e46.lv

October 23 2019 06:28:22
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 24
· Lietotāji: 1
Imre

· Vispār lietotāji: 5,217
· Jauns lietotājs: Danielchannel
Random user photo

minimeet 05-07-2018
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
Germana E46 330Ci
Germans
Mikjelis rakstīja:

Da visu Tu pareiz saki. Blīvei kapzģec. Ja gribas pēc fen šuj, es pustundu sēdēju ar adatu un urbināju nost veco. Jo pielīmējusies nereāli (tajā karstumā kūstot).

A kur pirki gumijas jaunas?

Mikjelis
Meklēju netā un atradu e-bajā. čakars baigais, kamēr īsto nr. atradu. Manējā laikam bija... zaļā krāsā. kaut kādā BMW ārzemju forumā džeks bija pircis vairākas, un visu bija uzrakstīji par Part numberiem. gan pareizo, gan nepareizo. Nu jā, man 3.0i tā blīve. Kas zīmīgi, ka kompis pat kļūdu spēj parādīt pie tik izkusušas blīves (kaut kas ar lean fuel, vai kas tamlīdzīgs). Vobšem dzinējam maisījums nepatīk.

emc
Nevajag neko speciāli sūtīt - nomēri diametru un tās rievas dziļumu, ieej Hansa Flex Hidraulika veikalā un paņem Viton gumijas oringu (zaļā krāsā). Toreiz viņiem bija drusku biezāks uz vietas kā vajadzēja, bet uzliku nedaudz eļļas un dabūju iekšā to DISA vārstu.

Nost gan čakars dabūt. :D pusstundu čakarējos.
Love my e46! :love:

Germans
Ņemšu šo:

https://www.ebay....m570.l1313

2 tūkstoši pirkumu, tieši priekš M54, pārējās blīves pofig?

Germans
Dabuju jaunu O-Ring DISA vārstam, samainiju. Knapi ieliku atpakaļ DISA jo nu starpūba starp veco un jauno blīvi nenormālā. Un kasīt nost veco ir baigais čakars.

Pie reizes arī nomainīju pečkas ezi, čakars jau izvilkt veco ārā bet darbs izdarīts. Pie reizes arī nodenzificēju kondišku caur ezi, profilakses pēc

preview.ibb.co/ksHzaz/IMG_1962.jpg
preview.ibb.co/dma7TK/IMG_1964.jpg

Jautājums - kā pieregulēt vadītāja durvis? Prasās tās bik pievilkt jo uz trases baigi vēju var dzirdēt
preview.ibb.co/gdUqhe/IMG_1721.jpg

Un kur nopirkt plastmasas kuras tur lukturu vadus uz televīzora?
preview.ibb.co/iQOi2e/IMG_1724.jpg

preview.ibb.co/j5QVhe/IMG_0888.jpg

R-M
Lai pievilktu durvis regulē stoikās tos stiprinājumu, kur durvju slēdzene taisas, atslābini un ļoti nedaudz uz iekšu pastum,
Bet tev izskatās ka durvis ar virsbūvi vienā līmeni, ja pievilksi tad būs nelīdzeni

Germans
Nav nav vienā, bildē nav redzams bet salīdzinot ar pasažiera, šīs durvis pa 1-2 mm derētu uz iekšu

Germans
Šodien mēģināju pielikt šo Bluetooth moduli https://www.ebay....749.l2649,

vadus saliku pareizi - slēdzās tikai pagriežot atslēgu, bet uz mana 2002/04 ar mode pogu nekas nestrādā. Pielikām drauga 2005 gada radio un tas strādā, būs jārunā ar seller vai atsūtija pareizo.

BTW skaņa laba, nekādu trokšņu nav

emc
Tavam nestrādās šis. Mode poga nav noteicējs tam, ka AUX strādā. Man arī ir Business CD ar mode pogu, bet AUX nestrādā caur štekeri. AUX strādā no kkāda noteikta datuma, bet šķiet, ka tas bija 2003 gada un uz augšu.
Love my e46! :love:

krsloka
business cd, kuram strādās aux funkcija nāca no 2002/09. ja nemaldos. AUX in topikā ir rakstīts. Wink

Germans
Vakar pārplīsa radiators, kuru ražotāju ieteiksiet un vai ir vērts izskatīt performance radiātorus (plug'n'play) kuriem nav plastmasas daļas vai arī cena/uzlabojums nebūs manāmi?

https://photos.ap...5GzhVutR2A

AF
Vnk jaunu nissens vai behr vai oem un viss būs stīgā, pārplīsa no vecuma.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

modjo
Skaties, kurš no Afa nosauktiem lētāk pieejams. Nissens man 3 vai 4 gadus jau stāv. Tur tiešām vnk no vecuma izbeidzas parasti.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Germans
Nomainīts radiators uz Nissen, jauns antifrīzs, iztīrīta motortelpa, var braukt tālāk.

Tā kā mašīna pa ziemu stāvēs garāžā, uz nākamo gadu jānomaina plauktu gala bukses un reduktora buksi.

Joprojām meklēju Alpine CD kam strādā AUX afraid

Germans
Neliels update: šodien tiku pie strādājošās bluetooth mūzikas, nav gan Alpine kā vēlējos, bet Siemens pēdējās pāaudzes. Strādā lieliski -nekādu trokšņu nav

preview.ibb.co/fgBEUU/IMG-3887.jpg

Germans
Ir radušies jautājumi, cerams ko forumieši palīdzēs:

Pirmais saistīts ar Alarm kļūdu kura man vienmēr karājās. Izslēdzot iestatījumos DWA keksi, kļūda pazūd. Apskatijos zem haubes, salonā, bagūzī - man nav neviena sensora (ne tilt, ne haubes ne arī salona kustības sensora.

Vai tas nozīmē ka man nemazam nav OEM signalizācijas? Un DWA atzīmēts tikai un vien tam lai iedegās pagriezieni slēdzot ciet mašīnu?
preview.ibb.co/m92DrL/IMG-4105.jpg
preview.ibb.co/inZnJ0/IMG-4108.jpg

Otrais - reiz pāris mēnešos iedegās Check Engine ar šo kļūdu, var izdzēst un tad braukt tālāk, dzeltenās gan nevar izdzēst. Vai tas nozīmē ka jāmaina augšējie O2 sensori vai arī tie kas katalizātoros? Vai arī visi 4 ir jāmaina?

Braucu uz E98 degvielas
preview.ibb.co/d4T8Qf/IMG-4114.jpg
preview.ibb.co/dEjhkf/IMG-4115.jpg
preview.ibb.co/njkYrL/IMG-4116.jpg

Paldies drink

preview.ibb.co/k0Nrd0/IMG-4111.jpg

Germans
Sen nekas netika rakstīts. Pa ziemu mašīna nostāvēja garāžā un gaidija sezonu.
Par šo laiku šis tas ir sadarīts:

Nopirkta M Stūre, itkā labā stāvoklī bet realitātē, pilnībā izjaucot un nomazgājot viņa bija nojāta

i.ibb.co/wKVXb3N/IMG-8874.jpg
i.ibb.co/yNjD8kb/IMG-8925.jpg

Tika pāršuts salons - materiāli un šuvums tāds pats kā nāca no rūpnīcas, gribās saglabāt max OEM stāvokli
i.ibb.co/gVNzyfY/IMG-3163.jpg
i.ibb.co/K2qRRdM/IMG-3164.jpg

Pāršuti tika priekšējie abi beņķi, ātrumkloķis, ručnika kloķis, durvju elkoņbalsti un arī stūre. Stūrei jaucu ārā visas pogas, mazgāju un arī pārkrāsoju lejas paneli

i.ibb.co/Dbj797V/IMG-4861.jpg

Pa ziemu tiku pie gaidītā Alpine 429 modeļa ar melno radiātoru. Šie tip skaitās labākie ko OEM var dabūt, Ebay nāk pa 250-300 EUR. Savu dabuju par 50 EUR, bet to nācās 4 reizes izjaukt lai salabot. Kā arī stūrei - izjauktas visas pogas, nomainīta ieslēgšanas poga jo bija salauzta iekšā, pārlodēts ekrāna stikliņš jo tas arī bija bojāts, un arī samainīts šleifs/vads kas nāk no maģa uz maģa paneli

i.ibb.co/pZMkcZT/IMG-4824.jpg
i.ibb.co/1bkpgCN/IMG-2613.jpg

šis vads bija nojāts un es 2 reizes to mainiju jo rīgā nebija ar tādu pin skaitu (griezu lielākam vadam nost un tad beigās uzsūtiju pareizo)
i.ibb.co/xfGB9BW/IMG-2626.jpg

Un beidzot tiko pie strādājoša Alpine ar ielodētu Bluetooth
i.ibb.co/zHTSz8q/IMG-2684.jpg

Skaņas kvalitāte līmeni augstāk par Siemens maģiem kas nāk uz visiem EU E46. Pats iepriekš liku Siemens kas atskanē MP3+Bluetooth iespēja. Bet tam skaņa jūtami sliktāka pat par oriģinālo Alpine bija.

Tika ielikta arī pasažiera beņķa Airbag zagluška - tagad airbags ir always ON.

Šo mēness tiku galā ar "check engine" - nomainīta kartera ventilācija kopā ar eļļas šupa o-ringu un droseles o-ringu. Ventilācijas komplektu liku OEM jo bieži nav jāmaina un lai nu ir labs. Izrādijās ka tā netika mainīta kopš auto izripoja no rūpnīcas.

Tuvākajos plānos ir pārkrāsot visus salona paneļus (jau uzsākta jaukšana)
i.ibb.co/HVzkvJT/IMG-4828.jpg

Pieslēgt multistūres pogas (uzsūtīti retrofit vadi), saremontēt stūres reiku, pāris sailentus, ja $$ pietiks tad Krown un nopulēt. Vēlāk samainīt priekšējo resti pret oem chrome un uzlikt citus diskus (nav izdomāts kurus, bet ne melnus). Pamazām tiek meklētas pāris salona detaļas (sīkumus grūti atrast jo parasti met ārā pie jaukšanas Frown )

i.ibb.co/RYFnxT6/IMG-3947.jpg
i.ibb.co/4KZ9PhY/IMG-4148.jpg
i.ibb.co/LhwkR9z/IMG-4363.jpg
Mainījis(usi) Germans, 29.05.2019 00:39

ervuha
Nu pa glauno. :super:

Kādu "zaglušku" izmantoji, lai noņemtu airbag kļūdu? Sūtīji no ebaya kko vai sameistaroji pats?

Germans
Sūtiju Ali/Ebay, ap 5 EUR sanāca, galvenais ka airbag ir ON nevis OFF Smile

bobertc
Germans rakstīja:

INFINITE rakstīja:

Redzēts esesā... krāsa izcila! Otru tādu neredzēsi. :super:
Cena gan bija kosmoss un ja nemaldos perekups tirgoja?
Un par atmosfēru - vnk nemīz viņu griezt līdz galam. Šis Tev nav dīzelis un tik pie kādiem 3,5k+ sāk tikai mosties. :shura:

Paldies! Tirgoja īpašnieks

Īpašnieks nu gan nē. Perekups arī īsti nē, drīzāk sauktu par ievedēju. :D Es savējo arī pirku no viņa. Gan jau viņš tev arī stāstīja par dēlu, kas mācās Šveicē un ka tas ir dēla auto. Ķipa katru reizi kad brauc ciemos uz Latviju, tad atved kādu autiņu. Uz treilera. Tikai interesanti, kāpēc tad viņam ssā bija 5 sludinājumi reizē? Pārāk daudz, lai būtu "priekš sevis".

Katrā ziņā, ieved viņš normālus aparātus - tikai bmw, tikai benzīna, un labā viz stāvoklī. Tehniskais gan laikam kā paveicās.

Atgriezties forumā: