e46.lv

September 18 2019 22:43:12
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 51
· Lietotāji: 8
AtomLV
devilangelo
Jonjis
Laacis
Makleins
patsr
RL90
zvirbulis

· Vispār lietotāji: 5,197
· Jauns lietotājs: JanisStas
Random user photo

Meets 02.08.2012
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
AJmotorsports 330i
modjo
Šķiet kļūdies. Mēra uz abām degvielām, bet manam 2001 gada auto, mērījumiem būs par lielu atšķirība, kura būtu ok 1999 gada auto.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

emc
@Modjo - kļūdies tu. Likumā noteiktā kārtība:

A1. Ja transportlīdzeklis aprīkots ar gāzes barošanas iekārtu, emisiju kontrole jāveic, motoram darbojoties ar gāzi.

https://likumi.lv...?id=292396 droši pašķirsti. Smile
Love my e46! :love:

AF
Damn Biju pārliecināts arī ka mēra uz abiem
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

RL90
Es arī esmu pārdomas par to zirnekli. Pašam ir 2004.gada M54b30. Bet skatoties uzbūvi un salīdzinot ar oem katalizatoru kolektoru. Zondes vietas ļoti atšķiras. Saprotu aizmugurējās var atslēgt pavisam ar maziem zaudējumiem motora vadība. Bet attālums ir krietni garāks. Sanāk pagarināt vadus + kaut kā atrisināt vadu kušanu.

Par TA ir tak variants ieliet etanolu un atgazes būs pa 0. Otrs variants ko biju dzirdējis tāpat jāčipo pēc kolektora uzstādīšanas pastāv iespēja tukšgaitas karti uzbūvēt lai der priekš atgāzēm.
Krāsotājs!
BMW E46 Ci '04 daily project
BMW E46 '05 Touring- ex
VW Touran '08 highline family/sievas auto

AF
Etanols nedos atgāzes pa 0, vidēji palīdz par 30% samazināt, dažos gadījumos uz 50%

P.s jā var softiski uztaisīt super liesu maisījumu tukšgaitā, bet tas arī nesamazinās atgāzes līdz 0, otrkārt tas ļoti kaitēs motora, treškārt dzinējs uz liesa maisījuma darbosies nevienmērīgi, par to skatē arī var iedot 2
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

jenchs
Pa iepriešējo weekendu šis tas sadarīts. noņemts tomāts, pārlikti pedāļi, uzstādīta kulise un vēl visādi 1000 sīkumi.

Šodien tiku pie manual swapa pēdejas komponentes,keramiskais sajūga diska.
Tākā rīt viss turpināsies un cerams brīvdienās jau varēs nedaudz pagāzt.
i.imgur.com/R2xuJNT.jpg
i.imgur.com/EmRrStc.jpg
i.imgur.com/8XHc60t.jpg
i.imgur.com/n5hzWGL.jpg
i.imgur.com/2CfavLV.jpg
Vairāk info par servisa pakalpojumiem un sporta klubu ŠEIT un AJmotorsports.lv oficiālajā mājas lapā
PM vai 2237[sešiviensseši]7

www.ajmotorsports.lv
modjo
Cimdus jāvelk, nagus sabojāsi:naac:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

jenchs
Kā reiz gribēju teikt, ka ir svaigs manikīrs. :nail:
Vairāk info par servisa pakalpojumiem un sporta klubu ŠEIT un AJmotorsports.lv oficiālajā mājas lapā
PM vai 2237[sešiviensseši]7

www.ajmotorsports.lv
Atgriezties forumā: