e46.lv

August 18 2019 04:24:50
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 14
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,181
· Jauns lietotājs: NooTeBooM2
Random user photo

Tūja @ 8-9 jūnijs
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
VK 328i :katru_reizi_kad_izbrauc_k-kas_saplīst:
AF
Ja tev ir cietie spilveni tad taisi 933 kopijai kopiju https://www.bimme...ing-length

Bet ja tev spilveni kārbai un motoram ir stock tad labāk jau butu kas iet oe tiltiņā stiprinās.
www.modbargains.com/zoom_img/_1296207329.jpg
Gan jau paši tur varēsiet uzbliezt kko līdzīgu.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Pacha
Atkarīgs, cik vēlies ieguldīt!

Pa lielam:

Ir bijis 933 pārslēgs - 140eur
Ir bijis 3b pārslēgs - 50eur

Personīgi, ļoti patika 3b vienkāršums(neskatoties uz neparocīgo uzstādīšanas veidu), kā arī, cik patīkami pārslēdzās(viegli). Uzgali aizstāju ar golfa bumbiņu, ērti un ātri :D
Tajā pašā laikā, 933 likās precīzāks, stingrāks, kā arī - pats galvenais, vieglāk uzstādāms a.k.a. sendičs, kā arī, shift knob jau ir gatavs, nav jādomā pat pārslēga uzgali :D

Skaties kā pašam ērtāk, jo tas ir katram individuāli. Ieteikt var visu, kas nu kuram liekas sakarīgs un vieglāk pieejams, bet, ralitātē, neiztestējot būs grūti spriest!
Ja pašam būtu jāpērk, ņemtu 3b, bet uzlabotu pašu produktu, ar 933"senviča" tipa stiprinājumu. Wink

Bet, jums, no pieejamajām lietām, būtu kaut ko "pod abiem" uztaisīt vieglāk, iespējams..

VK
Turpinam piedzīvojum/remontgrāmatu.

Pavasaris 2018

Agrā pavasarī beidzās priekšējie kluči, šoreiz nolēmu pamēgināt Orangestuff, kāds tad īsti ir visniknākais EBC sastāvs, trasē gan vēl nav sanācis būt, bet pēc ielas šķiet, ka būs labi.

image.ibb.co/ih5Zfo/IMG_0128.jpg

Pāris nedēļas vēlāk likās, ka tomēr tie kluči nav tik labi, bet visticamāk, ka te nostrādāja arī daļa neuzmanības un sanāca sekojošais:

image.ibb.co/ho0BRT/CB81_AC78_2_FC4_4_EDB_8510_80_A11_A52292_C.jpg

Nopriecājos, ka sudrabs ir populārākā krāsa un 2 dienu laikā saliku atpakaļ veselu.

Palika pavisam silts un asfalts vairs nebija sāļš, pārsēdos uz šo transportlīdzekli.

image.ibb.co/nH7QmT/IMG_1285.jpg

46tais palika mazliet novārtā, līdz brīdim kad Biķernieku šosejas treniņi sāka palikt arvien biežāki un sapratu, ka vispirms jāsakārto piekare un tad varēs braukt.
Parakņājoties noliktavā atradu H&R neregulējamus koiloverus, camber/caster plates un k-kādas aprūsējušas 9kg atsperes. To visu salikām kopā un uzlikām kopā ar 2iem jauniem priekšējiem plauktiem un Pajero amortizātoriem aizmugurē, rezumē - ir 100x labāk gan par jauniem TA gan beigtiem TA :D

image.ibb.co/h62fLo/IMG_1344.jpg
image.ibb.co/gATLLo/IMG_1345.jpg

Par cik pārdevu savus pagājušā gada diskus Patrikam, nācās meklēt vietā k-ko citu, zināju ka gribu visus 9j Style 66, bet nezināju, ka šie diski uz pavasari, laikam, kļuva par zelta vērtiem, vienu brīdi par apbružātiem dažādu platumu komplektiem prasīja 300E #kosmoss, beigās atradu komplektu adekvātā cenā un uzliku.

Šobrīd šāds kopskats, trasē vēljoprojām neesmu bijis, ceru atgriezties no NJ posma un beidzot izbraukāties, iespējam pat aizbraukt uz Pērnavu kādā Svētdienā.

image.ibb.co/mGk0Lo/IMG_1061.jpg

AF
Las tie par bremžu diskiem tādiem?
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

VK
AF rakstīja:

Las tie par bremžu diskiem tādiem?

Pasfrezēti vislētākie fremax diski.

AF
Es tā arī sapratu :D

modjo
Man vienīgam bildes liekas palaglielā formātā saliktas?
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Kristofers
man ir normālas.

modjo
Kaut kā lēni ver vaĺā:cafe:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Atgriezties forumā: