Pagriez aizdedzi un paklausies vai suuknis diic...

nu te tiešām izskatās pēc degvielas sūkņa...
apapildus kaut kādi imobilaizeri nav uzlikti?

Jumis
uldisa rakstīja:

splat rakstīja:

Jumis rakstīja:

Sveiki!

nu te tiešām izskatās pēc degvielas sūkņa...
apapildus kaut kādi imobilaizeri nav uzlikti?

Nekas papildus nav uzlikts...
Degvielas sūknis, tas kurš bākā???
BMW e46 320d 2005 universālis

uldisa
nu man tāda aizdoma rodas....

123tarakans
Sveiki visiem, lūdzu palīdzību spečukiem
Kā pārbaudīt egr dzesētāju, viņš ir mitrs, saprotu ka jābūt sausam, bet iespējams mitrumu no galvas dzen, jo pie vainas blīve!?
Var noraut egr dzesi un darbināt un skatīties vai no turienes tek?

uldisa
mitrs kur? iekšā - ārā? pie mazā termostata kam blīve klasiski nav mainīta?

armis
Pieslēdzot pie autocom manu 2001 gada beigu ražojuma 320d (110kW) izmet šādu kļūdu "4521 –регулировка давления нагрузки". Kādas varētu būt iespējamās vainas?

AF
tev peld apgriezieni?
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

armis
Nē, nepeld.

kabols
Jautajums par termostatu , motors taka isti negrib silt pedejas dienas , cik noprotu 110kw dizelim ir divi. ja maina jamaina abi? cik varetu maksat un vai ir verts meiginat ar lietotiem ?

uldisa
jaunu komplekts ~100 EUR, lietoti tev jau ir uz auto...:D

kabols
nja atradu sadalu par tiem termostatiem , vienigais redzeju ka tur dažiem esot tikai viens , aizgaja runa ka tas tapec ka autp no dienvidiem , viena bija beļģija , manejais ari Smile tapec varbut man nemaz nav divi , varbut kads var pateikt , kur atrodas otrs termostats (maybe bilde) , viens cik noprotu ir uz egr spidigas trubas.

uldisa
uz EGR trubas virspusē - attaisi haubi un paskaties strp motoru un radiatoru, ja EGR truba nav apaļa viņas virspusē redzēsi L veida plasmasas detaļu.... PAsūtot jaunu neaizmirsti arī blīvīti, jo komplektā viņas nav...

kabols
ok, un otrs termostats tad kur ir ?

Paldies par blivites atgadinajumu

viens ir šis [img]www.bildites.lv/images/8939siwnucblld2yquu_thumb.jpg[/img]

Atgriezties forumā: