e46.lv

September 18 2019 04:42:11
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 touring press photos
Onlainā
· Viesi: 18
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,195
· Jauns lietotājs: Jevgenij Palych
Random user photo

megameet 12.09.2013
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
FIB 330ci II
AF
Sveces kuras ieliki nav īsti pareizās.
1 ķepas esamība sliktāk aizdedzina maisījumu pie mazas slodzes vai tukšgaitā , + kalpošanas ilgums stipri mazāks, biežāk būs jāmaina vai jāsamazina Gaps starp elektrodu un ķepu.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

naikijs3
AF rakstīja:

1 ķepas esamība sliktāk aizdedzina maisījumu pie mazas slodzes vai tukšgaitā , + kalpošanas ilgums stipri mazāks, biežāk būs jāmaina vai jāsamazina Gaps starp elektrodu un ķepu.

Tad kādas labāk? 2 ķepas? Vai OEM 4 kepas? Labak? Noveroju uz 2 labak iet kaut kaa...

AF
Katram motoram ražotājs ir iztestejis un izvēlējies optimālāko variantu, attiecīgi pie tā ir arī japieturās.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

FIB
AF rakstīja:

Nu DENSO raksta, ka mūža ilgums ir līdz 120k km.

Un vaitad nav tā, ka dzirkstele tā pat iet tikai pa vienu kāju/ķepu ? Nesaprotu īsti jēgu no 4ām kājām
Jaunas auto rezerves daļas !

AF
Ideja tāda , ka ar četrām kājām atkarībā no maisījuma sadales un blīvuma dzirkstele var precīzāk aizdedzināt tur kur tobrīd ir mazāka blivuma maisijums, vai pat izsķilt visas 4 dzirksteles - kas ir visahuennāk, jo tad tiek vienmērīgāk aizdedzināts maisījums. Youtuba var atrast daudz teoriju kam kas labāk paredzēts u.t.t
Ar 4 kājām arī no praktiskā viedokļa labāk, ja pat kaut kur kaut kas izdeg uz vienas ķepas, vēl paliek 3 kuras būs darba kārtībā.

Par sveču pareizo pretestību vispār nerunāsim

FIB
Domu sapratu ! Tad nākamajā reizē būs jāliek NGK BKR6EQUP

modjo
Hvz vai atkal nav kārtējais mārketings.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Lv_Robiic
AF tev jauns biznes plāns - taisi ar 8 ķepām. Vispār būs +20hp.
Nav svarīgi kā notiek izlāde, galvenais ka notiek, elektrība iet vieglāko ceļu vai pa vienīgo līdz masai.

naikijs3
Mani novērojumi, ka ar Bosch divam ķepām labāk iet auto neka ar četrām, testeju vairakas reizes ar 5 parnesumu,pie slodzes no 50-100 cik ilgi uznem, ar divām ķepām ātrāk bija par kādu 1 sek..vai vairak pat.. neatceros isti jau

Mikjelis
Gribētos AF komentāru dzirdēt. Pieļauju, ka kaut ko esi sajaucis, vai tur citi faktori. 1 sekunde nav slikti. Gaidam ekspertus (bez sarkasma šoreiz)
Mainījis(usi) Mikjelis, 27.07.2018 17:11

naikijs3
Mikjelis rakstīja:

Gribētos AF komentāru dzirdēt. Pieļauju, ka kaut ko esi sajaucis, vai tur citi faktori. 1 sekunde nav slikti. Gaidam ekspertus (bez sarkasma šoreiz)

un tādu parādibu esmu lasijis forumos arī citos!!! ka citi raksta uz drive.ru..
tamdel lotin interesee kamdel...

vel pateiksu ko esmu ieverojis ar 4 kepam svecem jabut lotin labaam gumijam spoles(pipitem) , ja ar 2 kepam auto brauc bez problemam, tad ar 4 kepam citreiz taaka aizrijas...nomainot jaunas pipites, tadas paradibas nebija...un tad liecina , ka 4 kepam pipitei lielaka slodze vai kaa... hz.afraid

INFINITE
Man jau liekas, ka sveces parastam cilvēkam ir grūti salīdzināt, jo sveces pēc nostāstiem ir auto daļa, kas bieži ir defektīva jau no veikala plaukta. Es nedomāju, ka var vērtēt nomainot vienu komplektu pret citu un mērot uzrāvienu līdz simtam. Lai tas būtu objektīvi, Tev ir jānomaina vairāki komplekti no vienas sveču markas un vairāki no otras. Citādi tā ir spekulācija un “viena tante teica” stāsts. :cafe:
Nezinu, priekš kam tur kaut ko ķīmiķot.

AF
Tieši tā. Liec ko rūpnīca paredzējusi un garantēti brauksi ar tām cepuri kuldams.

modjo
Svece ir tikai viena no Ntām elektriskām komponentēm, un ja viss ir kārtībā ar elektrību, tad pati vienkāršākā svece, kura paredzēta tavam auto, strādās labi, un brauksi kā kings:naac:

FIB
Mašīnai dažas smukumlietiņas saliktas

Jauns vidus konsoles rāmītis, LED atpakaļgaitas(tumsā ir izcilas) un LED numura zīmes paneļi ar stikliņiem. Un vēl tuvajos un miglās ielitas OSRAM Nightbraker spuldzes un gabarītos coolblue - visas spīd ļoti gaiši !

inbox.lv/albums/k/k.blaus/Bremzes/DSC-0690.sized.jpg
inbox.lv/albums/k/k.blaus/Bremzes/DSC-0486.sized.jpg
inbox.lv/albums/k/k.blaus/Bremzes/DSC-0476.sized.jpg
inbox.lv/albums/k/k.blaus/Bremzes/DSC-0475.sized.jpg

FIB
Sen nekas nav rakstīts. Spēj tik braukt un liet E98.
Un te pēkšņi amītis aizmugurē izdomāja sadalīties divās daļās Shock
inbox.lv/albums/l/lvfib/26-04-2019/af2181aa-b371-4ac4-b165-77608ceade67.jpg
inbox.lv/albums/l/lvfib/26-04-2019/090ac895-a7ff-4324-b74a-c785e268657f.jpg
inbox.lv/albums/l/lvfib/26-04-2019/4d417fd5-f394-4186-90d2-51812ac9005a.jpg

Šodien jāliek viss jauns smuks :nail:
inbox.lv/albums/l/lvfib/26-04-2019/8ce223f1-d2d3-49a9-8c54-4ac84a83d62f.jpg

modjo
Nabaga amis. Laikam tuklās mammītes pārlieku vadāji:D
Kāpēc izvēlējies šos Koni?

FIB
Tur ar tulku vai tievu cilvēku vedāšanu nav nekāds sakars.

Šie KONI,jo tie ir alternatīva m pakas amīšiem

FIB
Vecais amītis tagad der kā uzskates līdzeklis :lol:

inbox.lv/albums/l/lvfib/26-04-2019/12.jpg

Un jaunais setups
inbox.lv/albums/l/lvfib/26-04-2019/13.jpg

Germans
kur un par cik pirki salona jaunās detaļas?

Atgriezties forumā: