e46.lv

September 18 2019 03:47:24
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 25
· Lietotāji: 2
GirtzB
MASH

· Vispār lietotāji: 5,195
· Jauns lietotājs: Jevgenij Palych
Random user photo

e46 320td
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
Oskara e46 universāls 3.0d 6gang
OSIS94
Tātad pēc pusotra gada beidzot esmu saņēmies izveidot topicu un turpmāk arī atsvaidzināt informāciju par savu e46.
Universāls, pavisam vienkāršs 3.0d 204 hp 2003. gada , uzkruķīts pie TURBOCHIP - gandrīz līdz maksimumam.
Oriģināla mpacka, xsenoni ,lūka, parkingi, 6 gang īsais shifteris, manuāls, klimats, kruīzs, kondiška, salons alcantara recaro.
Nopirku ,izskatījās šādi ,tik diskus biju uzmetis virsū citus:
www.bildites.lv/images/rjrqj2pc/114154/thumbnail.jpg

uz pagājušo vasaru tika izdarītas sekojošas lietas: nosēdināts(Eibach sport kit), uzlikti Japan Racing JR11 diski r18 priekšā 8.5 et30 , aizmugurē r18 9.5 et 30
Šāda disku izvēle lika manai draudzenei līst arkās, lai izņemtu hermētiķi(reāls čakars, bet sieviešu nagi noder) un tad viņa tās izvalcēja. Kopā mums tas sanāca, paldies arī Kristam un Druvim par padomiem! Smile

www.bildites.lv/images/sfp9s7yz/114181/thumbnail.jpg

www.bildites.lv/images/7sxfhpw4/114158/thumbnail.jpg

Tika uzlikti visur piečurāti pagriezieni , audio sistēma nedaudz pamainīta : maģis - pioneer , sabufers un pastiprinātājs alpine 800w - nekas woow ,bet priekš ikdienas skan labi.
Tas viss ir sīkums ,salīdzinot ar to, ka tika uztaisīts kapitālais remonts dzinējam,kas bija jūtami naudas maciņam :D (Bija tā vērts!!!)
Pienāca ziema ,e46 tika nolikts garāžā ,paveicās ,ka ar draudzeni iegādājāmies jaunu daily car ,līdz ar to ,šo varēja likt nost.
Uz šo sezonu ir plāns nedaudz atsvaidzināt virsbūvi. Iegādātas sekojošas lietas : Haube,pasažieru durvis,sliekšņi,bagāžnieks (iepriekšējais paķēra rūsu) , m3 bamperis ar dark smoked miglām, m3 bampera uzlikas, un vēl visādi sīkumi.

Dārgākais prieks uz šo sezonu ,ko arī nesen iegādājāmies bija e60 spararats, e46 sajūga disks un sachs performance kurvis, jo iepriekšējais sets ,kurš, pēc kapitālā remonta arī bija pilnībā svaigs, sāka slīdēt pēc apmēram 6k km :D
uz šo cerības ir lielākas.
www.bildites.lv/images/4k4fg8zv/114167/thumbnail.jpg

Viss nebija tik vienkārši kā sākuma likās - e60 spararats uzreiz pēc diametra nederēja ,tātad nācās virpot un balansēt.

Vēl auto ir uztaisīta taisnā izplūde,kas dod agresīvāku troksni (tas "wiiiiiiiiiiii" kā draudzene saka)

un šodien uzliku tādu sīkumu ,kā jaunu ātrumkloķi ,jo vecais bija pilnībā beigts,nepirku OEM ,bet gan ķīnu pa 16 e ,bet izskatās ok
www.bildites.lv/images/ghgsz8ze/114168/thumbnail.jpg

Šobrīd auto izskatās šādi
www.bildites.lv/images/jbr3qhxh/114169/thumbnail.jpg

www.bildites.lv/images/g5useq49/114178/thumbnail.jpg

www.bildites.lv/images/rhjt7z3b/114178/thumbnail.jpg

Pavisam drīz sekos vēl ļooooti interesanti jaunumi, kas saistīti ar šo 46to, bet tas, lai paliek intrigai, tāpēc...

TURPINĀJUMS SEKOS... Smile

Meeris
man personīgi patīk oranžie pagriezieni- labi iet ar melno kopā.
diski sākumā bija labaki nekā japan resing, kuri uz kautkada nisana s15 labak izskatitos. arkas izvalcētas (sasiptas)- drīz sapūs un nokritīs, ja brauksi pa ziemiu
rakstiji ka uzkruķits pie turbochip lidz galam gandrīz. kapec nekrukiji lidz galam. kādi apm jaudas parametri?
SunCoast Customs IIIM

AF
Ciparus nevar nosaukt jo uz stenda nebija.
Starpība no Max un viņam esošiem parametriem nav liela, bet jau pie esošiem stok transmisija to nespēj pavilkt un pats pats maksimums jau pieprasītu daudz lielāku slodzi komponentēm nekā dodtu ieguvumu.
Pietam neviens viņam nav iekabinājis - tātad pagaidām nav jēga.

Es jau arī saku lai aizbrauc uz to superflow stendu un nomērās :D interesanti cik tad varētu būt.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

OSIS94
Gaumes lieta par tiem diskiem :D
Tāpēc saku ziemā stāv garāžā.

AF - šogad būs jāaizbrauc,pašam interesē :D

emc
Ehh Osi, vēl priekšējiem lukturiem prasītos tie melnie plastmasi iekšā nevis pelēkie. :D

Diski gan SEXXXXXX. :jack:
Love my e46! :love:

OSIS94
Aa nu jā,to aizmirsu pieminēt,ka tas ir to do lista. :D

Kā arī aizmirsu pieminēt,ka mainītas bremzes,bukses,eļļas utt

Vēl,kas ir obligāti un aizmirsu pieminēt, uzlikt priekšējo glāžu atsaiti, kāds varētu rekomendēt,kurš ar to ņemas,jo cik saprotu dīzelim tas ir grūtāk izdarāms,nekā benzīnam

emc
Paprasi Japiņam un Ervīnam. Cik sapratu pēc tam, kad Japiņš man uzmetināja atsaiti, Ervīns ar viņu kko bija sadomājuši.
Love my e46! :love:

Shamans
Superīgs unītis! :super: Atgādini man, kādi riepu izmēri bija uz šiem ratiem.
FOTOsesija tavam e46

i.picasion.com/pic67/f51edf964f3adb4e772fab53a6633cf7.gif

OSIS94
Shamans rakstīja:

Superīgs unītis! :super: Atgādini man, kādi riepu izmēri bija uz šiem ratiem.

Paldies Smile Tavs bērns arī ticis šinī topica :DSmile

Priekšā r18 215/40, aizmugurē r18 225/40

Beshkanzz
Labs ) Kāds ir sēdinajums 60/40?
RigaCustums

ProTuning Carbonfibre detailing

Jaunas dētaļas pa labām cenām.

OSIS94
Beshkanzz rakstīja:

Labs ) Kāds ir sēdinajums 60/40?

Jup,standartins

modjo
Lai labi ripo un braukt ir prieks!
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Meeris
AF rakstīja:

Starpība no Max un viņam esošiem parametriem nav liela, bet jau pie esošiem stok transmisija to nespēj pavilkt un pats pats maksimums jau pieprasītu daudz lielāku slodzi komponentēm nekā dodtu ieguvumu.

Es jau arī saku lai aizbrauc uz to superflow stendu un nomērās :D interesanti cik tad varētu būt.

Sanāk jauda 270+
Atceros teici, ka līdz 270 zirgiem viss stock tur slodzi
SunCoast Customs IIIM

OSIS94
Meeris rakstīja:

AF rakstīja:

Sanāk jauda 270+

Līdz aprīļa beigām uzzināsim Smile

AF
Meeris rakstīja:

AF rakstīja:

Sanāk jauda 270+
nu varētu būt ap to ciparu.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

renatz
Automatam tas varetu but 290-300zs ar čipu tīri,protams ja karba ir pastiprinata.

AF
Tas automāts easy tur 700nm var pat nepastiprināt.

OSIS94
renatz rakstīja:

Automatam tas varetu but 290-300zs ar čipu tīri,protams ja karba ir pastiprinata.

Sanāk,ka automāts tur labāk slodzi?

AF
Stockā jā, tāpēc jau 3.5d arī nāca tikai automāti.

renatz
Tapec es pastiprināju,jo Jaunpils karbinieks teica ka e46 tomats tur 450nm un tāda pati karba no x5 tur 600nm.No x5 karbas salika iekšas hidromuftas iekšas un laikam pa divam paket vairāk lidz ar to par karbu jaizmirst

Atgriezties forumā: