e46.lv

March 19 2024 08:59:50
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde


e46 Individual
Onlainā
· Viesi: 27
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,626
· Jauns lietotājs: em1lS
Random user photo


minimeet @ 30.05.2013
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
Hellrot 323 coupe PFL
EvilEye
Nomainīts bagažnieka vāks, jo bija pārāk daudz ruslans..
Drusku pastrādāts pie purna..
Vēl apdarīti miljons sīkumi..
Bet vismaz tagad pa ielu nebūs kauns braukt.. tik lampas prasās saregulēt..

inbox.lv/albums/o/olafskalnins/beha/DSC-0011_1.jpg
 
emc
Ooo nu jau zolīds paskats! :super:
Love my e46! :love:
 
EvilEye
Uzlikti jauni nr, nomainīti nr paliknīši, ielikts jauns logu šķidruma trauks.
Tālāk jau ziemas riepas ar diskiem virsū (sākumā dabūt nost melno krāsu no viņiem) un ja nekas nemainās, tad pēc divām nedēļām aktīvi piedalīsies satiksmē.

Salonā plaika tik pielikt atpakaļ spoguli un atrast iemeslu kādēļ nedeg prieksējais labais pagrieziens..
Vēl gribētos uzlikt pannu, jo pagaidām stāv virsū kaut kāda universālā getto style.

Tālāk jau everyday shit - braukt un mainīt eļļas un bremžu diskus ar klučiem.. :D
 
EvilEye
Vakar pannai priekša atnāca vaļā.. pilna motortelpa ar sniegu.. :D
Fast fix ceļa malā ar savilcējiem -> pagaidu variants ir ok..

Klemme + jau labu lieku nomainīta, un viss ir kārtībā.. priecājos ka nepirku visu vadu līdz motortelpai.. Bet tāpat bija čakars nomainīt to debīlo piropatronas vietu..

Pēc diviem mēnešiem skate, palicis ir priekšējais labais pagrieziens (kaut kur vads pušu) un tauri nomainīt..

No skati neietekmējošajiem sīkumiem palicis logu čurājamajam traukam vadus sataisīt (savādāk bļauj ka neredz tur šķidrumu) un bremžu indikātoru nomainīt vai atrast kur vads ir pušu..
 
AF
škidruma indikators - man liekas atvienojot štekeri nemetīs kļūdu par līmeni
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink
 
KristapsP
Tieši tā izraujot štekeri nedegs gaismiņa uz paneļa, bet tā neskaitās sataisīšana.
 
EvilEye
Sataisīs pa godīgo, tāpat tur jālien būs dēļ pagrieziena vada.. :D
 
EvilEye
Smird pēc cita ģenerātora.. Pašreizējam laikam kolektors sadilis par traku..

Vēl jāieķer svaiga gumija aizmugurei..

Joprojām jāatrod kur pagriezienam vads pušu..
 
EvilEye
Vasara beidzās.. :D
Protams siltajā sezonā nekas netika darīts un sarkanais brīnums gaidīja savu uznācienu.. :D

Aizbraucu uz skati un dabūju 15 divniekus.. :D kur 10 gab bija par lampām..
inbox.lv/albums/o/olafskalnins/beha/received-915752142123280.jpeg

Tika pieņemts lēmums mēģināt restaurēt esošās lampas.. Plus ielikt eņņģelus..

inbox.lv/albums/o/olafskalnins/beha/DSC-0070.jpg
inbox.lv/albums/o/olafskalnins/beha/DSC-0072.jpg
inbox.lv/albums/o/olafskalnins/beha/DSC-0076.jpg

Ja sākumā bija sajūta ka braucu ar divām svecītēm.. Tad tagad esmu ar lampām.. Ko izdarīju?? Izjaucu -> satīriju reflektorus -> pulēju no iekšas un āras stikliņus..

inbox.lv/albums/o/olafskalnins/beha/DSC-0073.jpg

Beigās nopulēju arī visu mašīnu..
 
AF
Cits skats! Lieliski!
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink
 
EvilEye
Šodien atnāca automātisko gaismu slēdzis.. Lasīju netā ka viņu vajag programmēt klāt.. Ja kādam ir info vai ir to darījis mašīnai bez lietus sensora, labprāt uzklausītu padomu..

Rīt jāuzliek jaunie pirksti stūres iekārtai un bremžu nodiluma sensoru.. Tad jau nedēļas nogalē skate uz gadu..

Vēl mēneša beigās solas būt ķīnas lsd..
Mainījis(usi) EvilEye, 09.10.2019 13:41
 
Jurciks
Eņģeļi! :super: :super: :super: Varbūt vari padalīties ar linku, kur pirki?
 
EvilEye
Jurciks rakstīja:

Eņģeļi! :super: :super: :super: Varbūt vari padalīties ar linku, kur pirki?


sejas grāmatā no privātā..

Bet pilns ebay meklē tie kas ir e46 angel eyes led CCFL.. Nāk uzreiz ar blokiem kas smuki pēc izmēra tieši lampas apakšā ieliekas.. es savus pieliku pie gabarītiem.. Kad liek lampu kopā, piekoriģēt gan sanāca viņu atrašanās vietu, jo uzliekot precīzi, viniem daļa stāv zem plastmasa melnā.. Vadus es no lampām ārā laidu gar tuvo gaismu gumijām.. Ja tikai ielikt tad to var izdarīt 30 min, ja gribi smuki paslēpt blokus, tad lampas jāņem ārā.. un pa stundu ar pīpēšanu mierīgi var izdarīt.. Maksā viņi sākot no 15 eur..
 
modjo
Automātiski gaismas var uztaisīt ar esošo bloku, vajag tikai pareizo aprīkojunu, un 10 minūtēs gatavs.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
EvilEye
Ieliku vakar slēdzi automātisko gaismu (nav man ne lietus sensors, ne gaismas sensors).. ir viens error.. :D Aizmugurē gabarītu vietā deg miglas.. pārējais viss strādā.. bet nu ar to cīnīšos pēc skates.. Šobrīd ir citas svarīgākas lietas..
 
modjo
Nezinu, man arī nekā nebija no tevis uzskaitītiem sensoriem. Pieslēdza kompi, uztaisīja automātiskās gaismas bez bloka maiņas, un arī citu avareiku mirgošanas intervālu arī. 10 minūtes un gatavs.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
INFINITE
Bet nafig liki enģelus pirms skates? Par to vairs skatēs nečakarē?
 
AF
Čakarē
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink
 
Vintage
Mož saimnieks nemaz nezin ka ar eņģeļiem skati iziet nevar. :D
 
modjo
Enğeļi liktie, automātiski ir 2, jo svešķeemeņi lukturī. Cita lieta, ja lukturi ar jau enğeli, un pareizu marķējumu, tādi arī ir nopērkami. Ar liktajiem, skati neredzēt.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
Atgriezties forumā: