e46.lv

September 18 2019 22:50:08
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 49
· Lietotāji: 10
AtomLV
devilangelo
GirtzB
JanisStas
Jonjis
Kohinsh
KristapsP
Laacis
Makleins
zvirbulis

· Vispār lietotāji: 5,197
· Jauns lietotājs: JanisStas
Random user photo

minimeet @ 30.05.2013
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
Gigabaits
modjo
Bagāts saimnieks dara kā vēlās.
Gadījumā, ka pfl nav nopuvis, tad likt fl purnu var tikai, ja nagi niez.
Fl rūsē kā spaiņi.
Tomēr izvēloties fl purnu, labprāt atpirktu oem nerūsējušus pfl spārnus.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

INFINITE
Zolīdi, kopti PFL ir eksotika, tāpēc es uzskatu, ka likt FL smukuma pēc ir galīgi garām!
Man personīgi pat M bamperi jau ir noriebušies. Agrāk domāju, ka pats krāmēšu M paku, bet tagad esmu sapratis, ka paliek garlaicīgi skatīties uz tiem mtech2 kloniem. Tomēr OEM ir OEM. Labāk saglabāt.
To, ka Fl rūsētu vairāk par PFL nekad nebiju dzirdējis, var kāds apstirpināt?

Officer
modjo rakstīja:

Bagāts saimnieks dara kā vēlās.
Gadījumā, ka pfl nav nopuvis, tad likt fl purnu var tikai, ja nagi niez.
Fl rūsē kā spaiņi.
Tomēr izvēloties fl purnu, labprāt atpirktu oem nerūsējušus pfl spārnus.

Vēl jāizdomā ko ar to purnu darīt, bet tas, ka jāmaina man haube, jo šai ir burbuļi un likšu fl haubi ir skaidrs.
VISA VEIDA JAUNAS AUTO REZERVES DAĻAS, FILTRI,EĻĻAS,RIEPAS,AKUMULATORI U.C. - PM vai 26775800,

modjo
Uzlikt tikai haubi jau ir mazākā bēda, ja sanāks smuki šķirbas piedzīt.
Gadījumā, ja arī spārnus mainīsi, un tavi vecie ir oriģinālie labā kondīcijā, noteikti pm man.

Officer
modjo rakstīja:

Uzlikt tikai haubi jau ir mazākā bēda, ja sanāks smuki šķirbas piedzīt.
Gadījumā, ja arī spārnus mainīsi, un tavi vecie ir oriģinālie labā kondīcijā, noteikti pm man.

Ir oem un labā kondīcijā, vismaz pagaidām.:emo:
VISA VEIDA JAUNAS AUTO REZERVES DAĻAS, FILTRI,EĻĻAS,RIEPAS,AKUMULATORI U.C. - PM vai 26775800,

Officer
INFINITE rakstīja:

Zolīdi, kopti PFL ir eksotika, tāpēc es uzskatu, ka likt FL smukuma pēc ir galīgi garām!
Man personīgi pat M bamperi jau ir noriebušies. Agrāk domāju, ka pats krāmēšu M paku, bet tagad esmu sapratis, ka paliek garlaicīgi skatīties uz tiem mtech2 kloniem. Tomēr OEM ir OEM. Labāk saglabāt.
To, ka Fl rūsētu vairāk par PFL nekad nebiju dzirdējis, var kāds apstirpināt?

Arī es tā visu laiku biju uzskatījis, bet pēdējā laikā kaut kas man iekšā neliek mieru tomēr. Varbūt pāries :naac:
Un starpcitu vienu brīdi man baigi gribējās uzlikt prefl kupejas bamperu, zinu ka nedaudz modificējot to var izdarīt.
Mainījis(usi) Officer, 22.09.2018 23:51

INFINITE
Kupejas bamperus uz sedaniem/touringiem nevajag likt kaut vai tikai tāpēc, ka to gateri visi atpazīs. Problēma jau nebūs vizuālais, bet gan tas, ka jebkurš lauķis teiks, ka "purns ir bijis dauzīts, jo bampers mainīts", yo.
Man personīgi piedur kupejas PFL bampers,jo dizains ir stipri detalizēts salīdzinot ar mtechiem.

Officer
INFINITE rakstīja:

Kupejas bamperus uz sedaniem/touringiem nevajag likt kaut vai tikai tāpēc, ka to gateri visi atpazīs. Problēma jau nebūs vizuālais, bet gan tas, ka jebkurš lauķis teiks, ka "purns ir bijis dauzīts, jo bampers mainīts", yo.
Man personīgi piedur kupejas PFL bampers,jo dizains ir stipri detalizēts salīdzinot ar mtechiem.

Tas, ko teiks vai neteiks citi mani pilnīgi nesatrauc. To pašu arī saka par visiem prefl, kuri uztaisīti par fl. Man arī simpatizē tas bampers vairāk par mt2 un vēljovairāk sanāktu izcelties un nebūtu kā citiem

modjo
Infinite, par tēmu "To, ka Fl rūsētu vairāk par PFL nekad nebiju dzirdējis, var kāds apstirpināt?"
Man ir abi Fl un pfl. Abi topiki šeit melns uz balta:D
Abi auto tehniski tip top, bet rastijs stipri atšķirīgi tos ēd.Wink

AF
Visi viņi rusē mūsu ziemās + reaģentu ietekmē un dēļ nekopšanas.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Officer
AF rakstīja:

Visi viņi rusē mūsu ziemās + reaģentu ietekmē un dēļ nekopšanas.

Pilnīgi pareizi un par to var arī pārliecināties atšķirot mana topika pirmās lapas:naac:

Officer
inbox.lv/albums/a/armisx3/24-09-2018/20180923-190217.sized.jpg
Nomainīti priekšā kluči uz ATE, no BREMBO klučiem bija šausmīgie putekļi. Diski pēc mazgāšanas ļoti ātri palika melni un arī bija sākuši jau čīkstēt, lai gan nodilums vēl tāds ar ko braukt un braukt.

Jau labu laiku gribēju 3.0i resti priekšas bamperam. Šodien pie tās tiku. Par to paldies MAXixt un cena arī :super:
inbox.lv/albums/a/armisx3/24-09-2018/20180924-122251.sized.jpg

Vienīgais kas nu jau mulsina ir tas kā viņa izskatīsies, kad vairs nav hroma nāsis un ir smoked pagriezieni. Bet nu to rīt redzēsim :emo:

Officer
inbox.lv/albums/a/armisx3/24-09-2018/20180925-143527.sized.jpg
Šodien uzliku jauno reiku. :super:
Nedaudz nočakarējos ar regulēšanu, bet it kā dabūju salikt kā vajag. Savērsums ar puslīdz noregulēts ar manu home made tool, bet tāpat atkal būs jābrauc uz stenda :D
Mainīju laukos, testdraivs bija pa hardcore gruntenes trepi. Stūrē vairāk brīvkustība nav :super: Redzēs kā būs mainījusies vadāmība uz asfalta, jo uz gruntenes neko vairāk nevarēja saprast :lol:

Kādu laiku nebiju bijis zem mašīnas. Sēdinājums dara savu un pa grunteni braucot visi akmeņi ķērās kur vien iespējams tāpēc nolēmu papētīt sīkāk kā izskatās apakša pēc šī brauciena uz laukiem . Ieraudzīju, ka viens korķis aizmugurē aizdomīgs. Iesāku bakstīt, labāk nebūtu to darījis :D Zināju, ka grīdai bija vēl jāpiestrādā un jārauj ārā viss paklājs un jāņem fleksis rokā. Bet nebija laika kad tam pieķerties, tagad būs jāatrod piespiedu kārtā. Bet pēc pusotras nedēļas būs jābrauc uz 2 mēnešiem komandējumā tā kā diezvai paspēšu atrast tam laiku. Nav jau it kā nekas traģisks, bet vajadzēs vismaz pagaidu variantā aizlāpīt uz ātro un tad jau pēc tam kaut kad jārauj ārā viss paklājs un jāpieķerās tur nopietni visam klāt.

Officer
Braucu uz Rīgu un priecājos par jauno reiku. Stūrēt ļoti patīkami, nekādu brīvgājienu, ļoti paklausīga stūre jau uz mazākajām kustībām. Pavisam minimāli gan ar savērsumu netrāpīju un stūre pavisam nedaudz šķībi to jāaizbrauc būs pieregulēt un tad jau tajā mezglā viss būs stīgā.
Vēl kamēr biju uz bedres apskatīju kā izskatās karājošais, no viņa tur vairs tikai nosaukums :lol: bet izskatās ka arī tas būs jāatliek uz 2 mēnešiem tāpat kā sajūgs, spararats un grīdas metināšana. Nebūšu paspējis visu izdarīt līdz aizbraukšanai diemžēl:hmm:
Tā kā darīt vēl ir daudz ko un plāni vēl kā Hitleram man ar to auto. Kā vakar pateica mans tēvs - baigi esi iemīlējis to mašīnu:D

modjo
Plāni bija Napaleonam. Hitlers bija dabas kļūda un mīzals ar slima suņa murgiem Main Kampf izpausmē iedomājoties sevi pārāku par citiem, kuram pairšot karu nebija pat kareivja dūša sev godīgi lodi pierē ielikt.
Labāk plāni kā Napaleonam:naac:

Officer
inbox.lv/albums/a/armisx3/24-09-2018/20181002-203236.sized.jpg
Vēl pa pēdējām dienām LV nomainīju ezi, uztaisīju savirzi un paskrūvēju koilas uz augšu, lai sievai vieglāk pārvietoties. Nekam nopietnākam diemžēl laiku neatradu. :D
Žēl, ka sanāk izlaist sezonas noslēguma pasākumu, tā kā man - nu jau sezona beigusies, būšu atpakaļ ziemā :lv:
inbox.lv/albums/a/armisx3/24-09-2018/20181005-192841.sized.jpg

Officer
Dažas dienas esmu atpakaļ LV :lv: un šodien nomainīts spararats, sajūga komplekts, karājošais, kloķenes gala saļņiks un kārbai saļņiki kā arī samainīta kārbā eļļa. Šoreiz noslinkoju un uzticēju auto ArtE46
Beidzot šis ir paveikts un auto tehniski ir atkal bumbās :emo:
inbox.lv/albums/a/armisx3/24-09-2018/20181121-094318.sized.jpg
Mainījis(usi) Officer, 21.11.2018 21:36

AF
Tu gan rosies bez apstājas :super:
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Officer
AF rakstīja:

Tu gan rosies bez apstājas :super:

Nu jau pa lielam tehniskā ziņā nezināšu vairs kur īsti piekasīties. Atliek novērst pēdējo eļļas noplūdes vietu turbīnas rajonā. Pagaidām nevar saprast kas tieši pie vainas, bet visa IC truba ir ar eļļu un līdz ar to arī visur citur tajā rajonā.
Tagad vismaz varēs ķerties klāt maznozīmīgākām lietām, visādām durvju gumijām, gumijām gar logiem un citām tādām lietām kuras man gribās samainīt un izmest naudu :D

AF
Tas tur ir normāli, patruboki arī mēds sulot no vecuma

Atgriezties forumā: