e46.lv

October 23 2019 06:09:55
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 29
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,217
· Jauns lietotājs: Danielchannel
Random user photo

Tūja @ 8-9 jūnijs
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
330d problēmas ar dzinēja darbību
Martinss
uldisa rakstīja:

un kas ar kvēlsvecēm?
un izskatās arī pēc spiediena regulatora uz reikas...

Ar kvēlsvecēm viss ir kārtībā, pagājušajā pavasarī saliktas visas jaunas. Ar kompresiju arī nebūs problēmas, jo kā lec pie +15, tā pat arī lec pie -15 ar/vai bez kvēlsvecēm, nav starpības. Smile
Bet jā, pagaidām esmu palicis pie tā, ka regulators varētu būt pie vainas, jo brīdī, kad lēkā apgriezieni vai citreiz sāk vibrēt/purināties viss auto, reilā spiediens nostaigā aptuveni par 50bar vai pat brīžiem vairāk. Tukšgaitā stāv uz aptuveni 348bar, tad nokrīt uz ~270bar, tad citreiz uzlec uz ~390bar un tamlīdzīgi.

uldisa
nu te es sāktu tieši ar raila spiediena regulatoru...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

kaamis
Sveiki, man 330d 150kw max rpm ir 4k, tā taču nevajadzētu būt? Kaut kas varētu būt ne tā? Itkā jau palasīju ārzemju saitos ka dīzelim 4k rpm esot max.

Deathwish
Man šķjiet ar tiem agriezieniem ir tā ka stāvot uz vietas, viņš tālāk pa 4 k nelaižh, hvz drošība zain kas, vai arī kad auksts neļjauj.. nemaz pie silta neesmu megjinajis kacināt, bet līdz ko tu brauc tas ierobežojums vairāk nav..

AtomLV
Ka tad viņi TA atgazes mera ? Miera stavokli un rupnicas max noteiktos rmp , , ja nesasniedz noteiktos rmp (red line ) , tad atgazes nemaz nemera un liek 2

kaamis
šodien tieši tehniskās apskates naktī biju un mērija atgāzes, neko neteica, izgāju ar pirmo.

AF
kaamis rakstīja:

Sveiki, man 330d 150kw max rpm ir 4k, tā taču nevajadzētu būt? Kaut kas varētu būt ne tā? Itkā jau palasīju ārzemju saitos ka dīzelim 4k rpm esot max.
tukšgaita 4k, braucot 4+
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

kaamis
Tad viss kārtībā. :hourra:

Excaaljux
BMW 330D, automāts, 2001. gads.

Sākšu ar to, kā ir. Pats neesmu nekāds auto eksperts, tāmdēļ neko specifiski nespēšu izskaidrot, tik zinu kas un kā lielajā bildē, mašīna nostāvējusi lec, piedarbinās, viss kārtībā, līdzko tiek pabraukāts nu teiksim 10minutes, tad vairs neleks. Tiek teikts, ka varētu būt vainīgs augstspiediena sūknis, kas tika nomainīts šodien pat, un problēma tāpat atkārtojās. Nākamais varētu būt sprauslas iespējams? Nezinu īsti ko darīt, ko iesākt, kur skatīties, ko meklēt, ko nemeklēt, godīgi sakot, ka mazliet padodos.

zaqs
https://www.youtu...7q1jlW6uEU

uldisa
da man atkal liekas, ka sadalenes sensors
Bezmaksas diagnostika:
kad nelec - pudele auksta ūdens viņam virsū - ja pēc tam pielec mainam pret JAUNU OEM!
Vai arī normāla datordiagnostikaWink
P.S un sūkni veltīgi mainīji - pa padsmit gadiem tikai vieno defektainu sūkni esmu redzējis uz šiem dzinējiem...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

Atgriezties forumā: