e46.lv

December 15 2019 20:16:15
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 40
· Lietotāji: 4
andissukis
kaamis
Mb
proTEST

· Vispār lietotāji: 5,261
· Jauns lietotājs: TomGl
Random user photo

Tūja @ 8-9 jūnijs
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Citi mūsu BMW
 Izdrukāt tēmu
E36 325 problēma
INFINITE
Te viedie interneta diagnosticētāji nebūs pie vainas. Drīzāk pats posta autors.
Jebkas, kas notīts ar makgaivereni būtu jāpiemin, glušīt trubas jebkurā gadījumā būtu gateris un GMM atvienošana var noteikt tikai to vai GMM ir pavisam beigts.
Ja čalis atvieno GMM un tad prasa, vai ir normāli, ka motors maina savu darbību un vai tomēr GMM varētu būt pie vainas, tad es teiktu, ka problēma ir pašā čalī. :shura:
Brauc tik vien uz servisu un beidz cerēt, ka iepi*īsi kapeiku. Kaut kas tev tur ir beigts paļubomu! Un tas noteikti nebūs GMM, ja atvienojot motors rīstās!
Nav slikti, ka tu nezini. Ir slikti, ka tu ceri uz brīnumiem!

AF
kā ar plaukstu pa pī$&u :D
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Archyei
INFINITE rakstīja:

Te viedie interneta diagnosticētāji nebūs pie vainas. Drīzāk pats posta autors.
Jebkas, kas notīts ar makgaivereni būtu jāpiemin, glušīt trubas jebkurā gadījumā būtu gateris un GMM atvienošana var noteikt tikai to vai GMM ir pavisam beigts.
Ja čalis atvieno GMM un tad prasa, vai ir normāli, ka motors maina savu darbību un vai tomēr GMM varētu būt pie vainas, tad es teiktu, ka problēma ir pašā čalī. :shura:
Brauc tik vien uz servisu un beidz cerēt, ka iepi*īsi kapeiku. Kaut kas tev tur ir beigts paļubomu! Un tas noteikti nebūs GMM, ja atvienojot motors rīstās!
Nav slikti, ka tu nezini. Ir slikti, ka tu ceri uz brīnumiem!
Jau dzenu uz Wess’u :lol::D

Atgriezties forumā: