e46.lv

August 23 2019 15:21:19
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 49
· Lietotāji: 5
Doping
emc
Gunchha
Ryan
UldisUldis

· Vispār lietotāji: 5,181
· Jauns lietotājs: NooTeBooM2
Random user photo

Valmiera
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
330d problēmas ar dzinēja darbību
uldisa
GatisM rakstīja:

Sveiki. Lieta tada.ka ir ap 0gradiem pabraucot kadus max 3km iedegas kvesveces(DDE) UN motors paliek drusku skalaks lenam braucot. Un aridegvielas suknis kas ir apaksa ilgi duc pagriezot aizdedzes atslegu.pieledze pie kompja ta tolkam neko nepateica. Tikai to ka kautkas ar spiedienu. Ieteika nomainit to deveju kas nak degvielas filtram auksaa. Vai tas man ko mainisss? Degvielas filtrs jauns ..nomainiju filtru un tad ari paradijas ta lampina. Vai tomert degvielas suknis metas miera??

ja jau visi piedzīvojumi sākās tieši pēc filtra maiņas, tad paskaties, vai visu esi izdarījis pareizi...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

GatisM
Pec idejas tur jau neko nepareizi nevar izdarit... Divas trubinas un devejss. Varbut taa ir tikai sakritiba ka pec filtra mainas..

GatisM
Diagnostika teica ka iespejams esot tas devejs beikts.. Un kompis nesaprotot sistemma spiedienu un tapes iesledzoties ta lampa ieksaa,bet ta konkreti aru nepateica ka tas ir vainigs.. Varbut kadam ta ir bijiss?

AF
Sāksim varbūt ar to, kas par motoru konkrēt?
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

GatisM
330xd 2002g

AF
:faceoff:
Tiešām jau kā bērnu dārzā jāsāk.
https://en.m.wiki...ries_(E46)
Papēti un pasaki kurš, es aptuveni noprotu, bet tomēr.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

GatisM
Ja godigi citu ka M57 3l neesu redzejis.doma

modjo
Ja beigts raksti kā beikts, un burti neatrodas klaviatūrā blakus, labāk tomēr visu pārbaudīt ticamības momentam.
http://e46.lv/art...icle_id=21
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

uldisa
kur degvielas filtrs? zem haubes?

asdfer
Sveiki, šodien piedarbinu un pēkšņi pazudusi jauda, tada sajuta itka turbinas nebutu vispar, nekas nav ar auto darīts. Vakar vēl viss bija labi. Kā tas ir iespējaams????? Pa nakti kaut kas sabojājies pats no sevis?Angry

uldisa
nu viss kādreiz sabojājas un dažos gadījumos pats no sevis....
P.S paskaties vakuma trubiņas)

asdfer
Atbraucu no laukiem un pēc 200km atdzīvojās. Iet kā iepriekš

AF
Pārbaudi vakūma caurulītes un vai spilveni nav aprauti

kasikss
Interesants kasjaks ar 330d 135kw manuālu noticis, reizēm starteris griež, auto takā pielec uz sekundi un noslāpst, noņemot klemmi un atliekot atpakal aiziet, uz diagnostiku pierakstījos, bet kas varētu būt vainīgs?
Edit: jauda nav pazudusi un viss iet tā kā jāiet

M3R
hello, ir problēma ar vienu e46 330d 150kw :aiwa:
pēc pielaišanas vienkārši noslāpa.
ieslēdzot aizdedzi spidometrā temperatūras dačiks aiziet līdz galam un sāk pīkstēt, auto protams nelec, sūknis zem benka neieslēdzas.
PC pieslēdzot, kompis neredz motora bloku, visus pārējos redz un nav nekādas dizas vainas.
Ar ko sākt, kompis? vadi?
nostekerējot ecu nekādu izmaiņu.

e46.lv
MAXixt
skybrake vai black bug nestrada.
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas

M3R
Paldies. tā laikam arī būs.

e46.lv
kasikss
Super steidzams jautājums, degvielas trubiņa kas aiziet no degvielas filtra līdz augstspiediena sūknim, pa vidu troiņiks, mana totāli laiž garām, dabūju svaigu vietā, kā mainot jauno trubiņu atgaisot???? Vai nekāda NASA nav vajadzīga. paldies

R-M
manuprāt, nekas nav jāatgaiso, jo kad maini degvielas filtru tu taču ar neko neatgaiso

kasikss
Līdz šim esmu braukājis ar m50, m52, m54 saimes dzinējiem un tīzeļi man ir jauna skola, cerams ka kāds pārliecinoši spēs atbildēt, un mainot degvielas filtru es to pielēju pilnu ar dīzeli

Atgriezties forumā: