e46.lv

January 19 2021 11:25:44
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 33
· Lietotāji: 7
Ace
BlackEye
Jonjis
kaaaarlis
keksis323
proTEST
z-street

· Vispār lietotāji: 5,442
· Jauns lietotājs: atkars
Random user photo

minimeet 19.09.2013
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Piekare, bremzes
 Izdrukāt tēmu
Klab piekare
AF
Šeit uzreiz jāpiemin, ka neviens caur internetu nekad nepateiks kas klab! Esam reāli.
Šo problēmu var atrisināt tikai atrodot klabošanas avotu-iemeslu.
To parasti atrod palienot zem auto un rūpīgi izbaudot visu piekari, vai uzticot to meistaram.

Jautājumi -" a kas man varētu klabēt" bez konkrēta precizējuma, tiks dzēsti.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

AF
Varam dalīties gan ar interesantiem klabēšanas iemesliem un visiem citiem zvejniekstāstiem Wink
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

vaitins

:lol:

labaiss
Iesakiet, kur Riga veic normalu diagnostiku- kkur sturei ir nedaudz brivkustiba. Tikko reika norestaureta. Stures stieni un pirksti vel nav nomainiti, bet aizdomas krit uz stures kardanparvadu. Pirms kko perku/mainu gribas saprast ,kur problema.

AF
Gaitā klab vai arī pie izslegta dzinēja grozot stūri šurpu turpu?

P.s vēl jāpievērš uzmanîba stūres kardānam un reikas vārpstai.

labaiss
Gan gaitā gan uz vietas.
Kad liku reiku atpakaļ, skatijos, ka tas kardans ar gumijas elementu ir labaa stavoklī, bet nenocekoju to augsejo kardaninu ar cieto parvadu.

AF
Uz vietas grozot stūri ar izslēgtu dzinēju tas neko nenozīmē.
Ja gaitā klab tad pārbaudi vai reikai nav brivkustiba ievērojama. Vadītāja pusē tā var būt minimāla , pasažiera pusē tai nav jābūt

gpower
Kas varētu būt, ja klab braucos uz bedrēm ik palaikam? Plaukti Meyle HD, gala bukses arī, stabilizatora stienim bukses samainītas uz mazākās trubas diametru, atsaites veselas..

AF
Skaties vai izputejs kkur nesitās.
Krč liec auto uz bedres, prasi lai draugi krata auto un baudi ar rokām visu ko vien var, tikai tā var atrast

Pasteete
Ko darīt ja nolūzis priekšējais bremžu diska aizsargbleķis. Rikrīgi grab pa bedrēm. Lētākais/labākais variants?

uldisa
nu protams nomainīt bleķiSmile
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

Pasteete
Kaa vins tur vsp piestiprinās
?

Deathwish
Man ir konkrēta dillema... E46 2.0d 110kw sedans
Kaut kur klab pie kārtīga uzrāviena 1-2 ātruma. Kreisajā pusē sajūta ka sit pie kreisās kājas..

Iminot grīdā, parādas divi klokšķi, viens pirms iespiežu gāzi grīdā otrs kad atlaižh kad kkas atkrīt vietā..
šodien gāju pāri visām atsaitēm, nekā nav..
Motora paduškas domāju varbūt dzinējs kāpj ārā, ielieku gaņģjī nospiežhu bremzes un locu to dzinēju līdz vēmienam, nu nekas neklokšķ, nuu 50/50 vaina tur lkm nav, bet tos es ar nomainīšu lai jau..
Domāju plauktiem gala bukses, pirms tam virsū bija poly bukses, plauktā stāvēja labas orginālās, aiz neko darīt šodien nomainīju, arī tad tas klokšķjis nepazūd..
Nomainīju amortizatora atbalstus, nav stock msr coilovera draņķji, problēma nepazūd.
plauktus ar mainīju ne jaunus bet nu pirksti stingri, apora ir mazliet peld buksē bet nu lai tā klabētu? vēl domāju..
Reika vietā nekustās.
es kr4 nezinu.. varētu aizbraukt un atrādīt, apakšhā r lomiku staigājot neko ar nevaur atrast, sāk besīt :D
mošk tiešhām motors lido ārā? bet huļji stāvot uz vietas spīdzinot ieliktā gaņģjī bremzējot un laižhot sajūgu vaļjā tas sūds neklokšķ.? Sad

Stūres stieņji, pirksti jauni.
Mainījis(usi) Deathwish, 16.09.2019 19:06

modjo
Reiku pārbaudi kritiski.
Pašu kardānu un krustiņus papēti.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Deathwish
Parāvu nost izpūtēju un tā karstuma shield... tas karājošais gultnis ir saguris, krustiņji uz ātru skatienu, šķjiet ka ir tip top..

sandiszE46
Kā ar dzinēja spilveniem?
:alco:

Dzonsons
Sveiki, vēlējos uzzināt, kādas problēmas var rasties braucot ar deformētu stūres reiku? (2004.gada facelift 2.0d) Reiku uzsitu uz akmeņa un viņa ir minimāli deformēta (tāda kā ovāla minimāli) Nekur eļļu nespiež ārā. Garāža ir citā pilsētā tāpec radās jautājums, vai ir prātīgi braukt?

Gvichkaa
Cik varētu izmaksāt stūres reikas remonts? Vai arī jauna?
Wink

Salveens
Reikas restaurācija ap 100-150eur un plus vēl darbs par demontāžu un montāžu varētu vēl tikpat maksāt

BlackEye
Restaurēta reika ar visu darbu un eļļu bija kkas ap 160€ cik atceros.
KEEP CALM AND LOVE BMW
BMW 320D e46 touring (sold)
BMW 730 V8 e38 (sold)
BMW 530D touring (sold)
BMW 330D E46 150KW Touring

Atgriezties forumā: