e46.lv

September 18 2019 04:32:43
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 touring press photos
Onlainā
· Viesi: 18
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,195
· Jauns lietotājs: Jevgenij Palych
Random user photo

e46.lv minimeet 13.03.14
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
Oskara e46 universāls 3.0d 6gang
MAXixt
Igaunija uz one mile bija e46 ar veco m57 un automatu , vinam griezas moments bija apt 1000
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas

AF
renatz rakstīja:

Tapec es pastiprināju,jo Jaunpils karbinieks teica ka e46 tomats tur 450nm un tāda pati karba no x5 tur 600nm.No x5 karbas salika iekšas hidromuftas iekšas un laikam pa divam paket vairāk lidz ar to par karbu jaizmirst
450nm :D var turēt tik pēc kāda likrocīga remonta. Viņi 600+nm tur gadiem :D ja vien nav tizls softs ar visu griezes Everestu pie maziem RPM
Tiem automātiem tikai viena problēma - nobraukums un kapiekpisēji
Mainījis(usi) AF, 08.04.2018 15:32
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

OSIS94
Tātad neliels update :

Summer cranking pagājis godam , dažas lietas sadarītas.

nomainīti priekšā tumšie oranžie pagriezieni , nomainīts pakaļējais vāks, nomainīta haube, nomainīti sliekšņi, nomainīti priekšējie lampu stikliņi , nomainītas šofera durvis, uzlikts jauns sajūga disks,e60 spararats,sachs performance kurvis. Un auto ir ieguvis jaunu izskatu.
Liels paldies Japiņam , un manai draudzenei,kura visu laiku brauca pēc detaļām ,kad man nebija laika,protams ,viņai arī paldies ,par DĀVANU, jauno izskatu! Smile

www.bildites.lv/images/wyq2nc5v/122381/thumbnail.jpg

www.bildites.lv/images/pgf72wzs/122381/thumbnail.jpg

www.bildites.lv/images/kd43fhfv/122381/thumbnail.jpg

www.bildites.lv/images/kdnu64tm/122381/thumbnail.jpg

www.bildites.lv/images/gw7vt7gd/122381/thumbnail.jpg

www.bildites.lv/images/qn28apx7/122382/thumbnail.jpg

Vakar braucot no ghetto games, dodot virsu ,baigi sāka vibrēt pakaļa,vairāk sajūta ,ka riepa takā būtu tukša ,vai arī rats atskrūvējies, šovakar braukšu skatīties ,kas pa lietu,lieku uz kādām buksēm ,visticamāk peldošajām ,jo vecajam unītim tā bija.

nākamie darbi:

eļļas maiņa, pakaļējās bremzes prasās pēc maiņas, uzlikt atpakaļ nemetinātu reduktoru ,uz skati, un sajūgam, ko man jau iepriekš minēja ,kas jāizdara , jāuzliek armētiska šļauka , jo oem gumijas ir par vāju un pie slodzes mēdz piepūsties,līdz ar to normāli nevar ,pie slodzes ielikt robos.

modjo
Krāsa interesanta. Pārlejas no sinepes līdz apelsīnam:naac:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

OSIS94
modjo rakstīja:

Krāsa interesanta. Pārlejas no sinepes līdz apelsīnam:naac:

Drīzāk greipfrūtam :D

Paldies! Smile

OSIS94
Pārdots

Atgriezties forumā: