e46.lv

December 12 2017 02:36:45
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 21
· Lietotāji: 2
bumerpeacefull
Meeris

· Vispār lietotāji: 4,515
· Jauns lietotājs: jjurka
Random user photo

Norge Bmw meetings!
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Elektrolietas, elektronika
 Izdrukāt tēmu
diagnostikas iekārtas , programmēšana, utt.
Raichar
Sveiki visiem! Kāds no klātesošajiem var pārbaudīt softu dzinēja vadības blokam un vajadzības gadījumā ieliet rūpnīcas softu! (Un pa cik naudiņām?) p.s. Auto 330d 150 kw 2005.gada
Paldies jau iepriekš!

darknmy
Ja kabelim K+DCAN salodēt 7+8 pinu

viņš turpinās strādāt uz E un F sērijas? vai tomēr vecajiem modeļiem sūtīt vēlvienu vadu? :emo:

a.d-cd.net/5428c1as-960.jpg

laikam jāmeklē slēdzis :D

a.d-cd.net/50822d1s-960.jpg

AF
Raichar rakstīja:

Sveiki visiem! Kāds no klātesošajiem var pārbaudīt softu dzinēja vadības blokam un vajadzības gadījumā ieliet rūpnīcas softu! (Un pa cik naudiņām?) p.s. Auto 330d 150 kw 2005.gada
Paldies jau iepriekš!
30e ja tikai pārbaudīt
Rūpnīcas softu labāk oficiāļiem prasīt jo liela iespēja ka atradīs nevis 1:1 softu bet ļoti līdzīgu.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Raichar
AF ,a kur to var izdarīt?(pārbaudīt)

BUHARDI
AF kā tu pārbaudīsi, ja jau nezini kāds ir rūpnīcas softs? :D Varbūt ieliets ļoti līdzīgs :D

AF
Neizplūdīšu detaļās, bet ir paņēmieni pēc kuriem meklē nesakritības ar citiem softiem. Attiecīgi tālāk pieņemot lēmumu - softs ir lietojams vai metams.
Mainījis(usi) AF, 13.08.2017 10:51
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

AF
Raichar rakstīja:

AF ,a kur to var izdarīt?(pārbaudīt)

+371 26 447 165 zvani pirmdien.

AF
Raichar rakstīja:

Paldies jau iepriekš!
bet apraksti kas tev par bēdu, mazums tur pat nav jēga meklēt softā vainu.

BUHARDI
AF rakstīja:

Neizplūdīšu detaļās, bet ir paņēmieni pēc kuriem meklē nesakritības ar citiem softiem. Attiecīgi tālāk pieņemot lēmumu - softs ir lietojams vai metams.

Nebija jautājums par to vai softs ir lietojams vai metams :D

Jebkurā normālā softā ir salīdzināšanas funkcija, nav jāizplūst nekur :D

uldisa
darknmy rakstīja:

Ja kabelim K+DCAN salodēt 7+8 pinu

viņš turpinās strādāt uz E un F sērijas? vai tomēr vecajiem modeļiem sūtīt vēlvienu vadu? :emo:

a.d-cd.net/5428c1as-960.jpg

laikam jāmeklē slēdzis :D

a.d-cd.net/50822d1s-960.jpg

uz F pini vaļā - uz E ciet...
P.S uz F var arī LAN vadu izmantot...Wink
a pareizāk I-COM visiem dzīves gadījumiem, pie kam tad var strādāt ar vairākiem softiem uzreiz....vienas sesijas laikā...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

Raichar
AF , mēs sazvanījāmies un manu bēdu apmēram zini(pie slodzes dūmo uz maziem apgriezieniem)! Aizdoma ka ir neveiksmīgi čipots ,jo bloks nau no šitās mašīnas, man ir tourings ,automāts ar stūri kreisajā pusē ,bet lasot winu rāda ka kupeja,mehānika un stūre labajā pusē!!!

AF
Aa jā atceros

uldisa
Raichar rakstīja:

AF , mēs sazvanījāmies un manu bēdu apmēram zini(pie slodzes dūmo uz maziem apgriezieniem)! Aizdoma ka ir neveiksmīgi čipots ,jo bloks nau no šitās mašīnas, man ir tourings ,automāts ar stūri kreisajā pusē ,bet lasot winu rāda ka kupeja,mehānika un stūre labajā pusē!!!

A kāds sakars VIN ar softu iekš bloka? No kurienes vin lasam? Un vēl - VIN nav nekāda sakara ar reālā auto kodējumu, galvenais ka tas ir pareizs...

Raichar
Uldisa, kā reiz ar tevi gribēju konsultēties ,bet tu uz privātajām ziņām neatbildi!!!

uldisa
da labi - varbūt ziņa neatnāca...parasti atbildu...

modjo
Ieliec telefonu netā, un zvanīs arī naktī:shura:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

AF
uldisa rakstīja:

Raichar rakstīja:

A kāds sakars VIN ar softu iekš bloka? No kurienes vin lasam? Un vēl - VIN nav nekāda sakara ar reālā auto kodējumu, galvenais ka tas ir pareizs...
vińam aizdomas uz to, ka auto varētu būt līkrocīgi čipots.
Tas ka tur cits ecu tas ta pofig

Raichar
Tapēc jau prasīju privāti! Smile

uldisa
labākā pārbaude ieliet stock un paskatīties kas notiek, var gadīties, ka vaina nemaz nav softā, jo daudzi greizi uzskata, ka ar softa maiņu auto var saremontēt...

Raichar
Uldisa ,varu tev uzzvanīt!!!

Atgriezties forumā: