e46.lv

September 18 2019 03:50:45
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 24
· Lietotāji: 2
GirtzB
MASH

· Vispār lietotāji: 5,195
· Jauns lietotājs: Jevgenij Palych
Random user photo

Tūja @ 8-9 jūnijs
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
Nauris kūts v2. 330d
NaurisK
Neliels update.
-Samainītas restes (netīšam pasūtiju 2 pārus, ja kādam vajag PM: Matt black fl touring restes) atdošu pa kādām 25 naudiņām.
-Ielikti jauni tonēti miglinieki.
-Sakrāsoti pāris nolipušie moldingi.
-Nopulēti priekšējie lukturi.
-Uzliktas vasarenes: 225/45/17 un 245/45/17, aizmugurē nedaudz strīķē līkumos, bet tas sīkums.
-Ielikts, samazgāts un saeļots KN gaisa filtrs.

Pāris bildes, kurās vēl ziemenes virsū. Paldies par bildēm sieviņai @klavinasphotos

image.ibb.co/h3Zkz7/138_B3_B0_F_C25_B_4_A57_83_B4_F5520_B759_AAE.jpg
image.ibb.co/faLEsS/F4971128_E2_C2_45_F6_B109_EA3_D9_BFDE3_FF.jpg
image.ibb.co/iR3pRn/2_DCEBA7_E_1236_497_F_BF7_D_07_FEE7_A9_F55_E.jpg
Mainījis(usi) NaurisK, 16.04.2018 12:04

Berlinietis
Skaistas bildes:super:

NaurisK
Neliela atskaite pašam sev. :crazy:
- Samainīts termostats, suloja.
- Samainīta viena stabilizatora stieņa skava, iebraucot bedrē pārlūza.
- Ielieta svaiga eļļa, attiecīgi ari filtrs. (0w40 Castrolis)
- Samainīts salona gaisa filtrs un degvielas filtrs.

Pa lielam, tikai lej un brauc.
Kaut kad beidzot būs jāsamaina bagāžnieka vāks - aprūsējis un nevar atvērt, no iekšpuses var atvērt, no ārpuses taisās tikai lodziņš vaļā.
Vēl pirms sestdienas nedaudz jāpiepucē un jānotīra visi road grime.

image.ibb.co/bDTCJn/9_B4_F5769_420_C_4_F42_8_F55_BE82_FC80_FFCE.jpg
Vienritenis.
image.ibb.co/iuc3r7/C5_A0_B4_AB_E89_A_4_F17_9_FEA_6_DD2_E1_E66_C84.jpg
Mainījis(usi) NaurisK, 07.05.2018 15:25

NaurisK
Pabūts pāris dienas atpakaļ skatē, inspektors gribēja iebāzt 2niekus par to, ka nevar no ārpuses atvērt bagāžnieku, ka “nestrādā” tonētās miglas un par motortelpā nenostiprinātu skaņas signālu. Beigu beigās pārmijot pāris vārdus, tika iziets ar pirmo un no Csdd kunga: “ar cieņu pret bembistiem izlaidīšu cauri.”

image.ibb.co/fHaybd/A69_DD722_83_AA_49_EF_8934_573196_FF279_E.jpg

Miiix
par tādu atšķirību starp asīm stāvbremzei ar nepienākas 2 ?

arturs007
Miiix rakstīja:

Tā ir stāvbremze, man vēl trakāk bija :D

NaurisK
Miiix rakstīja:

Cik zinu, tas ir tieši uz robežas, lai izlaistu cauri vai ieliktu 2.
Izlabojiet mani ja kļūdos, bet šķiet ka nedrikstēja atšķirties uz pusi.

NaurisK
Līdz šim tika tikai liets un braukts... līdz pāris dienat atpakaļ, braucot no Rīgas uz Cēsīm, nakts vidū izbeidzās degviela. Iedegās DDE un uz motoru degviela nepienāca. Izbeidzās bākas sūknis, ieliku atrestaurētu no Valmieras.
Nākamās nedēļas laikā plānots ielikt jaunu hybrid turbīnu, jo tagadējā visa nopuņķojusies eļļā un palikusi ļoti skaļa.
Tad arī pie reizes mēģināšu tikt pārčipot un tikt uz stenda.
Mainījis(usi) NaurisK, 29.09.2018 23:41

NaurisK
Ielikta Mdx537 stg1 turbīna.
Samainītas visas aizdomīgās vakuuma šļaukas.
Samainīti visi šķidrumi.
Pie pārčipošanas vēl nav nācies tikt un tuvākajā laikā arī nesanāks. Tik cik ikdienā braukāju, mašīna ir daudz atsaucīgāka zemajos apgriezienos, lielāks cēliens un jūtams pieaugums griezes momentā.
Dotajā brīdī turbīnas spiediens ir tāds pats kā iepriekš 26psi, varbūt kāds var pamācīt, apskaidrot un izstāstīt vai tas ir veselīgi vai nē braukāt tagad nepārčipojot.

Lai nebūtu plika pļurkstēšana, rudens bilde:

image.ibb.co/mCPxO0/18520-E77-910-D-49-E2-9304-0-DE5-C656-F799.jpg

AF
Pofig brauc , gmm apjoma ierobežojums tāpat degvielas vairāk nedos kamēr to neizlabosi.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

NaurisK
Šodien netālu no Alfas kretīni nozaga nr zīmes, ja kāds kaut ko ir manījis, dodat ziņu. Sms/Whatsapp - 28342004

i.ibb.co/w6GJfDq/3-A128-F1-A-4794-43-C9-9805-DE3-EC351-DE79.jpg

AF
Ble Sad
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Shamans
Kāds var apgaismot! Ko zagļi ar šīm zagtajām NR zīmēm var darīt? Zagt benzīnu? Piedāvāt izpirkt? Ko vēl?
FOTOsesija tavam e46

i.picasion.com/pic67/f51edf964f3adb4e772fab53a6633cf7.gif

AF
Vai nu tupa ieriebj un ceļ savu ego, vai piedāvā atpirkt. Viss

modjo
Es teiktu, padomāt pašam, ko sliktu esi izdarījis, jo vienkārši tāpat tupa abas noskrūvēt ir stulbi.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

NaurisK
Tā kā pats esmu no Cēsīm, diezvai kāds gribēja ieriebt, bijām atbraukuši tikai ciemos pie radiem, mašīnu arī nebiju nekur nolicis kā impis.
Par izpirkšanu runājot, kamēr gaidiju mentus, izmeklēju visu apkārtni- miskastes, jabkur kur varētu iebāzt viņas, nebija. Zīmīti neviens nebija atstājis.
Interesanti arī ir tas, pārmijot vārdus ar mentiem, tajā pašā vakarā netālu 2 tankos tika zagta degviela.. vēl nezinu vai ar maniem nr, bet fakts kā tāds ir.. Numuri bija konkrēti ar varu norauti, bija pieksrūvēts gan arī piekniedēts.
Pēc svētkiem tiks ņemti jauni nr, jo jābrauc tak ir.. bet kaut kāda muļķa cerība ir, dabūt viņus tāpat atpakaļ.

modjo
Pašam arī reiz tā ir bijis. Toreiz tie tika izmantoti zagtu auto pārdzīšanai. Pareizi darīji, ja uzreiz policijai ziņoji.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

NaurisK
Sveiki. Kādu laiku nekas nav rakstīts.
Šādi tādi sīkumi izdarīti:

Samainītas pusasis (noverpās).

Nomainīti camberarmi.

Pārlasīti pakaļējie suporti - braucot uz šosejas, noķīlēja un aizsvilās kluči.

Samainīta rievsiksna, neesmu drošs kā viņu pareizi sauc.

Sīkumi priekš TA - bagažnieka atvēršanas mehānisms un mikroslēdzis (joprojām vajadzīgs nesarusējis vāks), numura apgaismojums un vēl kaut kādi sīkie darbi.

Skate ar pirmo izieta, bet csdd puišiem nepatīk camberarms, piezīmēs neielika, bet uz nakamo gadu, jābūt ar E marķējumu un saskaņotam ar CSDD, kas ir kaut kāds absurts. Kā arī uz pakaļējiem bremžu diskiem skatījās ar šķību aci, prasītos tuvākajā laikā tomēr samainīt, virpošana īsti nepalīdzēs.

Pielikta lūpa, testa režīmā, pagaidām nezinu vai pašam patīk.
Kā arī pats svarīgākais, piedūriena pēc salīmētas anime uzlīmes uz loga, ja nu kādreiz mani uz ielas redziet, nesmejieties un nedžadžojiet. :lol:

Gaidāmie darbi, ja finanses atļaus, pa ziemu mašīna dosies krāsoties, vēl redzēs. Kā arī šis tas cits ieplānots.
i.ibb.co/zGPP6YL/54-E483-A2-0-E91-40-FB-A1-B6-C358-B169-B7-D9.jpg

AF
Huiņa tā viņu piezīme, E marķējuma nav pat uz OEM stieņiem :D neņem galvā un sūti nahuj, man tos camberaemus pat Eizenšteina ielā CSDD apstiprināja par lietojamiem

Atgriezties forumā: