e46.lv

September 18 2019 04:40:14
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 17
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,195
· Jauns lietotājs: Jevgenij Palych
Random user photo

My E46
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
odaiz Šujmašīna.
odaiz
Probēma atrisināta , dzesēšanas šķidrums vairs netek pēc korķa nomaiņas. :naac:

Pa kreisi jaunais korķis, pa labi, tas kas bija virsū...

i.imgur.com/w3pPnEk.jpg

Uzlikti arī pievilcīgaki ripuļi.

i.imgur.com/ZII745p.jpg

AF
Mle kko tādu ar korķi pirmo reizi redzu :D
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

modjo
Vispār, cik noprotu, tad korķi jau pats bija skrūvējis vaļā, kā varēja kaut ko tādu nepamanīt:cafe:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

odaiz
Godīgi ?

Galīgi nedadomājos, korķis kā korķis. Savu analfabētismu apjēdzu tik tad, kad "prikola" pēc uzskrūvēju korķi no cita 318i. :D

Šis ir no time gadijumiem, kad ja dators neslēdzes iekša netiek pārbaudīts vai ir pieslēgts pie strāvas...

odaiz
Saņēmos sabildēt salonu, drēbe pa lielam nesaplēsta, protams ir kasjaki , ar ko jātiek galā.

Uz tāfeles šodien apritēja zīmīgi 270k , stūres gumija nedaudz staigā, laikam jāmaina... motors pagaidām vēl elpo, pat pēc nelielas spīdzināšamas , lai redzētu vai karst. Uz rīgu nebraucu, bail , ka propkās uzvārīsies, tamborēšanas kursi ies secen pagaidām :hwe:

i.imgur.com/WjVnpzm.jpg

Ir roku balsts un maģis pagaidām ghetto risinājums, lai var vismaz serjogu uzlikt braucot ar logiem vaļā , kas gaujas svētkos tika notestēts...
Intresanti piemetināt, ka iepriekšējais īpašnieks avareikām ir sataisijis dubulto mirgošanu...

i.imgur.com/hcuZYSy.jpg

Viss lielāko neizpratni man rada aizmugure, kas tur noticis es nezinu, iespējams kāds 20kg smags kaķis sēdējis un kratijies DJ Aligator ritmos, jo sabja vads ir izvilkts ,bet sabis vairs nebija uz pirkšanas brīdi...

i.imgur.com/A95nVu8.jpg

P.S : Varbūt kāds gudrāks var pateikt vai kondišku uz auksto var slēgt ja gaisa cirkulācija pa taisno uztaisīta , nedavārīsies ?

odaiz
Kādu brīdi nēsmu neko rakstijis.

Šādi tādi jaunumi...

Iecelts 2.5 un meh (paldies MAXIxt)

i.imgur.com/xdzGIOP.jpg

Ja redzi mani uz ielas slāpstot vai nemākot braukt, nerādi ar pirkstu lūdzu , ir nedaudz piemirsies kā ar 3 pedāliem braukt , jo cilvēkiem tomēr 2 kājas a pedāļi tak ir 3 :D

Tuvāki plāni:

5gan kloķis un āda kārbai.
ABS bloks.
Klimas ventilators.
Sakrāsot un uzlikt garažā stāvošo spārnu.
Meh spidometrs.

Tālāki:

Bremzes + amji.

nk
Apskaužama apņēmība Smile Lai izdodas tālākie plāni Wink

Titijs
Ko TA saka par motora maiņu no 4 cilindru uz 6?

odaiz
nk rakstīja:

Apskaužama apņēmība Smile Lai izdodas tālākie plāni Wink

Paldies.

Titijs rakstīja:

Ko TA saka par motora maiņu no 4 cilindru uz 6?

Neko īsti viņi pateikt nevar, tik vien kā ielikt atzīmi par 1. līmeņa pārbūvi.

odaiz
Iepirkts pagaidu stock 5gang kloķis un ebaja ungāru āda kārbas kloķim , nāca komplektā ar visu rāmi.

Fitment kā vaig, imitācija protams, vienīgais mīnus kaut kā ķeras dažreiz sledzot robus kamer nav izstaipijusies.

i.imgur.com/8PbcW6t.jpg

Laprāt arī iegādātos skaņas izolējošas putas (OEM 1434100)

AF
Neslikts pavērsiens
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

odaiz
AF rakstīja:

Neslikts pavērsiens

Paldies, vēl ir šis tas darāms.

Līdz ziemai jāpaspēj. :D

Atgriezties forumā: