e46.lv

September 18 2019 22:41:20
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 53
· Lietotāji: 8
AtomLV
devilangelo
Jonjis
Laacis
Makleins
patsr
RL90
zvirbulis

· Vispār lietotāji: 5,197
· Jauns lietotājs: JanisStas
Random user photo

e46.lv salidojums Tūja 5-6.jūlijs 2014
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
320d problēmas ar dzinēja darbību
VENOM
osis320 rakstīja:

sveiki vai kāds varētu palīdzēet ar problēmu kad es braucu tad sāk takā rīstītites un apgriezieni nekāpj uz augšu sajūta takā aizrītos tad pastāv kādu laiku un atkal viss normāli līdz brīdim kad atkal sāk rīstītites.

Domāju, ka sāc ar automašīnas diagnostiku, vai veiciet diagnostiku braucot ar auto, līdz auto sāk rīstīties, mērierīces,pc var taču iemest mašīnā. Tur ir iespējams gandrīz viss. Degvielas sistēma, sūknis, filtrs vai egr.

rupu
Sveiki. Jautājums par 320d 100kw.
Par swirl flap ieplūdes kolektorā.
Noņēmu ieplūdi, bet viņu nav. Ir tikai 8gb ar ieplūdes caurumiem.
Man viņus kāds jau iepriekš ir noņēmis vai vecajiem 2.0d viņi nebija?

AF
100kw nekad dzīvē nav bijis swirlflapu
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

elvo3d
Hello. Ir jautājums - krč, kad stāv mašina uz vietas tad salonā nāk izplūdes gāzes, ok, interneta meklējums uzrāda, ka gofra beigta, ok, iepriekšējā saimniece arī mašīnā iemetusi, ok, viss skaisti, bet cik grūti ir nomainīt? Galvenais jautājums, ir nepieciešams kaut kāds metināmais? Citi saka jā, citi saka nē, nevaru saprast. Sad

R-M
nu nevar jau zināt kas un kā tavam auto ir licis to gofru, manuprāt, parasti tā tiek metināta

uldisa
nu te jau bez iekšām var palikt.... izpūtēja interneta diagnostika...:lol:
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

AF
Es jau apsveru domu par stikla bumbas iegādi Ebay :D
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

varis
Šodien no rīta ārā -12 grādi, aķis griež, auto pielec un uzreiz noslāpst, pielec un uzreiz noslāpst...un tā kādas 6 reizes pēc kārtas...kad vairs nenoslāpa dzinēja darbība normāla. Vai vaina var būt kvēlsvecēs? Interesantākais ir tas, ka kompī nav nevienas kļūdas. Sprauslas arī tikko visas restaurētas...pielaist jau protams var, bet kaut kā nepatīk tā nost slāpšana...Ir kādam kādas idejas ko vēl pārbaudīt/mainīt?

dzeksis
Kas ar DD, nav vasaras, vai kāds kreisais?
Kad mainīts DD filtrs?

uldisa
a kurš motors? kurš gads?

varis
Ui, sorry, 110 kw, 2003 gads. DD pēc sprauslu restaurācijas tikai no tanka. Filtrs - nu kāds brīdis ir pagājis kopš mainīts, būs kādi 15000 km atpakaļ.

AF
Kļūdas par kvēlsvecem nav? Vai kādas citas kļūdas?

varis
AF rakstīja:

Kļūdas par kvēlsvecem nav? Vai kādas citas kļūdas?

Tur jau tā lieta, ka kļūdas nav vispār nekādas...

AF
Tad jāskatās uz sprauslām vai kompresiju

varis
AF rakstīja:

Tad jāskatās uz sprauslām vai kompresiju

Sprauslas visas tikko restaurētas...Kompresija, tas gan pārāk labi neizklausās, būs tad laikam jābrauc kaut kur samērīt.

AF
Es sāktu ar primitīvu abratku testu sprauslām uz neizņemot no motora .
Kompresija tam motoram reti pazūd.

essential
Ieprieksējā ziemā bija tāpat, kad sprauslām atplūde bija beigta.
Suņa monologs: “Kad es uztraucos, es svīstu. Kad es svīstu, es smirdu. Kad es smirdu, mani mazgā. Kad mani mazgā, es uztraucos…” :D

navars
110kw 2.0d kā aaraa temperatuura nokriit zem nulles, taa nonstop griezas elektriskais ventilators. Taa tak nevajadzetu but?

Ps. Aaras temperaturas daciks var but saisits ar to? Kipa stradaa, bet smagi dirsh, pie +5 raada +10 utt.
Mainījis(usi) navars, 08.02.2018 12:25

uldisa
nu re te jau tautai sākuma risinājums radās - obratku tests - un tas nekas, ka sprauslas restaurētas.....

varis
uldisa rakstīja:

nu re te jau tautai sākuma risinājums radās - obratku tests - un tas nekas, ka sprauslas restaurētas.....

Hmm, es ar tagad nesaprotu...Tiešām baudīt tikko uz stenda pabijušas sprauslas??? Tiešām ir reāli gadījumi kad tie restaurētāji čakarē un neko neizdara? Pēc restaurācijas visas vecās detaļas atdeva atpakaļ, kodi salīmēti jauni, negribas ticēt ka restaurēja, bet neatrestaurēja...

Atgriezties forumā: