e46.lv

June 18 2019 16:18:34
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 Individual
Onlainā
· Viesi: 22
· Lietotāji: 10
armis
ArtE46
chaboska
Doping
Foxijs
iarturkin
Miiix
odaiz
omglsr
wadims98

· Vispār lietotāji: 5,135
· Jauns lietotājs: Buraks74
Random user photo

Minimeet 14.04.2016
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
ervuhas 330D
ervuha
Auto februāra beigās pamodināts no ziemas miega. Pēc gandrīz 4 mēnešu stāvēšanas pieleca bez mazākajām problēmām, pozitīvs pārsteigums iesākot šo sezonu. Smile Uzreiz tika nomainīta eļļa (Eurol), kā arī eļļas, degvielas (Bosch), gaisa, salona gaisa filtri (Mann) un kartera ventilācija. Pēdējā laikā gan domas daļās, taču arī šoreiz tika ielikts jaunais variants. Pabraucu pus mēnesi un lielie mīnusi klauvēja pie durvīm. Zināju, ka kvēlsveces beigtas, bet savā stulbumā turpināju naivi cerēt, ka nebūs jau tik traki un viss saies. Pie -8 leca, pie -12 leca, pie -17 ar otro leca - tātad problēma nav tik liela un turpinām braukt. Aha, kā tad. Pie -24 lūdzu sapīpēt, jo tas arī bija lūzuma punkts. :faceoff: Kaut kur pa vidu visam ievēroju, ka švakāk ceļās temperatūra, tātad vaina jāmeklē termostatā. Un tas nebija tāpēc, ka aiz loga bija mīnusi. Ikdienā braucu daudz un visur, tāpēc diezgan viegli nočekot šādas izmaiņas. Visam savelkoties kopā braucu ciemos pie Japiņa.

i.imgur.com/8f1Iubh.jpg

Vienmēr esmu nojautis, ka mans auto ir īpašs un mums ir izveidojušās emocionālas saites. :crazy: :D Vienvārdsakot, iekšā stāvēja oriģinālās kvēlsveces un par pārsteigumu - visas veselas. Skaidrs, ka beigts bija bloks. Izrādās, ka tas arī oriģinālais (zemāk bildē redzamais). Tātad pēc 15 gadu kopdzīves atņirdzās vājākais. Līdz ar to samainīju tikai kvēlsveču bloku (Beru).

i.imgur.com/lDRGjOw.jpg

Tālāk mainam nost termostatu un pamparam - atkal oriģinālais (zemāk bildē redzamais). Par cik gāja uz beigām, tad tā vien šķiet, ka notrāpīju īstajā laikā. Un loģiski, ka komplektā arī jauns šķidrums.

i.imgur.com/aRCxTkf.jpg

Visā visumā auto tehniskais stāvoklis ļoti apmierina. Kur ķeries klāt, redzi tikai bmw emblēmas un nekas īsti nav uz ķep ļep. Arī apakša dzinējam pie saviem 307k km ir tīra, ne mazākās eļļas piles. Pagaidām no padarītā šosezon tas arī viss, pārējiem uzlabojumiem jāgaida siltāks laiks.

Un neizteiksmīga svaigākā bilde ar pašu auto. :D

i.imgur.com/jKF6Myr.jpg

emc
Tagad tikai ar Japiņu jāsarunā glāžu atsaite. devil
Love my e46! :love:

ervuha
Tas ir procesā, jo visi materiāli sen jau kā sagādāti. :D

ervuha
Paldies Japiņam par atsaiti.

i.imgur.com/HrW0rm2.jpg
i.imgur.com/BlRac7G.jpg

Tikai tagad nezinu, ko darīt ar to dekoratīvo plastmasu virs dzinēja. Graizīt arī baigi negribās. Varbūt kāds ir redzējis kādu interesantu risinājumu?

modjo
Būtu pareizs profils ar pareizu h, būtu vieta motora plastmasai, un pret haubi nesistosWink
http://content26-....sized.jpg
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

renatz
Divaini atslegts egr.

ervuha
Modri, ko tu man beņas bildi dod. :D Neaizmirsti, ka dīzeļiem dzinējs stāv augstāk + pie slodzes arī staigā.

modjo
Zinu. Man benim pat gāzes sprauslas apakšā salìda. Būtu tev resnas trubas vietā šaurāks profils, arī vākam vieta pietiktu, tā domāju.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Kesis
+ vada kontakts likvidēta, dekoratīvā plastmasa nelien virsū un skaras klāt pārsegam. Padaudz kāši upgrade mantiņai.

i65.tinypic.com/jiomya.jpg

reinis28
Man atsaite tāda pat kā Kesim arī uz 2.0d izgatavoja tas pats cilvēks. Neksarās pie motora plastmasiem, nemaz nerunājot par to, ka viņus nevarētu uzlikt un pie haubes arī neskarās.

ervuha
Weight reduction :D , bet ja nopietni, tad 3.0d uztaisīt ir grūtāk par 2.0d. Jums dzinējs sēž biš zemāk, tāpēc arī var nedaudz vairāk izpausties. Melnais pleķis nav no pārsega. Un plusa vads ir pārnests otrā pusē. Pagaidām pabrauks šādā variantā, jo interesē vai dzinējs neskarsies klāt. Ja nu tomēr, tad tiks pārtaisīta nedaudz savādāk.
Mainījis(usi) ervuha, 08.04.2018 21:18

emc
Pēc bildes nevar īsti saprast - kāpēc nelien plastmass? Nevar atsaiti noskrūvēt, uzlikt plastmasu un uzlikt atsaiti atpakaļ?

ervuha
Nav tur tik daudz vietas. Pietrūkst pavisam nedaudz. Kaut ko gan jau izdomāšu, pēc tam iemetīšu te risinājumu.

emc
Kādas sajūtas braukšanā pēc atsaites uzlikšanas? Man šķita, ka nakts pret dienu!

ervuha
Teikšu kā ir. Tur pie Japiņa pa tiem iekšpagalmiem, kur ir tikai bedres un lielākas bedres, šķita stingrāks. Visur citur tā pat kā bija. :lol:

maize
ervuha rakstīja:

Teikšu kā ir. Tur pie Japiņa pa tiem iekšpagalmiem, kur ir tikai bedres un lielākas bedres, šķita stingrāks. Visur citur tā pat kā bija. :lol:

nu tad beidzot, uzliekot atsaiti tu pats nevari neko just, izņemot placebo efektu, atsaites efekts ir, bet jūtamības efekta nav
savādāk lasot te forumu, tāda sajūta, ka visi nereālākie auto braucēji un auto jūt labāk par savu pimpi :naac:
JAUNAS AUTO un MOTO REZERVESDAĻAS IKDIENAI un SPORTAM, AKUMULATORI, JAUNAS RIEPAS, TEHNISKIE ŠĶIDRUMI, BREMZES u.c. - PM.

emc
Mjā, laikam mana virsbūve tad ir pavisam sagurusi. :D Sajūtas bija nereālas, jo likās ka līkumā pavisam cita mašīna. :D

ervuha
No putekļiem jāizrok nepelnīti aizmirstais topiks.

Pagājušo sezonu noslēdzu kaut kā šādi.
i.imgur.com/z8p7H38.jpg

Sezonas laikā sadarīts pa sīkumam no visa kā, taču darbi ar to nebeidzās. No lielākajām lietām varētu uzskaitīt disku iegādi (beidzot), taisnās trubas izveidi ar manu spešal gala bunduli :shura: , lsd elementa iegādi un āķa uzstādīšanu.

Paldies Oskaram par āķi. Nebūtu pārlīmējis auto, gan jau izlaistu to pisli un vienkārši samainītu bamperus ar tur visu esošo drazu. Vēlreiz to čakaru raustīt plastmasas klipšus laikam nevēlētos. :D
i.imgur.com/NVd9360.jpg
i.imgur.com/f6lYGJN.jpg

Un tā kā apzināti gāju uz āķi savam auto, jo esmu vācējs, tad principā jau pirmajās dienās reāli noderēja.
i.imgur.com/KjjRN6Q.jpg

Pēc tam sekoja taisnās trubas izveide. Bundulis pasūtīts ārpus LV, trubas sagādātas te pat Rīgā aiz Dominas. Izmaksas uz visu pasākumu viduvējas. Ar rezultātu esmu apmierināts, taču uz šo sezonu jebkurā gadījumā būs jāveic nelielas tehniskas izmaiņas.
i.imgur.com/BWzujEE.jpg
i.imgur.com/rr3Gkw9.jpg
i.imgur.com/zYEY0xL.jpg

Paldies Maximo par nolīmētām lukturu plastmasām. Ideja vairāk eksperimentāla.
i.imgur.com/o7n7unx.jpg
i.imgur.com/ttK0BtB.jpg

Kā arī pasūtīts lētākais buktīšu izvilcējs ebayā.
i.imgur.com/tuyFy7Y.jpg

Ieplānotie darbi 2019. gadā. Sakārtoti prioritāri no svarīgākā augšpusē.

• sprauslu pārbaude un remonts, jo vienai pavisam noteikti smidzinātājs ārpus normas
• iestūķēt otrā reduktorā lsd elementu, uz sezonas sākumu obligāti jābūt virsū
• sakrāmēt jaunu visu, kas saistās ar bremzēm, jo tur viss jau savu nokalpojis
• pārvilkt bremžu šļaukas
• atbrīvot virsbūvi no rūsas pleķīšiem
• uzstādīt sagatavotos priekšējos spārnus (Taivāna)
• jaunas xenona spuldzes, jo viena esošā sezonas beigās sāka iekrāsoties rozīgā tonī
• taisnās trubas uzlabojumi
• jauns interkūlers
• uzstādīt beidzot sakrāsotos M sliekšņus
• M bampers priekšā
• beidzot pabeigt salona apdares līstes
• samainīt H&K tumbas pret ko jaunāku un labāku
• iespējams satonēt logus uz kādiem 25-50%
• jauni priekšējo lukturu stikli + aizsargplēve
• ievilkt elektrību priekšējām taburetēm

Vēl noteikti jāņem vērā kāds neplānots ieguldījums, taču jebkurā gadījumā domāju, ka plānu gana daudz un būs ko noņemties. Paldies par uzmanību.

OSIS94
nu nav par ko ,gan tev labi ,gan man! :D

krabiz
Superīgs jumta bagāžnieks, varbūt vari padalīties, kur tādu var iegādāt kopā ar attiecīgajiem šķērsstieņiem?
netaisi gateri

Atgriezties forumā: