e46.lv

September 18 2019 22:43:11
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 compact press photos
Onlainā
· Viesi: 51
· Lietotāji: 8
AtomLV
devilangelo
Jonjis
Laacis
Makleins
patsr
RL90
zvirbulis

· Vispār lietotāji: 5,197
· Jauns lietotājs: JanisStas
Random user photo

330ci
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Salons, apsilde/kondicionieris
 Izdrukāt tēmu
Mitrums salonā.
appolons
AF rakstīja:

Moš noperkat vnk labu?

vēl jānotirgo vecais tad var pirk citu Smile

AF
appolons rakstīja:

Varbūt kād zin kapēc krājās uz siekšņa ūdens šofera pusē, kad pēc ilgākas stāvēšanas atver durvis tad tur no sliekšņa izlīst daudz ūdens kas tur sakrājies, kas tur varētu būt ciet kur tā noteka ir tieši?
ar silikonu jau apgāju apkārt durvīm iekšpusē, tad pēc maziem lietiem vairs nebija slapja grīda a tagad krājas pie sliekšņa un sūcas iekšā pa kaut kurieni... Sad
tek pa durvju tehniskajiem caurumiem , ja traucē ūdens uz sliekšņa vari aizlimet caurumus ar silikonu :hehe:
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

appolons
AF rakstīja:

appolons rakstīja:

Varbūt kād zin kapēc krājās uz siekšņa ūdens šofera pusē, kad pēc ilgākas stāvēšanas atver durvis tad tur no sliekšņa izlīst daudz ūdens kas tur sakrājies, kas tur varētu būt ciet kur tā noteka ir tieši?
ar silikonu jau apgāju apkārt durvīm iekšpusē, tad pēc maziem lietiem vairs nebija slapja grīda a tagad krājas pie sliekšņa un sūcas iekšā pa kaut kurieni... Sad
tek pa durvju tehniskajiem caurumiem , ja traucē ūdens uz sliekšņa vari aizlimet caurumus ar silikonu :hehe:

Bet vai ta ir paredzēts ka tur tas ūdens nedaudz krājas un neiet projām, citām durvīm nekrājas tāds slapjums, varbūt ka druvis liektas tur.

AF
Nē, ja tur ir tie caurumi tad tur viņi krasies
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

modjo
Neko ciet nelīmē. Viss pareizi. Tà jābūt. Viss no stikla netecējušais iztek pa dirvju apakšu uz slieksni, durvju gumijai àrpusē. Ja tek salona pusē, jāpielīmē barjerplēvi durvīs, tad viss tecēs kā jabūt. Galvenais ne salonà, bet slieksnim ārpusē:super:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Mikjelis
Saprotu, ka primitīvi to darīt - bet ir kaut šeit DIY. nav pa rokai kādam? tipa, pie reizes plēvi kādu depiķī pirkt, kādu silikonu pareizo (celtniecības tak nevar, tie esot pārāk nedraudzīgi virsbūvei), bilde ar niansēm?

modjo
Plēvi pērc un griez kaut no biezāka atkritumu maisa. Es pirktu to starpliku plēvi, plāno, kuru liek zem lamināta.
Silikonu parasto vai labāk Viktora Reinz blīvēm paredzēto.

Logan
Izaveju visu gridu un pabraukajos dazas stundas ar auto un parbaudiju gridu. Pilns ar udeni. Kadam gadas ar kajam tik daudz udeni sanest ieksa? Vai tomer kaut kas cits?
Durvis nesen limeja bet teica ka "bez garantijam".

i.imgur.com/ka3UTYM.jpg
i.imgur.com/gzGbXOe.jpg
i.imgur.com/U4TBCfH.jpg
i.imgur.com/FHO86dr.jpg
i.imgur.com/9xn09K2.jpg

AF
Nu paskaties ja apakšā virsbūvē nav caurums, tad ārdi ārā salonu un žāvē tepiķ

R-M
tas ūdens izskatās tāds nedaudz sarkans, nav antifrīzs? vai tas man tikai tā monitors rāda :D

Logan
Bildejot ar zibspuldzi radas tads efekts. Vakardien neparbaudiju, bet sodien sasalis. Diez vai sasaltu antifrizs.

Logan
Šīs variants ir ok priekš apakšējas plastmasas vējstiklam? Tā izskatās pēc vējstikla nomaiņas. Nevar būt ka laiž ūdeni iekša salona? Varbūt paņemt izžāvet salonu un liet no pudeles ūdeni šaja vieta un skatīties?

i.imgur.com/ux5m9Bs.jpg

essential
Nevena plastmasa nav blīvējošais elements, stikla līme ir tā, kas neļauj tikt iekšā ūdenim. Protams, ka lej virsū ūdeni un skaties, kur tek, un vai vispār tek.
plastmasas palodze noteikti ir veca, un vairs stingri neturas savā vietā.
Suņa monologs: “Kad es uztraucos, es svīstu. Kad es svīstu, es smirdu. Kad es smirdu, mani mazgā. Kad mani mazgā, es uztraucos…” :D

Logan
Es biju domajis ka iespejams udens tek caur plastmasas palodzi uz motortelpu un talak salona ieksa.

AF
Nē. Nevar

modjo
Piešauj pie mēles. Antifrīzs ir saldens. Būs uzreiz skaidrs. Ir vai nav no dzeses sistēmas.

ES91
Uzreiz pateikšu, ka neesmu filtrējis šo postu.
Bet, problēma sekojoša.
E46 03gads avants/touring
Zem AKB var redzēt, ka ir bijis ūdens - sasalis.
Čamdījos apkārt, sataustīju, ka tas audums (bilde) ir mitrs. Jautājums, kā tas audums varēja tikt mitrumā? Kur laiž cauri? Ir kādam gadījies/

bildites.lv/images/j2jue8h9/105672/thumbnail.jpg

AF
Būs tu redzi ka audums piesedz logu šķidruma bačoku, visdrīzāk tur kaut kas tek

gpower
Tā mazā caurulīte iespējams nav kārtīgi visū vai laiž garām. Paspaidi, domāju ieraudzīsi problēmu

generalis
Draugam bija tāda pati problēma. Problēma ir caurulītē, kas vada loga šķidrumu. Vai tiešām nav kārtīgi pievilkta vai arī caura. Ja uzspied smidzināšanu aizmugurē redzēsi kur tek. Gar trubu tecēs iekšā audumā.

Atgriezties forumā: