e46.lv

July 09 2020 05:38:47
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 compact press photos
Onlainā
· Viesi: 26
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,356
· Jauns lietotājs: mareks05
Random user photo

megaminimeet 12.09.2013
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Elektrolietas, elektronika
 Izdrukāt tēmu
Āra gaisa temperatūras devējs
Garais
Pre Face'am arī? Man šķiet, ka tikai FL ir divi.

Re5tepa
manam preFL ir.

varbūt vienīgi pašiem pirmajiem gadiem nav!? paskaties bmwfans.info

FIB
Kreisajā nāk āra temp. devējs
c1552172.r72.cf0.rackcdn.com/19659_x800.jpg

un labajā nāk tablete,kas pie noteiktas āra temp. sāk sildīt logu skalotāju sprauslas
c1552172.r72.cf0.rackcdn.com/19660_x800.jpg
un šī tablete nāk tikai tiem,kam ir apsildāmas logu skalotāju sprauslas
Jaunas auto rezerves daļas !

Garais
Paldies par info!

Tieši tā tablete man lieka ir ar visām sprauslām, nezināju kam domāta. Baigo jēgu neredzu pēc apsildāmām sprauslām? kā tur ir? hvz

archijs99
Sveiki!
Manam 1999.gada 2.0D e46tajam sedanam tāda problēma ka uz paneļa vislaik rāda -40 grādus, un itkā man tas mērītājs ir, kā viņu varētu sataisīt?
Un ir velviena problēma, kad ieslēdzu A/C man motorā parādās tāda dīvaina skaņa un tā skaņa ir tikai pa brīžiem..
Pa brīdim apstājās un atkal sāk griezties A/C kompresors, kas varētu būt pie vainas?

uldisa
1. nomainam āra temperatūras devēju
2. tas ir normāli, ka AC kompresors ieslēdzas - izslēdzas. Tas vajadzīgs, lai gaisa dzesētājs neatdzistu zem +3 grādiem un neaisaltu... Par skaņu runājot tā ir jādzird - var gadīties, ka arī tur viss ir normāli...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

archijs99
Paldies, nomainīšu temp devēju.
Pa brīdim ar tādu krakšķi beidz a/c iet un atkal ar krakšķi ieslēdzās..

uldisa
jaredz - jādzird

KriiKK
Sveiki. Nomainiju temperatūras devēju. Kā stāv panelī -40 gradi, tā stāv. Nevajadzētu būt tā,ka nopirku veikalā nederīgu. Vajag veikt varbūt restartu kaut kādu ? Kur vel varētu būt vaina? Apnika panelī skatīties uz -40

emc
Paskaties vai iespraudi riktīgi līdz galam. man tas pats bija.
Love my e46! :love:

uldisa
gan jau ka vadi nopuvuši - tapēc pārbaudi vadus pie štepseļa līdz motortelpai - attinot lentu un izstaipot vadu ja sāks stiepties - tad tur arī problēma

JanisKazakse46
Čau veči. Kapec jau kadu laicinu kad braucu, neatkarigi ar siltu vai aukstu motoru, vins man zem spidometra tajā panelī ik pec 5-10 min nobļaustās 3 reizes un rada ka aras temperatura ir tad -40, tad + 15, lai gan ara ir pa visam citas temperaturas, un vel ta stulba skana 3 reizes(skaņa par ko runāju ir tā kad piemeram noslāpē motoru un neizslēdz tuvās gaismas un noskan 3 skaņas). Ko lai dara? kas par huinu?

Deathwish
Teperaturas dačiks beigts, kad nokrītās zem +3 grādiem tas brīdina par iespējamu bīstamību uz auto ceļjiem, tas ir mans pieņēmums.
tas pīkst
bet vai trīs reizes, hvz,

JanisKazakse46
ok, gan jau vaina bus temperaturas sensors Smile

Atgriezties forumā: