e46.lv

September 18 2019 23:29:36
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde

e46 compact press photos
Onlainā
· Viesi: 37
· Lietotāji: 6
Ace
devilangelo
ervuha
MAXixt
patsr
proTEST

· Vispār lietotāji: 5,197
· Jauns lietotājs: JanisStas
Random user photo

26.10.13.
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
ģimenes pieaugums BERTA
AF
Cik sūknis maksāja?
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

INFINITE
Kas tas ir par zirnekli un no kurienes?
Cik skatījos to pašu youtube, jo sapriecājos par to, ka ebay pa kapeikām met pakaļ viņus, tad secinājums bija tāds, ka kādi 8 no 10 youtuberiem bija nopisinājušies lai tur savilktu galus kopā. Šķībi, greizi un vienam pat par īsu atceros, ka bija atsūtīts. :cafe:

gpower
jā, es ar skatījos un lobīju sīpolus (lasīt svīdu) :D, bet po, gan jau saies. Konkrēti šis sūtītais bija vienā no DIY un čakars bija ar 2 zondi, bet pa lielam viņu var nelikt atpakaļ. Nezinu protams cik CSDD ir izglītoti cilvēki un varbūt paskatoties ka 2 zonde amputēta uzreiz ieslēdz sarkano migalku uz līnijas..bet you never know, befor you know hvz

INFINITE
Neaizmirsti pēc tam padalīties ar info, kā saies... Interesē arī, kā skaņa mainīsies!

gpower
@AF sūknis maksāja 75 EUR

gpower
https://www.ebay....SwirZTsvn5

Zirneklis šis

Logan
Ar zirnekli tev bus kartigs ieberziens :faceoff: Tehnisko apskati tu protams ar so zirnekli nedabusi.

gpower
Esi mēģinājis vai tante teica?

Pacha
Skati var dabūt, nekādu problēmu, tik cik zirneklim viena zondes vieta japievīlē, lai dabūtu iekšā.. Wink Un, nav garantēts, ka neieies iekšā.

Var visādi būt..

AF
Logan rakstīja:

Ar zirnekli tev bus kartigs ieberziens :faceoff: Tehnisko apskati tu protams ar so zirnekli nedabusi.

Ja bākā ielies e85 degvielu - co pa nullēm
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

AF
gpower rakstīja:

Esi mēģinājis vai tante teica?
par cik auto ir pasvaigs tad CO normās neiekļausies bez katiem. Bet vienkārši uz apskati brauc uz e85 degvielas un CO būs 0

gpower
Nenoslāps man tas auto ceļa vidū ar E85? Nav kā ar biodīzeli, ka saēd visas trubas?

AF
Nenoslaps. Šis ir jau izrunāts. Vēlams protams uzlikt caurules, kas spēj paciest spirtu, bet īslaicīgi nekas nenotiek kā pieredze rāda.

Logan
Pa nullem noteikti nebus, es jau izmeginaju E85. Ieleju 39 Litrus un pabraukaju kadu laicinu tur lidz normai manam '01 gadam vel bija ka ar kajam lidz Kinai.

ens
Propāns ftw :D

modjo
Propānam vispār nespīd, jo bez katiem būs pàrāk liela rādījumu starpība.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

AF
Logan rakstīja:

Pa nullem noteikti nebus, es jau izmeginaju E85. Ieleju 39 Litrus un pabraukaju kadu laicinu tur lidz normai manam '01 gadam vel bija ka ar kajam lidz Kinai.

Čomam uz e36 turbo motors līdzīgs kā man, izplūde taisnā bez katiem, pēc csdd datiem co 0,53% ņemot vērā ka motors bija nepiebraukts un nenoregulēts
Tad meklē kur tev problēma, moš tev lambdas nestrādā, vai novietojums ir nepareizs, ka par treknu maisījums.

Logan
Es vienkarsi meginu izglabt cilveku no problemam, jo ari uzliku to ebay mutantu zirnekli bez katalizatoriem un alkohola ietekme radito produktu.

Ja grib kaut ko jedzigu un ar izredzi iziet skati tad sis bus labs, bet dargs variants -

https://www.schmi...ct=SCM5254
Mainījis(usi) Logan, 10.04.2018 18:58

AF
Wow, šitais izskatās nice, cena arī laba

modjo
Supersprint vai labām supersprint kopijām arī nav ne vainas. Ap 350 eur.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Atgriezties forumā: