e46.lv

September 18 2019 04:30:13
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 19
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,195
· Jauns lietotājs: Jevgenij Palych
Random user photo

megameet 12.09.2013
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
NU55_OUS spainis
AF
Kāda diametra trubu laidi?
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

modjo
Pēc idejas poh kādu, jebkuru no Sanistal, ka tik šo divu šķērsgriezuma summa nav mazāka par izejošo veco vienu.
Jeb es kļūdos?
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

pieccuks
Tātad auto tika aizvest pie lektriķa,solijās līdz piektdienai sataisīt,uz zvaniem neatbildēja vairāk uz ziņām arī, tika nolemts sestdien wnx braukt un savākt auto jo bija tur nomētājies nedēļu neko pat īsti neizdarot, uzkrāvām un vedām uz rajonu

www.bildites.lv/images/yf8py484/149437/thumbnail.jpg

lai nevestu uz garāžu atpakaļa,lai pēctam nebūtu atkal jāved,nometu stāvietā,gaidot izpūtēja pārtaisīšanu

www.bildites.lv/images/gga2zta4/149437/thumbnail.jpg

striķī,bet izbraukts ir piemo reizi

www.bildites.lv/images/njtyyy9a/149437/thumbnail.jpg

kristaps
Pie pastnieka vilki elektrību taisīt?
Bad Idea Racing

pieccuks
Mārupē,tgd sataisīs izpūtēju un gaidīs dogmu

AF
kas tas par elektriķi no kā jāvairās? Padalies Wink
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

pieccuks
AF rakstīja:

Kāda diametra trubu laidi?

63mm

AF
63 tad ir par maz.
Ja paskaitam kopējo riņķa lielumu, sanāk ka 63mm trubai (pieņemot ka tā ir ņerža tad tā tiek mērīta no ārpuses , un pieņemot ka sienas ir 1.5mm biezas tad tev šobrīd ir 60mm iekšējais, tatad izrēķinot riņķa lielumu tev šobrīd ir 28,26cm
Stockā ir divas viena 46 otra 48, pieņemsim ka iekšējā ir 44mm x2
Tātad stockā kopējāis riņķa līnijas garums ir 30,39cm, tātad ja taisa vienu cauruli, tad jāizmanto truba ar vismaz 62mm iekšējo diametru.

P.s cik bieza siena trubai? 1,5 vai 2mm.?

pieccuks
AF rakstīja:

63 tad ir par maz.
Ja paskaitam kopējo riņķa lielumu, sanāk ka 63mm trubai (pieņemot ka tā ir ņerža tad tā tiek mērīta no ārpuses , un pieņemot ka sienas ir 1.5mm biezas tad tev šobrīd ir 60mm iekšējais, tatad izrēķinot riņķa lielumu tev šobrīd ir 28,26cm
Stockā ir divas viena 46 otra 48, pieņemsim ka iekšējā ir 44mm x2
Tātad stockā kopējāis riņķa līnijas garums ir 30,39cm, tātad ja taisa vienu cauruli, tad jāizmanto truba ar vismaz 62mm iekšējo diametru.

P.s cik bieza siena trubai? 1,5 vai 2mm.?

Dabūšu auto atpakaļ tad varēšu pateikt kāds ir iekšējais izmērsWink

Atgriezties forumā: