e46.lv

July 09 2020 05:22:07
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde


e46 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 28
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,356
· Jauns lietotājs: mareks05
Random user photo


e46.lv minimeet 13.marts 2014
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Citi mūsu BMW
 Izdrukāt tēmu
steinmanisk '06 e83 X3 3.0d
modjo
Tagad jau visi biezie riepu koncerni nopirkuši visādas mazās rūpnīcas, atvēruši ražotnes Ķīnā, Indonēzijā utt. Savus vecos modeļus pārmet ražot tur, un tā tie top sunhuičai rūpnīcās, un sanāk pavisam neslikti. Pats ar tādiem Laufeniem un Kormorāniem esmu jau braucis.
Tavi gan jau tāpat kādam lielajam patiesībā pieder, un jauns ir jauns:naac:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
steinmanisk
Es domāju tieši tāpat. Kaut divām vasarām ja pietiks, ar to arī būs labi. Ja pietiks trim, tad vēl labāk. Komplekta cenu atradu uz akciju par 156 eur.

Kormorāni man arī ir ziemai, pagājušajā rudenī iepirku. Kīnas Michelin. Klusi, turas uz ceļa bez jautājumiem un pa 11k km nodila par 0.9 mm - noliku garāžā ar 7.3 mm atlikumu. Atkarībā no apstākļiem varētu pietikt pat vēl divām ziemām.

Manuprāt, izdevīgi - jaunas riepas praktiski par 5 gadus vecu lietoteņu cenu :cafe:
 
steinmanisk
Jelgavā, AB Wrappingā notonēti logi ar 90% tonējumu. Par kvalitāti jautājumu nav, cenas vairāk kā pieņemamas, pie tam puikas izdarīja visu stundas laikā. Patīkami.

i.imgur.com/P5Wsbge.jpg

Turpmākie plānotie darbi ir stipri kosmētiski - vajadzētu izspiest vienu vai divas buktes, ar kurām iegādājos auto, viegli uzpulēt lukturus un gribētos atrast bagāžnieka paceļamo grīdas daļu, jo vienā vietā paklājam ir izrīvēts caurums, kas krīt acīs. Gaidu, kad atnāks durvju apšuvumu plastmasas klipši - abām priekšējām durvīm pārītis ir salūzuši un gribas salikt visu sterili. Ja izdosies, nomainīt vadītāja atpakaļskata spoguļa korpusu - tas ir kaut kur bijis uzspiests un ir plaisa.

No tehniskajām lietām vajadzētu pievilkt roceni - gribētos, lai mazliet mazāk ir jāvelk ručka. Nomainīšu arī kartera ventilācijas filtru - it kā tvaiku nav, eļļas līmenis nekrītas, bet no visām 1000 lietām, kas ir izdarītas, šī ir palikusi neizdarīta un gribas, lai viss ir droši. Ir plāns vasaras gaitā aparātu arī nočipot. Lielākā sprauslas korekcija bija +0.14, nekur nekas netek un turbīna negaudo - manuprāt pagaidām nav iemeslu to nedarīt.

Braucam tik tālāk.
 
steinmanisk
Tropiskās nakts stiprajā lietū bagāžnieka grīda pārvērtās par baseinu. Zem grīdas bija kādi 2-3 cm ūdens, arī aķim kājas bija ūdenī. Izsmēlu un šodien pieķēros panorāmas lūkas drenāžu tīrīšanai. Sākumā ar drāti iztīrīju biezumus, pēc tam no dārza šļūtenes uztaisīju adapteri tvaika mašīnai, ko var smuki iebāzt drenāžu caurulēs - izkarsēju un izpūtu sūdus, pēc kā no drenāžām izlija ievērojams daudzums ūdens. Forši, ka priekšējo drenāžu štucerīšus var izņemt un smuki iztīrīt.

Tagad viss it kā notek normāli. Žāvēju bagāžnieka grīdu un braucu tālāk :D Turpmāk vismaz reizi gadā veikšu profilaksi. Vieglāk cīnīties ar cēloni nevis sekām.
 
modjo
Logos turi spraugu. Nesasmaks gaiss žāvējot.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
steinmanisk
Šodien ieinstalēts jauns akumulators, jo vecais bija sācis mīzt un smirdēt. Paceļot bagāžnieka grīdu, aromāts bija tāds, it kā kāds tur būtu ievēmis. :shura:

Ieliku jaunu Varta Silver Dynamic (100Ah/830A), lai ir kārtība. Pie baterijas jautājuma tagad varu vairs neatgriezties.

i.imgur.com/ixBfH54.jpg
 
Atgriezties forumā: