e46.lv

June 17 2019 17:56:25
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 29
· Lietotāji: 3
arnisK
Christerz
yosemite

· Vispār lietotāji: 5,134
· Jauns lietotājs: andzaa
Random user photo

@Jelgava
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
VK 328i :katru_reizi_kad_izbrauc_k-kas_saplīst:
VK
Kopēts no Burnout.lv niki un notikumi nesakrīt ar šeit esošajiem.

Šis būs retrospektīvs apskats uz "itkā" pagaidu ikdienas mašīnas piedzīvojumiem.

Sakarā ar to, ka Arčuks un Eižens piedraudēja man, ka viņi uztaisīs topiku manā vietā, izdomāju, ka labāk izdarīšu pats.

2016. gada 14. Septembris
Pa 1500 Euro no studenta kurš nespēj pabarot 2b*e8 tiek iegādāts šis cēlais E46 ar period uncorrect diskiem, krāsotiem moldingiem un M ātruma svītrām.
image.ibb.co/jKhJ4b/IMG_4315.jpg
image.ibb.co/kiTQjb/IMG_4316.jpg

Sākās epopeja ar mašīnas atlaukošanu un atrajonēšanu.
Miruši amortizātori, graboša piekare, nevienas veselas bukses, caurs izpūtējs, caura kartera ventilācijas diafragma un citi brīnumi.

Te jau process bija kaut kur vidū, ar pagaidu diskiem, adekvātu augstumu u melniem moldingiem, sāka izskatīties jau normāli.
image.ibb.co/m0hUAG/IMG_4351.jpg
Uz to brīdi, ja pareizi atceros bija saliktas visas poly bukses, uzlikti koiloveri, sakopti vitāli svarīgie sīkumi.

Par cik Katalizatori Latvijā ir dārgāki par zeltu un tajos bija vairāki caurumi, "nācās" iegādāties izplūdes kolektoru/zirnekli.
Izpūtējs bija salūzis un sarūsējis vairākās vietās, attiecīgi vieglāk bija iegādāties citu un uzreiz no 330i.
Bilde slikta, bet domu var saprast.
preview.ibb.co/cokPAG/IMG_4618.jpg

Atradās vēlvieni pagaidu diski, pieregulējās augstums un nepavisam vairs nebija kauns braukt.
image.ibb.co/byEWPb/IMG_4392.jpg

ZIEMA

Ziemas riteņi, miljons kupenas un visādi citi idiotismi.
image.ibb.co/ecy84b/IMG_5941.jpg

Man šķiet, ka pa ziemu nekas šausmīgs nesalūza.
Random uzlabojumi: Melnie griesti, OEM radio, OMP stūre.

Pavasaris 2017

Sākās viss ar minišosejas treniņu, kurā vienā no pirmajiem apļiem izšķīst sajūgs.
Nomaiņa uz M50 spararatu, 240mm sajūgu un dīzeļa kurvi.
Bilžu nav = slinks
Bilde ar kolēģiem autosportistiem
image.ibb.co/cyeLHw/IMG_6913.jpg

Burnout pavasara izbrauciens.
Kārtējie pagaidu diski ar labām riepām, ko aizņemos, lai varētu normālu laiku uzbraukt.
image.ibb.co/btOKAG/IMG_7332.jpg

Iebraucot trasē nekādi nedrīkst rasties situācija, ka k-kas nesaplīst.
Epopeja ar dzesēšanas cauruli, bet braukt turpināju, beigās 3ā vieta, ja nemaldos.
image.ibb.co/fXwHxw/IMG_7328.jpg

Vasara 2017

Kamēr biju uz FD 4o posmu, pamanīju ss adekvātus riteņus ar Westlak'iem virsū. Paldies Krish par to ka operatīvi aizbrauca un iegādājās.
Beidzot man bija pašam savi diski šai mašīnai.
Bilde sūds, bet domu var gandrīz saprast.
image.ibb.co/muEnxw/IMG_7505.jpg

Jau startā bija doma, ka ar šo mašīnu varētu braukt šosejas treniņus, līdz ar to vajadzēja savest kārtībā bremzes.
Bilžu nav, bet veiktie uzlabojumi sekojoši : Lētākie bremžu diski (safrēzēti pie vietējā virpotāja), EBC Yellowstuff, Hel armētās šļūtenes.

Katrs treniņš beidzās ar kādu jaunu bojājumu:
Sprāga visas pēc kārtas dzesēšanas caurules, parrīvējās izplešanās trauks, sajūga uzlika norāvās no kniedes u.c

Vienā brīdī apnika ka ātrumpārslēga uzgalis paliek rokās, kolēģis k-ko uzvirpoja un sanāca k-kas tāds.
preview.ibb.co/hSYNxw/IMG_8279.jpg

Rudens 2017

Uzlabojumi: K&N paneļfiltrs, M54TUB30 ieplūdes kolektors.

Burnout.lv rudens izbrauciens.
Kārtīgs stiepiens pa grunti, noplēstas riepas, cienījama shiftlock apgriešanās. Nekas nesaplīsa, par to prieks, paldies Petkam par riepām lai tiktu mājās.
image.ibb.co/f1NUAG/IMG_8789.jpg

K-kur pa vidu šim visam numurzīme nomainījas no VK80 uz KV808.
image.ibb.co/jq5hVG/IMG_8503.jpg

Braucu prom uz FD pēdējo posmu un SEMA šovu atstāju mašīnu lai sametina grīdu un arkas.
image.ibb.co/fmASxw/IMG_9253.jpg
image.ibb.co/czj9AG/IMG_9254.jpg
preview.ibb.co/h1NeAG/Whats_App_Image_2017_10_18_at_09_08_31.jpg
preview.ibb.co/kDURqG/Whats_App_Image_2017_10_18_at_09_08_30.jpg

Nu ko, k-ko izgrieza, k-ko sametināja.

Sliktākā ideja šajā visā bija, tad kad es izdomāju, ka es pat špaktelēšu un krāsošu tās arkas, labāk būtu dzēris tai Piektdienas vakarā.
image.ibb.co/e6N1Pb/IMG_9359.jpg

Paralēli šim procesam sameklēju M aizmugurējo bamperi, un pa 40 Euro iemācijos, ka kupejas sliekšņi ir pavisam citādāki kā sedana, pagaidām neesmu drošs, ka man patīk, varbūt meklēšu Sedana M sliekšņus.

image.ibb.co/f3gBPb/IMG_9424.jpg
image.ibb.co/csPWPb/IMG_9425.jpg

Šorīt izgāju TA, pats nobrīnijos, ka ar pirmo reizi.

Pirms dažām dienām pasūtīju S52B32US sadalenes, tā ka ar šo viss nebeidzas.

Mainījis(usi) VK, 07.12.2017 12:42

AF
cepīgs topics

p.s kā taisies uzlikt s52b32 sadalenes uz dubultvanosa, tur tak pilnīgi cita VANOS uzbūve?

schrickam ir gatavas sadalenes uz dubultvanosa nepilni 400e gab.
Mainījis(usi) AF, 07.12.2017 12:46
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

EJ93RR
Cepuri nost par ieguldito darbu!:hourra:
Mans par Rotām mīžkarstu!

VK
AF rakstīja:

cepīgs topics

p.s kā taisies uzlikt s52b32 sadalenes uz dubultvanosa?

schrickam ir gatavas sadalenes uz dubultvanosa nepilni 400e gab.

Pērku viņas no Chelsea Denofa, viņš esot tā darījis, amerikāņu 3.2 E36 M3 sadalenes esot direct fit.

AF
direct fit ir uz single vanosa, bet uz dubultvanosa viss pilnīgi savādāks
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

AF
s7.postimg.org/tlfj3od0b/IMG_0375.jpg
s52/m52/m50 uzbūve sadalenēm

www.rdpnorthernalbania.org/upload/2017/10/14/bmw-m54-camshaft-replacement-diy-54-timing-chain-replacement-l-2de19a99b8f07493.JPG
M52/m54 dubultvanoss

i.ytimg.com/vi/DI2TFG0rNzQ/maxresdefault.jpg

atškirība starp singlevanosa ieplūdes sadaleni un dubultvanosa ieplūdes sadaleni (pa labi)

VK

atškirība starp singlevanosa ieplūdes sadaleni un dubultvanosa ieplūdes sadaleni (pa labi)

Acīmredzami būs sadalenes uz tirdziņu un mīnuss uzticībai amerikāņiem :D

AF
tur vnk unreal pielikt, pirmkārt izplūdei kā šlices pieliksi?
tālāk timings

modjo
Daudzsolišs sākums, pirkt puvekli no studenta, lai uztaisītu daudz maz labu trases auto:D
Tiešām nekas labāks par to naudu nebija, kaut neizrūsējis anglis?
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

maize
nu bļe :D tā grīda :D
JAUNAS AUTO un MOTO REZERVESDAĻAS IKDIENAI un SPORTAM, AKUMULATORI, JAUNAS RIEPAS, TEHNISKIE ŠĶIDRUMI, BREMZES u.c. - PM.

modjo
Pēc bildes un arkas izskatās ka tur nav dzīvas vietas, un stāvējis ūdenī.

VK
Sākumā nekas neliecināja par to, ka ar grīdu būs tik slikti, pēc pirmās ziemas, pāris lēcieniem un sāls sāka dalīties pa šuvi, pa kuru visticamāk lietuviešu kolēģi piemetinājuši klāt mašīnai citu aizmuguri!

Šuves ir pa to grīdas daļu kur bija caurumi un C statnē!
Ņemot vērā, ka šī nav mašīna par kuru es visvairāk satraucos, man ir diezgan vienalga par viņas vēsturi!

mazaisarvits
kādu lomu spēlē iekš hgk?
[img]http://graffitikings.co.uk/wp-content/uploads/Graffiti-Artist-422[/img]
pa lielu.
Thats what she sad.. :D

VK
mazaisarvits rakstīja:

kādu lomu spēlē iekš hgk?

Visu, sākot no darbnīcas lietām līdz visam kas saistīts ar FD.

mazaisarvits
Fors darbs.. jums kkas arī Šveice ir vai vnk tāpat pareklamēties atbraucat uz tejieni?
[img]http://graffitikings.co.uk/wp-content/uploads/Graffiti-Artist-422[/img]
pa lielu.
Thats what she sad.. :D

modjo
Tad jau tu arī esi Blušu redzējis un, ja jau esi tik erudìts HGK lietās, pasaki biedriem vai HGK var pirkt kupeju CSL tipa bagāžnieku vākus? Vai nebūs baigais pislis piedzīt un normāli sakrāsot. Kā tur ir ar precizitāti?

VK
modjo rakstīja:Tad jau tu arī esi Blušu redzējis un, ja jau esi tik erudìts HGK lietās, pasaki biedriem vai HGK var pirkt kupeju CSL tipa bagāžnieku vākus? Vai nebūs baigais pislis piedzīt un normāli sakrāsot. Kā tur ir ar precizitāti?

HGK šādu izstrādājumu nepiedāvā.

Tas cilvēks, kas līmē mūsu šķiedras daļas piedāvā šādu produktu. Tas kas ir man uztaisīts sedanam ir ļoti labs, kupejas forma ir diezgan veca, bet par cik ir paredzēts taisīt jaunu modeli un formu, ieteiktu pagaidīt līdz pavasarim un tad iegādāties.

modjo
Senāk bija mājas lapā, pirms dažiem gadiem vismaz bija.
Precīzāk 2013.g bija "Trunk lid. CSL Style Rear Trunklid For BMW E46 Coupe. Designed and manufactured in HGK Motorsport. Made from... Read more. 24/ 10/2013"
Lai vai kā, dažiem kolēģiem te interesētu kontakti.
Man atkal jautājums vai tas gadījumā nav Mareks?

VK
Dīvainā kārtā, kādu laiku nekas nav salūzis, bet nu tas laikam tāpēc, ka vairāk pārvietojos ar otru mašīnu.

Ne par to stāsts.

Gatavojoties tam, ka beidzot to lamatu vajadzētu saprogrammēt, palūdzu kolēģim uztaisīt vanos "rebuild".
Lielu atšķirību nemanu, bet pieņemu, ka tagad strādā tā kā vajadzētu strādāt.
Bilde no procesa vidus, vairāk bija slinkums bildēt.
image.ibb.co/gjfJbm/ACE23_F6_B_7030_4_C6_C_9520_FA02_E8_B3_C2_BE.jpg

Cita mazsvarīga lieta ir tas ka jūtot sniega tuvumu tika traucēta diferenciāļa darbība.
To izdarot skaidri sapratu, ka ikdienā man tas nepatīk, nav vairs 18, kad bija pilnīgi vienalga vai lēnākos pagriezienos stumj priekšu vai nē.

image.ibb.co/k1haNR/IMG_9936.jpg

VK
Šodien Baldonē pēc 6h aktīvas braukšanas un n pazaudētām plastmasām izbeidzās china short shifter’is ko biju mantojis no iepriekšējā saimnieka.
Jautājums sekojošs, ko likt vietā?
Taisīt no rokas līdzīgu kā 933?
Ņemt 933?
Meklēt stock un pārtaisīt?

Atsauksmes, komentāri par iepriekšminēto?

Atgriezties forumā: