e46.lv

July 19 2018 22:37:38
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde


e46 M3 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 33
· Lietotāji: 7
AK14
dzeksis
ens
kars
KLAVINS
Tuljiks
Vladlen


· Vispār lietotāji: 4,830
· Jauns lietotājs: mcielavs
Random user photo


kristapsj e46
Tēmas apskats
e46.lv » Sarunas » Pasākumi
 Izdrukāt tēmu
BMW E46 CLUB LATVIA SEZONAS ATKLĀŠANA 2017
E46 Club Latvia
www.bildites.lv/images/s7rgs4zu/59064/thumbnail.jpg

Visiem tiem entuziastiem, kas nepacietīgi gaidīja jaunumus - mums priekš jums ir labas ziņas. Smile

Šogad esam nolēmuši rīkot BMW E46 Club Latvia sezonas atklāšanas pasākumu nedaudz vēlāk kā ierasts. Kāpēc tā? Jo arī ziema šogad mūs pametusi nedaudz vēlāk kā ierasts. Tāpēc ar pilnu pārliecību varam teikt, ka 3. jūnijs būs vispiemērotākā diena šādām aktivitātēm pie dabas.

Īsumā. Pasākums kā tradīcija. Pulcējamies Rīgā, tad dodamies ārpus Rīgas galamērķa virzienā un visbeidzot nonākam galamērķī. Tiesa, viss gan nebūs tik vienkārši. Lai padarītu šo braucienu interesantāku un nedaudz liktu palauzīt dalībniekiem galvas, pārbrauciena laikā esam ieplānojuši jautras un izklaidējošas aktivitātes, kuras liks pasvīst gan vissīvākajiem sportistiem, gan lielākajiem prātniekiem. Kā arī galamērķī katram auto īpašniekam būs iespēja sevi pierādīt gan ātruma aplī, gan pārbaudīt sava auto dzinēja veiktspēju 201m taisnā ceļa posmā.

Plānotais pasākuma norises laiks - no plkst. 10:00 rītā līdz tumsas iestāšanās mirklim. Plānotais veicamais attālums - aptuveni 90km (turpceļš). Virziens - rietumi.

PULCĒŠANĀS
Dienu iesāksim pulcējoties t/c SPICE vienā no auto stāvlaukumiem (bilde aplūkojama zemāk);
10:00 sākam pulcēties
• 10:00 līdz 11:00 reģistrējamies. Katram reģistrētajam dalībniekam tiks izsniegta sezonas atklāšanas uzlīme, norāde par tālākajām darbībām un neliels palīgmateriāls par pasākuma gaitu.
• 11:00 izbraucam no stāvlaukuma rietumu virzienā

Katra ekipāža (auto ar tajā esošajiem dalībniekiem) tiks izlaista laukā no pulcēšanās vietas ar tādu starta pozīciju (starta numuru), ar kādu cilvēks būs pieteicies pasākumam (apmaksājis dalību pasākumam). Respektīvi, pirmie tiks izlaisti tie, kuri pieteiksies ātrāk. Pieteikušos dalībnieku saraksts tiks publicēts un katru dienu updeitots topika apakšā. Tāpēc saraksta augšgalā esošajiem būs svarīgi ierasties un reģistrēties laicīgi. Gadījumā, ja ekipāža kavē reģistrāciju, tā saņems pēdējo starta pozīciju. Pārējie startēs rindas kārtībā.

*Pulcēšanās vieta iezīmēta ar sarkanu
i.imgur.com/OtqwK5s.jpg

KUR DODAMIES?
Saņemot savu starta pozīciju, kura veidojas no laicīgas pasākuma apmaksas, un startējot ārpus stāvlaukuma, katra ekipāža dodas uz nākamo čekpointu (pieturvietu) izmantojot pie reģistrēšanās saņemto norādi.
• izmantojot norādi, dodamies uz nākošo čekpointu
• ierodoties čekpointā, izpildām uzdevumu
• izpildot uzdevumu, saņemam norādi uz nākamo čekpointu. Šādi turpina līdz sasniedz galamērķi.

Lai neveidotos liela burzma, visas ekipāžas netiks sūtītas pa vienu un to pašu maršrutu. Pat ne uz vienu un to pašu nākamo čekpointu. Visi pasākuma dalībnieki tiks sadalīti n grupās (2 grupās, 3 grupās vai vairāk grupās, atkarīgs no kopējā dalībnieku skaita, kuru šobrīd paredzēt ir grūti). Un katrai grupai būs savi čekpointi ar saviem, pilnīgi atšķirīgiem uzdevumiem.

Šiem uzdevumiem jeb to pildīšanai paredzētais laiks būs limitētas 3h un ne minūte vairāk. Konkrēts katras grupas čekpointu skaits precizēts netiks. Tā pat arī noslēpumā paliks katrā čekpointā esošie uzdevumi. Katras ekipāžas pienākums būs uzdevumus pildīt ar sirdi un dvēseli, jo veiksmīga uzdevumu izpilde ekipāžai nesīs punktus, kas ļaus tikt pie vērtīgām balvām.

Kāpēc man vispār būtu jāpiedalās šādā aktivitātē? Jo šis būs lietderīgi pavadīts laiks un patīkams saliedēšanās brauciens, kur katram būs iespēja sevi pierādīt no stiprās puses un parādīt citām ekipāžām, cik svarīgi ir turēties kopā, atbalstīt vienam otru un strādāt kā komandai. Kā arī iespēja ātrākajām un veiksmīgākajām ekipāžām saņemt vērtīgas balvas no mūsu sponsoriem un sadarbības partneriem.

A) Ko man darīt, ja nepaspēju iziet visus čekpointus 3h laikā?
Laiks ir dots ar nelielu rezervi, taču ja ātrums vai prātošana nav ekipāžas stiprā puse un nav sanācis iziet visus čekpointus pirms atvēlētā laika beigām, tad vismaz ceram, ka laiks ticis pavadīts kvalitatīvi. [i]20min pirms plānotā ierašanās laika galamērķī (skatīt zemāk sadaļu - galamērķis), pilnīgi visiem dalībniekiem automātiski tiks nosūtītas galamērķa koordinātas (par koordinātām skatīt sadaļu - papildus).[/u] Tas nozīmē, ka uzdevumu pildīšana ir beigusies (tiem, kuri nav paspējuši izpildīt visus uzdevumus atvēlēto 3h laikā) un pēc paziņojuma saņemšanas uzreiz ir jādodas uz galamērķi. Tie, kuri galamērķa koordinātu saņemšanas brīdī jau būs galamērķī - apsveicam.

GALAMĒRĶIS
Ierašanās galamērķī ir plānota 3h laikā pēc startēšanas brīža. Ierodamies galamērķī izmantojot norādes, kuras saņemtas pildot uzdevumus.
15:00 pēdējo ekipāžu ierašanās galamērķī
• parkošanās, iejušanās apkārtējā vidē
• nodošanās nākamajām aktivitātēm kā fotografēšanās, ātruma aplis (3 braucieni katram - 1 iesildīšanās un 2 ar laika fiksāciju; sīkāku informāciju meklēt zem sadaļas "PAPILDUS"), auto dzinēja veiktspējas pārbaude 201m taisnē un citi interesanti uzdevumi līdz pat tumsas iestāšanās mirklim
• labāko dalībnieku apbalvošanaPASĀKUMA DALĪBAS MAKSA
Maksa par vienu auto - ekipāžu.
• € 5,00 BMW E46 Club Latvia biedriem līdz 28. maijam CENA VAIRS NAV SPĒKĀ!
• € 10,00 pārējiem e46.lv lietotājiem līdz 28. maijam CENA VAIRS NAV SPĒKĀ!
• € 15,00 pēdējā nedēļā (no 29. maija līdz 2. jūnijam)
• € 20,00 pasākuma norises dienā (3. jūnijs)

KUR JĀMAKSĀ?
Dalības maksu par pasākumu sūtām uz sekojošiem rekvizītiem:
BMW E46 CLUB LATVIA BIEDRĪBA
AS SWEDBANK
Konts LV63HABA0551038552891

Maksājuma mērķī norādīt – Sezonas atklāšana 2017/foruma niks/auto reģistrācijas nr./sabiedroto Vārdi
Piemērs: Sezonas atklāšana 2017/janka333/AA-1234/Līga,Kaspars

PAPILDUS
• Lai sekotu līdzi svarīgai informācijai pasākuma laikā, kā arī saņemtu norādes par galamērķi, esam nolēmuši izmantot Telegram mobilo lietotni. Lai laikus jau sagatavotos, iesakām lejupielādēt šo aplikāciju savos viedtelefonos vai planšetdatoros. Izvēlējāmies Telegram mobilo lietotni, jo šī aplikācija piedāvā iespēju nodot ziņas grupas dalībniekiem bez komentēšanas opcijas, kas ļautu izvairīties no nevajadzīga spama, taču gana efektīvi informētu grupas dalībniekus par notiekošo.

Kas jādara, lai pievienotos E46 sezonas atklāšanas pasākuma grupai?
1) Lejupielādējam Telegram aplikāciju
2) Veicam reģistrāciju (reģistrācija notiek izmantojot telefona numuru)
3) Atvēram linku uz grupu - https://t.me/join...8PJ-w2A9uQ
4) Sekojam līdzi paziņojumiem.

• Esam noslēguši veiksmīgu sadarbību ar Tukumā esošo Mojito klubu, kas vasaras sezonā pilda arī kafejnīcas funkcijas. Līdz ar to uz vietas katram dalībniekam būs iespēja ieturēt "fast food" tipa pusdienas vai veldzēt slāpes Mojito piedāvātajā izbraukuma treilerī. No pieejamā ēdienu klāsta varam minēt tādas lietas kā frī kartupeļus, desiņas, nagetus, picas, salātus u.c No dzērieniem būs pieejams alus un citi atspirdzinošie dzērieni, arī kafija un ūdens.

• Pasākuma laikā dalībniekiem tiks nodrošināta arī labierīcību pieejamība. Gan dāmām, gan kungiem.

• Katrs dalībnieks drīkst ņemt līdzi arī savu ēdienu, dzērienu, grilus, krēslus, higiēnas preces u.c. iztikas un brīvās atpūtas lietas. Kā arī rekomendējam izvēlēties apģērbu atbilstoši laika prognozēm.

• Saistībā ar Ātruma apli piedāvāsim katram braucējam unikālu iespēju tiešsaistē sekot līdzi sava apļa laikiem. Lai apmeklētu vietni, spiežam uz laiks.lejup.lv. Katram dalībniekiem tiks doti 3 braucieni. 1 (pirmais) iesildīšanās, 2 (pārējie divi) ar laika fiksāciju. Vietnē redzamie kārtas skaitļi nenorāda uz starta pozīciju*.

• Ja kādam ir vēlme atbalstīt pasākumu ar sponsoru balvām un ir interese pareklamēt sevi pasākuma norises gaitā, lūgums sazināties ar E46 Club Latvia lietotāja profilu forumā vai sūtīt e-pastu uz par sadarbības iespējām.
Mainījis(usi) E46 Club Latvia, 30.05.2017 22:39
 
www.e46.lv
E46 Club Latvia
Pasākumam reģistrēto dalībnieku auto saraksts. Priekš labākas kvalitātes attēla spiežam uz bildes.


www.bildites.lv/images/kwvueftt/64845/original.jpg
www.bildites.lv/images/2hjtgb39/64845/original.jpg
www.bildites.lv/images/vuxst5aa/64845/original.jpg
Mainījis(usi) ervuha, 03.06.2017 00:29
 
www.e46.lv
SA26
Done :hourra::naac:
 
ervuha
Samaksāts. :]
 
SigneB
Tiekās! :hourra:
 
Kesis
Ir jāmauc :hourra:
Mainījis(usi) Kesis, 28.05.2017 16:18
:super:
 
Spelmanis
Nauda kontā Wink
 
Nauris
Samaksāts :naac:
 
Orlov4
Samaksāju:hourra:
 
OSIS94
Es plus Baiba samaksāts
 
maize
Tiekās.
JAUNAS AUTO REZERVESDAĻAS IELAI/SPORTAM, AKUMULATORI, JAUNAS RIEPAS(ziema/vasara/pussliki) u.c. - 2O069646 vai PM.
 
reinis28
Maksājums veikts, tiekās.
 
Vintage
Gribu piedalīties, bet tieši gadatirgus brīvdabas muzejā, nu kā tā. :faceoff:
 
Shamans
Ja tu organizē to gadatirgu, tad piedosim, savādāk ne. Wink
FOTOsesija tavam e46

i.picasion.com/pic67/f51edf964f3adb4e772fab53a6633cf7.gif
 
kar4a
Samaksāts un tiekās! :yo:
Tirgoju sporta gaisa filtru automašinām un motocikliem.
un
Strongflex poly bukses visa veida zem tirgus cenas.
PM vai whatsapp 2698870viens
bildites.lv/images/xdt45b26/34666/original.png www.bildites.lv/images/w23shjxu/114557/original.jpeg
http://bildites.l...iginal.jpg
 
Maksimo
Maximo + Marta samaksāts Smile M&M
 
SA26


:hourra: Turpinam aktīvi pieteikties :emo:
 
gpower
Darīts Wink
 
Jv21
Samaksāts un tiekās! :hourra:
 
vienkarsais
Done,tiekās 3.06
 
Atgriezties forumā: