e46.lv

September 18 2019 04:14:34
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 21
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,195
· Jauns lietotājs: Jevgenij Palych
Random user photo

Tūja @ 8-9 jūnijs
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
Nauris kūts v2. 330d
NaurisK
Kā jau minēju iepriekšēja topikā, iepriekšējais auto ir aizceļojis uz Igauniju, tika pārdots. Pārdevu tikai tapēc, ka bija iespēja iegādāties 330d, par kuru man viss bija zināms un nav un nebūs pārsteigumu - vecākais brālis pārsēdās uz 530d, tapēc "atdeva" man savu loloto 330d kūtiņu.

Īsumā kas ar mašīnu ir darīts utt:
Čipots 330d ar lielāku hybrid turbīnu, ja nemaldos md537 (neatceros precīzi kas par turbīnu)
Visur saliktas Powerflex poly bukses.
Jauns sporta Sach keramiskais sajūgs ar kurvi, shortshifts.
Lowtec Sport amīši ar atsperēm
Priekšā un aizmugurē TRW lielie bremžu diski, armētas bremžu un sajūga šļaukas.
Pilns straightpipe ar downpipe, EGR delete.
KN gaisa filtrs.

No apriokojuma viss pa lielam ir, ko vajag - el. log un lūka, sony maģis 4x100w, elkoņus ir kur likt, greddy boost gauge utt.. ir ivss ko vajag :]

Pagaidām plānu mašīnai nav, tiek braukts un izbaudīts jaudas pieagums. :lol:
Iet ļoti labi, pēdējo reizi kad tik čipots, tika uzmests uz dyno, uz doto brīdi ir ~300zs. Nemācēšu teikt, pie kā čipots un regulēts - ja par to ir jautājumi, varu uz tiem atbildēt vēlāk. Wink

Pāris bildes ieskatam, kā auto izskatās. Vizuāli ir vietas un lietas, pie kurām vajag piestrādāt lai izskatītos perfekti - to visu atstāšu uz pavasara sākumu, lai vismaz uz sezonas sākumu var zolīdi aizbraukt. cool

i.imgur.com/iYWZKxj.jpg
i.imgur.com/rvcf7lG.jpg
i.imgur.com/BlgWkiO.jpg
i.imgur.com/ltplFDn.jpg
Mainījis(usi) NaurisK, 07.03.2018 23:36

AF
U, šitais izskatās tiešām Nice.

P.s gaidu izdruku Smile
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

reinis28
Diski izskatās ļoti interesanti, man patīk!:super: Kas tie ir par diskiem?

NaurisK
AF's - būs! Wink

Reinis - Tās ir kaut kādas ķīniešu replikas, neatceros tagad precīzi, bet nav īstie OZ. hvz
Pagaidām izbraukšu šo sezonu ar šiem, jo pašam patīk, kā izskatās un salīdzinoši laba kvalitāte, prasās tikai pārkrāsot.. ļoti līdzīgi tarmaciem.. :lol:
Mainījis(usi) NaurisK, 09.05.2018 11:52

modjo
Paldies brālim:D Uzlīme logā man pazīstama:naac:
Lai labi ripo un braukt ir prieks!
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Kesis
Azev diski, tobish replikas, ja nav oem.

Pats labprāt līdz nākamajai ziemai tiktu pie tādiem R17-18 Azeviem.

Martinss
Jāatzīst, ka sudrabota kūts ar M paku un krāsotiem moldingiem izskatās ļoti nice. :super:

emc
Smuks gan! :super: Lai labi ripo!

Tikai tā /M uzlīme uz restes škiet galīgi nevietā. :D
Love my e46! :love:

G-Eazy
Glīts cool
inbox.lv/albums/x/xtreme21/paraksts-2/MotoringSignature2.jpg

motoring.lv
maize
moldingi kuzava krāsā.. :faceoff:
pilnīgi nekāda akcenta

+ pie visa vēl shadowline ar hroma nāsīm un tur kaut kādu m bļembu? u kidding? :emo:
JAUNAS AUTO un MOTO REZERVESDAĻAS IKDIENAI un SPORTAM, AKUMULATORI, JAUNAS RIEPAS, TEHNISKIE ŠĶIDRUMI, BREMZES u.c. - PM.

Beshkanzz
Skaists.
Šodien redzēju Raunas iela :super:
RigaCustums

ProTuning Carbonfibre detailing

Jaunas dētaļas pa labām cenām.

NaurisK
Reste 100% tiks nomainīta, kā jau teicu, līdz sezonai par vizuālo parūpēšos - no worries. Man personīgi patīk, ka viss ir sudraba krāsā, neprasās nekādu akcentu, ja ir spainis tad lai uz visiem 100% :D
Paldies par disku info, nevarēju nekur sazīmēt kādas replikas tās ir.

emc
Man arī tieši patīk, ka vienīgais akcents nāk no M-Pakas bufera. :super:
Love my e46! :love:

E46xd
Beidzot E46 ar moldingiem virsbūves krāsā. Uzreiz izskatās labāks, pufīgāks, lielāks. Tie melnie moldingi mašīnu padara par tādu mazu nebaudāmu kastīti.

modjo
Troika ja nav 5ser vai semaks:cafe:

NaurisK
Šodien tika paņemts lsd, doma uz pavasari uzlikt. Varbūt kāds var nedaudz apstāstīt + un - un vai man vispār viņu vajag. Netaisos baigi driftēt, bet kādreiz uzslidināt gribās.

image.ibb.co/drda07/CC2_E2_DF3_2_B5_F_4379_9_E7_A_FC80_CF8483_E7.jpg

INFINITE
maize rakstīja:

moldingi kuzava krāsā.. :faceoff:
pilnīgi nekāda akcenta

+ pie visa vēl shadowline ar hroma nāsīm un tur kaut kādu m bļembu? u kidding? :emo:

Tad Tev liekas, ka visas kupejas ir pretīgas un bez akcenta, jo kupejām no zavoda ir krāsoti moldingi?

modjo
Tas jau tev AFam jājautā vai Bramanim, viņi visu laiku te kaut ko par tēmu ķīmiķoja, lai pastāsta par sekmēm:naac:

ervuha
Kā tev jaudu tur tagadējais sajūgs? Un kāpēc rakstīji, ka jauns? Iepriekšējais izģērbās? Tā jau pēc visa rakstītā skan labi, gribētos tik dzīvē redzēt.

NaurisK
Tur ļoti labi, jauns tapēc, ka parastais 330d stock sajūgs slīd, tapēc tika uzlikts Sach pilns sporta komplekts.

Atgriezties forumā: