e46.lv

July 08 2020 08:19:50
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde


e46 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 46
· Lietotāji: 1
Ace


· Vispār lietotāji: 5,354
· Jauns lietotājs: roman_4711
Random user photo


orange
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
wylde 320d estate
wylde
Čau, čau forumieši. Forumā diezgan ilgi ostos apkārt, bet sava auto topiku vienmēr bija grūtibas izveidot, bet spēki saņemti rokās. Tatad E46 Tourings, īpašuma kopš 2016. Iegādājos vēl bez tiesibām, iekrāju naudu ar mopēdiem/rolleriem tirgojoties, daļiņa no senčiem un whoosh. Pusotru gadu mamma pabraukāja apkart un kad tiesības kabatā - auto saku izmantot pats. Auto nobraukāju gandrīz 2 gadus, bet sagadījās dēļ ziemas aktivitātēm tiesības pazaudēt (punktu dēļ) un šogad auto atpūšās garāžā.


i.imgur.com/l2QHmF7.jpg
i.imgur.com/DC5wEux.jpg
i.imgur.com/5XKFckf.jpg
46 pirmajā dienā kad atbrauca uz savu turpmāko lauku sētu. Sākumā īpašu defektu nekādu nebija, atskaitot ierusējušo šotku, bukti aizmugurē zem lampas.
Komplektācija pa visam vienkārša - 16:9, melns ādas salons(parastais, bez elektronikas jebkādas), 6pk kārba. Viss parejais no serijas - stock, bez jebkādiem M pribambasiem un, protams, 110kw 2.0d.

i.imgur.com/keTi9Xa.jpg
Nāca līdzi vēl R17, kuriem stilu līdz šim brīdim nezinu, vecais īpašnieks teica, ka style44, bet nu pēc viena google searcha sāku agresīvi apšaubit šadu informāciju.

i.imgur.com/pvHENCE.jpg
Turpmāko gadu sekoja tikai eļļas maiņas, automazgātuves un klasika - melnas nāsis.

i.imgur.com/pMAsrag.jpg
Tiesības noliktas, var sākt gāzt ielās. Protams, jebkura jaunieša sapnis, subwoofers un diski, nauda sakrāta - aidā. Iegādājos style32 r17 dažādplatuma diskus, 8.5J priekšā un 9J aizmugurē. Sanāca nopirkt ar kārtīgiem baloniem, tāpec pie reizes ari 205/45 visapkārt, nebija ienākusi prātā ideja, ka aizmugurē tas disks drusciņ platāks, rezultāts - strech aizmugurē.

i.imgur.com/Z5TC9Tb.jpg
i.imgur.com/x8TXxom.jpg
i.imgur.com/lqkIhV3.jpg
i.imgur.com/9wxBapV.jpg
18' gada sezona jau drusciņ vairāk sāku pievērsties izskatam un tā lai neērti braukt. diski tika aizvesti nokrāsot un caur whatsappa grupām piemeklētas atsperes ar visiem štokiem priekšā. Sarkanās, nezinu kāda brenda, jebkadigi bija loti sarkanas un bez jebkāda marķējuma, štoki priekša TA Technix, ari interesanti, jo mašinu spieda zemāk nekā stock sachs amortizatori.


Jaiztestē bija savas vecās conter-strike video editošanas prasmes, rezultāts - švaks, bet nu centos vismaz. Divu vīru armija, 2x auto un draudzenes kamera bez jebkādas stabilizācijas izņemot tripodu, gatavošanas ilgums - 10min, tik ilgi, jo sieviete telefonu necēla.

i.imgur.com/uyqoWtp.jpg
i.imgur.com/m52r8bt.jpg
Nu pienāca nākama ziema, bet nu otrā bija tā liktenīgā, uz gada beigām nocopējās pēdejie punkti un vsjo, bet būs ko pastāstīt mazbērniem, kautvai punktu pietika, jau pirms ziemas sākšanās, neadekvāta braukšana turpinājās līdz beigām.

i.imgur.com/6M977JB.jpg
Mašīna garāžā, sāku uz kautko mainīt, izdomāju, ka style32 jānopārdod, negribējās ne vēl vienu sezonu, ne atjaunot, apskādēti bija, bet nu taisni, kā lineāls

i.imgur.com/laNAr6V.jpg
i.imgur.com/eRANdHA.jpg
Vietā nopirku BBS LM kopijas, visi 8.5J ET35 R18, pieskrūvēju un sapratu, ka jāiet uz zemāku profilu, norāvu nost, un meklēju vietā citas riepas.

i.imgur.com/77Pzqjb.jpg
i.imgur.com/J2UUaru.jpg
i.imgur.com/77Pzqjb.jpg
Paldies lriepas, diskiem.lv un ebayam par riepām, ventiļiem un "genuine" bbs centriņiem pa 10e. Tagad bija problēma ar pārāk zemām riepām, atkal sapratu, ka nebūs aršana, mašīna jālaiž zemāk. Nopārdevu sarkanās random atsperes, ta technixu amortizatorus pa taisno miskate, jo jau galus bija atdevuši pa ziemu un sāku meklēt koilas.

i.imgur.com/ulWMfHY.jpg
i.imgur.com/geyL6yB.jpg
i.imgur.com/04rBaLq.jpg
i.imgur.com/U2vRKj1.jpg
Caur whatsappa grupām sameklētas MSR koilas ar camberplatiem, cena priekš jaunieša adekvāta, neesmu kārtīgi izjutis, kā braukājās, bet nu stabils kārtings. Prasās flanči priekšā aizmugurē, bet neesmu pārliecināts šos diskus atstāt, bet nu kā būs tā būs.
Kamēr viss izjaukts, ņēmos ar tīrišanas darbiem, arkās visi sūdi izslaucīti izmazgāti, izjaucu iztīriju supportus, ātru krāsas kārtu arī tika pārklāti. Nauda iekrāsies, jasaliek pa jaunam bremžu sistēma, jameklē kur skatē korodētu brežu cauruli viņs bija sameklējis un jāsak no tā, tālak ar bremžu diskiem klučiem un roķenes mehānismu, jo tas tiek tikai pievilkts, bet pēc mēneša atkāl atslābst un roķene vairs netur.


Turpmākie plāni uz doto mirkli ir salabot visas sekcijas, ko iepriekš ir bijis slinkums, sākot ar rūsas pleķiem dažās vietās, līdz pat kautkādam miscellaneous plastmasiņām salonā un ārpusē. Lielu plānu baigo nav, jo vieta ierobežo, ir caur galvu ienācis 3.0d 150kw swaps, bet kautkas sabiedēja par csdd pārbuves likumiem, tāpēc aizgāja šī ideja. Kā laiks iet turpināšu updeitot, kas notiek ar auto.
 
http://instagram.com/neapinis
Atgriezties forumā: