e46.lv

May 26 2020 16:23:30
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde


e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 43
· Lietotāji: 1
3rd Series


· Vispār lietotāji: 5,364
· Jauns lietotājs: henrijsa
Random user photo


26.10.13.
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
330d skumjais individual.
Rintsis
Sveiki visiem!
Vēlējos iepazīstināt sevi pirms vasaras atklāšanas, negribu būt tas dīvainais puisis malā no visiem, par kuru neviens neko nezin.
Tātad, sākšu ar to ka pirmais mans e46 bija jau kādu laiku atpakaļ, kad arī piereģistrējos šeit, bet tā arī nepaspēju izveidot nekādu stāstu par viņu, jo pats īsti netiku pie stūres tam auto (liegums), maz iespaidu par braukšanu pie stūres bija un tad sapratu ka nevēlos uzturēt 325i ar AUTOMĀTU. Tad nu īss stāsts par pirmo e46, pelēks pre fl 325i unītis ar automātu. Tika iegādāts Lietuvā (nebaidos tur braukt, ko uzzināsiet arī tālāk stāstā), par samērā adekvātu ciparu pret stāvokli 1750 eiro. Rūsas nebija, salons sterils, pusāda, melnie griesti un xenon, ar to arī viss no ekstrām. Bet bija gana stalts un zolīds auto ar nobraukumu 180k laikam, negribēju ticēt protams, bet nu tālu no patiesības nebija pēc sajūtām. Apskati izgāja nomainot xenon regulātoru un tā arī draudzene braukāja. Bet tas patēriņš nepatika it īpaši par cik automāts, tādēļ nolēmu pārdot jo daudz braukājos. Auto tika pārdots laikam uz Daugavpili.
i68.tinypic.com/rjoccj.jpg
i65.tinypic.com/2nkl3y1.jpg
Pagāja laiks, liegums beidzies, pamainīju daudz dažādu auto, Omega, pa kādam audi, un nolēmu ka gribu 330d manuāli, budžets nebija spīdošs, paskatoties Latvijas cenas sapratu ka galīgi nebūs man pa prātam viss. Tāpēc skatījos pie mūsu brāļukiem. Atradu vairākus variantus un atradu savu 330d estoril blau manuāli, prefs, unītis, vizuāli skumjš, bet cena bija 1500 eiro un netālu no mājām. Tā nu sazvanījos un devos vēlā vakarā skatīties, ierados jau tumsā, bet mašīna bija vajadzīga un riskēju, apskatīju, nebija ideāls, bet par to cenu likās adekvāts, bija mazas tehniskas lietas jāpielabo, bet nekas traks, rūsu īsti neatradu, tikai buferi jākrāso abi ir, ir protams buktes un kāds skrāpējums, bet brauca normāli, melns rekaro salons, nopists gan bet nu labi, arī nebija mirstamā kaite. Mazliet pakaulējos un samaksājot 1350 eiro devos mājās. Braucot sapratu ka kaut kas nav ar jaudu, bet labi to visu pēc skates darīs un meklēs. Piereģistrēju, uzliku numurus un aizbraucu uz servisu, pacēlām uz ātro apskatot izskatījas tīri okey pat, protams, bija gaidāma slimības lapa bet nebija rūsas īsti un plus mīnus savās vietās.
i67.tinypic.com/dwwdn5.jpg
Ar šo iepazinos pēc csdd apmeklējuma, nekas traģisks pa lielam.
Salaboju visu, nomainīju eļļu, filtrus, jūru lampiņu abus plauktus utt. Skate bija logā.
No Lietuvas atbraucot bija maksimāli briesmīgi diski, par cik vēl riepas bija jāmaina nolēmu meklēt citus diskus, atradu kādu puisi no Latgales kas gribēja mainīties, piemaksāju viņam un tiku pie saviem šī brīža diskiem.
Šādi bija atbraucos no Lietuvas
i64.tinypic.com/2djk9l.jpg
Te jau lv numuri, un pretīgie diski
i63.tinypic.com/2gsmz50.jpg
Te jau jaunās kurpītes
i66.tinypic.com/23mvspl.jpg
Skate šobrīd ir uz gadu. Pēc vin koda ir m piekare, plaukti gan parastie stāv jo bija viens tāds otrs parastais, Lietuva vai ne :D, uzliku abus parastos pagaidām, redzēs cik ilgi būs auto, ja nakošo reizi mainīt vajadzēs un būs vēl manā īpašumā būs jāliek paredzētie.
Tātad pāris foto
i68.tinypic.com/s1lwle.jpg
i65.tinypic.com/2i1gxnt.jpg
i67.tinypic.com/21edn3n.jpg
i65.tinypic.com/s27hn7.jpg
Lietas ko esmu ievērojis, priekša ir bijusi sista, neizskatās ka traki, bet televizors un vēl šis tas ir bijis mainīts, kondicionieris nestrādā, nav pat siksna virsu, jauzliek tā, jāskatās ko teiks. Pēc MAF un filtru nomaiņas auto jauda parādījās, bet tāpat diapazonā 2-3k pamirst un tad atdzīvojas, pie degvielas filtra truba sulo, to nomainīs skatīsies talāk kas mainās, ir varianti varbūt?
Gribētu sakrāsot abus buferus un nomainīt uz jēdzīgu salonu, bet ar to nesteidzos pagaidām, gribu tehniski tikt galā. Pagaidām nobraukti ap 5k, pēc audi a4 un omegas sēdināts un uz r18 tāds ciets ir, bet neteikšu ka būtu slikti, jāpiedomā tikai pie maršruta. Bet kopsummā esmu apmierināts ar auto, ir ko padarīt, protams, bet viss labais nāk ar laiku. Ja kādam interesē vin vai kas cits jautājam.
Esmu no Jelgavas, ja ir kāds kas grib padraudzēties palīdzēt novērtēt kas un kā droši gaidu ziņas.
Pats strādāju drukā, tāpēc ja vajag uzlīmes droši dodam ziņu.
Ceru ka būs interesanti palasīt!
Mainījis(usi) Rintsis, 29.04.2019 15:23
 
modjo
Latvija, Latgale, LV- visi viņi rakstās ar Lielo Burtu:hul:
Pie moikas redzēju stāvam, nodomāju par perekupu kārtējo variantu.
Lai labi ripo un braukt ir prieks!
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
Rintsis
Rakstīju ātri, un no darba datora pretīgi rakstīt, bet izlaboju.
Jā, pie moikas mani bieži var redzēt, patīk pamainīt mašīnas, bet šis laikam tik ātri nenonāks uz tirgu, tīri labi apmierina viss.
Paldies par novēlējumu un tavējo laikam arī var redzēt tur pat moikā bieži!
 
Rintsis
Atskaitīšos par padarītajiem darbiem.
Tātad, no tehniskās puses, nomainīti visi filtri, tai skaitā arī kartera ventilācijas filtrs, pec kura mašīna pēķšņi ir atdzīvojusies un iet tīri patīkami beidzot. Kondicionieris arī mēģināts atdzīvināt, noskaidroju ka nepienāk plus pie paša sūkņa, bet parējais ir salabots. Aizdomas parādās par turbīnas ģeometriju, siltā laikā sajūta ka dažreiz viņa pazūd stiepjot, nav īsti skaidrības par to. Var būt viss sākot ar vakuuma trubām, beidzot ar pašu turbīnu. Bet nu labi, to gan jau atradīs.
Tātad no pozitīvā kas pašam sagādā prieku ir nomainīti krēsli un ielikti melnie griesti kā arī pārkrāsots priekšējais bufers un jau pat izskatās no priekšas pieņemami. Tāpat ielikti jauni pagriezieni, par cik viens no vecajiem pirms līgo izlēma doties savā ceļā.. Tāpat ir uzsūtīti arī stikli priekšējiem lukturiem, pulēt bija dārgāk kā jaunus paņemt..
Par salonu runājot no ādas pārgāju uz lupatu/alacantru, durvju apšuvumi gan palika ādas, jo man ir h/r un janajiem nebija kas tāds..
Tika arī noorganizēta maza foto sesija kad beidzot viss bija satīrs no ārpuses un iekšpuses.

P.s
Ja Jelgavā vajag fotogrāfu, tad pm. Viņa Foto seko..

i.ibb.co/KKdZZJx/DSC-0002.jpg
i.ibb.co/CzyvhvB/DSC-0012.jpg
i.ibb.co/CzxTtP6/DSC-0022.jpg
i.ibb.co/yP4qZNS/DSC-0026.jpg
i.ibb.co/W0tr0xR/DSC-0027.jpg
i.ibb.co/djT5TXH/DSC-0036.jpg
i.ibb.co/nRB1Pcn/DSC-0038.jpg
i.ibb.co/pyhdg2T/DSC-0051.jpg
i.ibb.co/dmH68yR/DSC-0055.jpg
i.ibb.co/NNsZ35D/DSC-0064.jpg
i.ibb.co/LYnJR5w/DSC-0069.jpg
i.ibb.co/qsVKqvP/DSC-0089.jpg
i.ibb.co/H4LcDSB/DSC-0100.jpg
 
emc
Ujjjj smuks gan! :love:
Love my e46! :love:
 
INFINITE
Forša krāsa! :shura:
 
ervuha
Simpātisks auto. :super: Tik uzlīmes gan vajadzētu pārlīmēt pareizi. :D
 
Rintsis
Paldies par labiem vārdiem.

Hah par uzlīmēm tikko tikai iebraucu. :D
Vispār domāju pielabot logo uz unīti, ja drīkstētu.. doma
 
Shamans
Logo nevajag mainīt! :thumbsdown: Tīrās šausmas kas to dara.
Unūša uzlīmi vari veidot pats kādu vēlies kas nav saistīts ar e46 logo.
Smuks autiņš! Wink
FOTOsesija tavam e46

i.picasion.com/pic67/f51edf964f3adb4e772fab53a6633cf7.gif
 
Atgriezties forumā: