e46.lv

September 18 2019 04:11:39
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 Individual
Onlainā
· Viesi: 27
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,195
· Jauns lietotājs: Jevgenij Palych
Random user photo
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
AJmotorsports 330i
jenchs
Nu ko, back in the game.
Laikam bez e46 nekādīgi.

Par auto:
E46 touring 330i. 2003. g.
Pilns ar ekstram.
Plāns ir braukt un gāzt.
Pagaidam ar automātu, bet jau meklēju pārbuves komplektu uz manuāli.
Ir LSD un H&R koilas.
Plāns:
Manuāli,
Hidra.
Trase,

Thats It!

Pagaidām viss ko varu pateikt ir tas ka šodien tiku pie auto un ir jāatjauno topiks.
i.ibb.co/q0TR0WK/9-F76-AE11-0-B18-49-FA-A703-E1-DC3-B871-E02.jpg
Mainījis(usi) jenchs, 23.07.2019 01:38
Vairāk info par servisa pakalpojumiem un sporta klubu ŠEIT un AJmotorsports.lv oficiālajā mājas lapā
PM vai 2237[sešiviensseši]7

www.ajmotorsports.lv
Germans
Smuki diski un vel LSD :yo:

GirtzB
šitas ir tas no sviedrijas?
P.s. nepi... normālu auto ar manuāli, ideāls kruīzējamais vagons.

jenchs
Nē, šis no vācijas un nebūs domāts kruizēt
Vairāk info par servisa pakalpojumiem un sporta klubu ŠEIT un AJmotorsports.lv oficiālajā mājas lapā

www.ajmotorsports.lv
jenchs
Tātad, viss iet uz priekšu:
Samainiju šķirumus, eļļa 10w60 motul.
Jaunas sveces,filtri.

Tiku jau pie m50 vienmasas spararata,
ZF 5kpp karbas,
Vēl palika daži sīkumi, ko pielasīt, lai uzstādītu manual, trubas pie pedāļiem, cilindrīši utt.

Vakar vēl ieķēru Schmiedmann zirnekli, sliktāk jau nebūs :lol:

i.ibb.co/FHZ8NqN/image0.jpg

www.ajmotorsports.lv
AF
Tik rēķinies ka uz TA būs vecais stock jāliek, jo 03 gads :D
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

jenchs
Kuš, šitas oem :aiwa:

www.ajmotorsports.lv
modjo
Zirneklis:super: Sen jau savam nopirku, bet tā arī nav sanācis izlikt.
No somiem veda? Cik nostājās tas prieks?
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

AF
jenchs rakstīja:

Tak problēma būs atgāzēs, kā kolektors izskatās nevienu nepis.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

jenchs
modjo rakstīja:

Zirneklis:super: Sen jau savam nopirku, bet tā arī nav sanācis izlikt.
No somiem veda? Cik nostājās tas prieks?

Pirku LV no kļaviņa. 190eur. Labs budžeta variants.

www.ajmotorsports.lv
jenchs
AF rakstīja:

jenchs rakstīja:

Tak problēma būs atgāzēs, kā kolektors izskatās nevienu nepis.

Skaties cik man pohuj :D :naac:
tak nav problēmu samainīt uz TUV.

www.ajmotorsports.lv
AF
Iepriekšējā e46 tev bija grūti grabošu spararatu nomainīt a tagad jau blato ka katru TA izplūdi mainīsi :D

jenchs
Atradi starpibu starp "nopirkt dubultmasas spararatu" un nomainit esošo oem kolektoru no plaukta :faceoff:hvz

www.ajmotorsports.lv
krabiz
Esmu pārsteigts, ka tas kredītu placis tirgoja tik labu price/performance 330i.

Par to Schmiedmann zirnekli: uzlikt un noņemt ir normāla ņemšanās, un savienojuma gali arī jāpārtaisa būs. Ja esi apņēmies katru gadu swapot to izplūdi, tad labāk priekš zirnekļa uztaisīt visā garumā jaunu/citu un tad turēt OEM variantu skatei.
netaisi gateri

modjo
Tieši tā skatei svapošani mani arī attur. Bez pišļa būtu zirneklis ar zemas pretestības katiem vai kā viņus tur pareizi sauc. Jā, tieši dēļ atgāzēm, man salīdzinot beni ar gāzi, bez katiem nav variantu.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

jenchs
krabiz rakstīja:

Esmu pārsteigts, ka tas kredītu placis tirgoja tik labu price/performance 330i.

Par to Schmiedmann zirnekli: uzlikt un noņemt ir normāla ņemšanās, un savienojuma gali arī jāpārtaisa būs. Ja esi apņēmies katru gadu swapot to izplūdi, tad labāk priekš zirnekļa uztaisīt visā garumā jaunu/citu un tad turēt OEM variantu skatei.

nu skatīšos pēc fakta, ir arī plāns taisīt izplūdi, primārai man manual swapu uztaisīt šonedēļ.

Nu viņi placī vispār nesaprata ko tirgo, teica, ka zems un neviens negrib pirkt, nositu vēl 500eur, no ss cenas :D

www.ajmotorsports.lv
jenchs
modjo rakstīja:

Tieši tā skatei svapošani mani arī attur. Bez pišļa būtu zirneklis ar zemas pretestības katiem vai kā viņus tur pareizi sauc. Jā, tieši dēļ atgāzēm, man salīdzinot beni ar gāzi, bez katiem nav variantu.

Būs jau labi, pisie*s būs, bet nu ja vajag, tad vajag to zirnekli. :super:

www.ajmotorsports.lv
emc
Modri, tev tak gāze. Skatīsies jau tikai gāzei atgāzes un tā kā gāzei ir mazākas atgāzes, tad domā tāpat būs problēmas ar skati?

Sry Jench, ka piediršam tev topiku. :D
Love my e46! :love:

AF
Skatē atgazes mēra gan uz beņas gan uz gāzes
P.s 03 gada autiņiem atgāzu rāmji ir tik strikti, ka bez 4 katalizātoriem neiztikt pat ja brauksi uz e85

Odze
Tas ko AF saka galīgi neatbilst patiesībai.
Automašīnām, kas aprīkotas ar SNG vai CNG atgāzes tiek mērītas TIKAI uz gāzes. Patiesībā benzīna sistēma pat vat nedarboties vispār. To pat nepārbauda.
Bez katalizatiriem var iekļauties tikai euro1 un euro2 normās. Tas ir līdz 2000.g
No 2001. Gada uz augšu bes katalizatora iziet TA NAV iespējams. Ne uz benzīna, ne gāzes.
2003. Gada atgāzu normas priekš TA neko daudz neatšķiras no 2001. Gada normām.
Reāli labi strādājošs m52tub ar veseliem katiem brī i iekļaujas arī 2005. Gada atgāzu normās.

Atgriezties forumā: