e46.lv

April 19 2024 05:44:15
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde


e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 34
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,628
· Jauns lietotājs: Jurists
Random user photo


orange
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
Melnā Haube 320D
qwerty
Sev Ziemassvētkos sūtīju eibach sportline atsperu komplektu no autodoc.lv. Toreiz bija svētku atlaides, sanāca iegādāties visu komplektu par ~120 eiro. Atlaides tur ir vienmēr, kuru dienu lielākas, kuru mazākas un liels + ir tas, ka sūtījumam virs 110 eiro ir bezmaksas piegāde.
Kopumā par atsperēm esmu apmierināts. Iesaku!
 
Brakovskis
dzhonsons rakstīja:

Tas pats stāsts. Lūkas atradu lietotas, paspārņus nopirku lētos poļu, bet neuzliku. Nolēmu labāk nopirkt jaunus OEM :emo:
Par stiklu - saulē ieskrien sienā :kk:


Domāju stiklu mainīt vasaras vidū vai beigās . :D
 
Brakovskis
qwerty rakstīja:

Sev Ziemassvētkos sūtīju eibach sportline atsperu komplektu no autodoc.lv. Toreiz bija svētku atlaides, sanāca iegādāties visu komplektu par ~120 eiro. Atlaides tur ir vienmēr, kuru dienu lielākas, kuru mazākas un liels + ir tas, ka sūtījumam virs 110 eiro ir bezmaksas piegāde.
Kopumā par atsperēm esmu apmierināts. Iesaku!


Paldies par ieteikumiem , noteikti paskatīšos . Smile
 
modjo
Eibachi tā arī ap 125 maksā komplekts vai ap 80 divas. Savam nesen paņēmu komplektu, jo viena auzmugurējā nolūza.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
Brakovskis
modjo rakstīja:

Eibachi tā arī ap 125 maksā komplekts vai ap 80 divas. Savam nesen paņēmu komplektu, jo viena auzmugurējā nolūza.


Tad laikam jānogaida lieks piķis un būs jāieķer Wink
 
Brakovskis
Sveiki biedri , gribēju atsvaidzināt topiku .

Tātad kādu laiku atpakaļ tiku pie diskiem saviem, plus nopirku riepas 255/35R18 225/40R18
Beidzot arī iegādājos Eibach sportline atsperes un aizmugurējos amīšus KYB, vecie izskatījās cietuši karalaukā :lol: .
Zinu, ka stock izmēra priekšas amīši neizturēs slodzi dēļ atsperēm (tā kā jau domāju par jauniem bilstein).

Joprojām meklēju aizmugurējo bamperi un sliekšņus savā krāsā :faceoff:

Nākamie darbi:
Jānomaina abi stūres pirksti;
kārbas eļļas nomaiņa;
joprojām jāsavelk vadi audio sistēmai :D .

Pāris bildes.

i.ibb.co/Y0zjq2k/60701718-2434960123228989-2916404504767234048-n.jpg
i.ibb.co/fkL911Y/66045836-2495715657333555-6598806694380175360-n.jpg
i.ibb.co/nCvHdkw/66375237-337121383856948-756596821773516800-n.jpg
 
Brakovskis
Sveiki nu jau rudenī .
Tātad pa šo laiku tikai braukt un šis tas padarīts . Atkal kārtējā apkope eļļas , filtri un gadu nobraucu pie reiz izdomāju vēl degvielas filtru nomainīt .

Nomainīju abus stūre pirkstus ar āboliem (Meyle) – tagad pa bruģi braucot nav jāgriež mūzika skaļāk .:kicher:
Nomainīju abus priekšējos pagriezienus uz baltajiem (TYC).
Tika ievilkts subuferis , nedaudz basiņam .
Augustā sanāca atrast Mtech bamperi aizmugurējo un Mtech sliekšņus OEM krāsā . Protams jāpārkrāso lai izskatītos ideāli , pagaidām braucu ar stock sliekšņiem un uzliku aizmugurējo bamperi .
Plus skatam , tika piemetināts cits bundulis ar divām izejām .
MeyleHD abiem plauktiem nomainītas visas šarnīras (MeyleHD) plus gala bukses (MeyleHD) , bija jau savu nokalpojušas plus šausmīgi čīkstēja braucot pāri guļošajiem . :faceoff:

Nākamais joprojām kārbas eļļu jānomaina un filtru.
Aizmugurē audio tumbas jāsamaina , jo viena sākusi pie lielākas slodzes čarkstēt.
Prasītos pirms ziemas kādu mazo apstrādi , jūtu ka šogad ziemā sāls būs vairāk nekā sniegs. :mhihi:
i.ibb.co/sF8Hsn9/IMG-20191006-144056.jpg

i.ibb.co/CWhFqng/IMG-20191019-074739.jpg
 
gpower
Labs, style 32 labi izskatās uz unīša. Man gan liekas, ka dzeltenie pavaroti izskatās labā, jo pašam balti un ik pa brīdim iedomājos nomainīt uz dzelteniem doma
 
Brakovskis
gpower rakstīja:

Labs, style 32 labi izskatās uz unīša. Man gan liekas, ka dzeltenie pavaroti izskatās labā, jo pašam balti un ik pa brīdim iedomājos nomainīt uz dzelteniem doma


Tieši tā , arī patīk . Šad tad domāju par rondell diskiem varētu pamērīt un apskatīties kā iet kopā .
Cik esmu skatījies google , nevar nepiekrist par pagriezieniem . Tad uzreiz arī jāķer klāt spārna orandžie pagriezieni . cool
 
AF
Skats :super: gadījumā Baltic gym neapmeklē?
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink
 
Brakovskis
AF rakstīja:

Skats :super: gadījumā Baltic gym neapmeklē?


Paldies cool
Apmeklēju gan , viņš tik tagad saucās "FitSpot" Wink
 
Brakovskis
Sveiki beidri , topiku var slēgt ciet . Auto cieta negadījumā , kā rezultātā nav taisāms , norakstīts apdrošinātājiem Frown
 
Atgriezties forumā: