e46.lv

December 14 2017 08:25:00
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 27
· Lietotāji: 7
faniits
Klicis
naikijs3
Ryan
tags
wadims98
Zocs

· Vispār lietotāji: 4,516
· Jauns lietotājs: manelectro
Random user photo

minimeet 19.09.2013
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
Dzesēšanas sistēma, dzesēšanas šķidrums
ruuz
Cik zinu, normāls darba spiediens dzeses sistēmā ir kaut kur pie 1bar. Korķis, cik atceros atveras pie 1,7bar. So lietotājam mazaisarvits ir vien taisnība.
Protams, tas pie nosacījuma, ka sistēma ir kārtībā.

kruumuedgars
Dīzeļa un benzīna korķiem atsķirās atvēršanās spiediens. Dīzeļiem atveras pie 1.4bar, benzīniem - 2.0bar.

mazaisarvits
Jup un uz korķa ir rakstīts 200 vai 140.. Ja nemaldos.. Palabojiet ja kļūdos..

mazaisarvits
Lai skaidrāk saprotams tad tie cipari ir kilopascal (kpa)
1 kpa = 0.01 bar

uldisa
nu nekļūdies gan
Benzīna dzinējiem spiediens lielāks, jo arī darba temperatūra ir lielāka - pat līdz 106 grādi, un kā jau fizikā mācīja zem spiediena vārīšanās notiek pie lielākas temperatūras...Wink
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

Mikjelis
mazaisarvits rakstīja:

Saprotu gan ko uzrakstīju.. Nu OK.. Piegaz pilnu radiatoru un pabraukā.. Redzēsim kas notiks.. un koŗķim ventilējošā daļa nav lai par to antifrīzs varētu nākt laukā bet gaiss.. un saproti cik bļīvs ir antifrīzs un cik gaiss?

korķis nav ventilācijai...... :faceoff:

mazaisarvits
OK.. pārmērīga gaisa spiediena izvadīšanai.. Kāda tur raznica, domu saprati.. Neesi Daunis un ne piesienies vārdiem.. Jo pat tavu tekstu vispār sēdies, 2.. Nav man lv valodā tik stipra.. Gribi sarakstisu tev angliski..

Mikjelis
es šokā... Tu angleni zini... hm... karoti lietot arī proti?

mazaisarvits
chill vecīt.. uzvāri pienu un atslābsti..

MZe46
Čau.

Problēma tāda, ka saplīsa patruboks-radiatora kreisā augšējā truba.
Itkā jau sīkums, nomainīšu, bet jautājums ir tāds, kāpēc viņa saplīsa? Tīri var būt nolietojums, vai kautkas ar spiedieniem nav labi?
Mašīna stāvēja kādas 40min uz vietas piedarbināta un tad viņa saplīsa:faceoff:
BMW e46, 328i

Mikjelis
Tātad dzeses sistēma ciet kaut kur. Visas problēmas ar dzesi parasti pārādās stāvot, vai korķī. Ja būtu aktīvi griezis tahometru, nekas tāds nenotiktu. lai gan noplīsa, domāju dēļ korķa.
Mainījis(usi) Mikjelis, 27.10.2017 13:12

Mikjelis
Tauta, padalās, lūdzu, ar padomu.

ir doma dzinēja dzesēšanu ar destilēto izdarbināt. Bet ko pēc tam darīt ar dzinējā palikušo ūdeni? (ne elektrības ne kompresora nav). Jaunu antifrīzu žēl liet neizskalojot.

Mikels
Kāpēc kaut kas tāds ir vispār jādara hvz

AF
Tupa lej uz rucosa motora un tecini ārā, kad liksies , ka pietiek -sistema izskalota, pielej pilnu limeni un brauc
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Mikjelis
ūdens pumpi nespist šitā? Tikko jaunu uzliku. jo pie vaļā un pustukšas dzeses sistēmas, viņam tak pretestība stipri mazāka, ne?

AF
Nu teorētiski jā praktiski nē, vnk tad nedari šādi. Nolej antifrizu cik vari un pielej jaunu unnaizmirsti
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Re5tepa
dzeses šķidrumu jau nopirki?
ja nē paņem koncentrātu.
izskalosi ar destilēto, nolej lieko un pielej koncentrātu.

AF
a kā viņš zinās kāda proporcija? :D

koni4jo
Tādai "skalošanai" vnk lejot klāt ūdeni vsp neredzu jēgu, ja tā sistēma tiešām ir netīra, jo vairums visu mēslu nosēžas un vnk skalojot ārā nenāks, tad es labāk kādu mazgājamo gāztu iekšā, izrūcinātu un tad, lai dabūtu max daudz sūdu ārā, parauj nost pečkas un radiatora patrabokus, kad viss iztek var ar ūdeni vēl paliek klāt, lai izskalojas, tad savieno un gāz virsū koncentrātu un vēl destilēto, lai +/- sanāk normāls maisījums.

Mikjelis
Par koncetrātu tikko tikai pats aizdomājos, biku pa vēlu. Antifrīzs liqui molly, tamdēļ liešu to, nav kur dēties.

Atgriezties forumā: