e46.lv

June 17 2019 18:43:19
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 18
· Lietotāji: 2
krabiz
MASH

· Vispār lietotāji: 5,134
· Jauns lietotājs: andzaa
Random user photo

e46.lv minimeet 24.julijs 2012
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
PN08222
bobertc
Hei!

Sagribējās pārmaiņas dzīvē - izmēģināt dīzeļpriekus, tāpēc kompakts aiziet uz pārdošanu un vietā jau ir cits. Nu bedzot īsta kupeja! Jau otro reizi pārliecinos, ka vizuālais laikam man ir svarīgāk par tehnisko, jo ir pāris lielāki vai mazāki kasjaki, bet taču projekts, projekts! :D Un nevar beigt atskatīties!

Tātad - 2004. gada vidus FL kupeja ar M paku, manuālis. M47TUD20 - nu manām vajadzībām pilnīgi pietiekami, ar otro ātrumu ujj kā iet šķērsām.

Cena bija laba, taču tam ir iemesli - autiņš vācijā ir paņemts uzsists un Latvijā ķep ļep atjaunots.
Trakākais - aizmugure šķilta vienā pusē, apmēram luktura dziļumā. Atjaunots - nekvalitatīvi, noteikti būs jāpārtaisa, lai nemetās rūsa.
Priekšā vadītāja pusē spārns bijis samīcīts, man pat atsūtīja bildes - it kā nekas traks. Diemžēl uzlikts ir pats lētākais, ko šrotā varēja dabūt, jo krāsa ir saskrāpēta, saulē, tuvumā izskatās slikti.
Bamperi pārkrāsoti - arī ne tajā labākajā kvalitātē. Parking sensori diemžēl tehniski nav atjaunoti.
Pārējais it kā nav cietis.
Mērķis- protams savest visu tip top kvalitātē.

VIN: PN08222

i.imgur.com/SMcg34E.jpg
i.imgur.com/XlEGq9M.jpg
i.imgur.com/MkCycRd.jpg
i.imgur.com/owkFQaL.jpg

AF
Izskatās tīri labi, turpini pilneidot Wink
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

ervuha
Kā plāno atjaunot bojāto stūri? Griezīsi ārā fragmentu un metināsi iekšā citu? Kas salonā labs darās?

bobertc
Salons ir svaigs, ļoti maz nolietojuma pazīmju. Alcantara sporta sēdekļi, pilnais M aprīkojums, mazais navigācijas radio ar 6CD bagāžniekā, melnie griesti. Pagaidām nav pārāk tīrs, izsūkšu un ielikšu bildi kkad.

Aizmugurējo stūri plānoju savest kārtībā tā - noslīpēt nekvalitatīvās metinājuma vietas, kvalitatīvāk sametināt un kvalitatīvi nogruntēt un nokrāsot no iekšpuses, tā lai ūdens un sāļi netiek klāt.

Šobrīd ir tā : https://drive.goo...HyiFJjBz83

OSIS94
Gadījumā nebiji vakar Saulkrastos koklites?

bobertc
Biju!

Atgriezties forumā: