e46.lv

November 18 2019 11:29:45
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 33
· Lietotāji: 4
naikijs3
proTEST
RihardsVilks
stalker

· Vispār lietotāji: 5,239
· Jauns lietotājs: RihardsVilks
Random user photo

minimeet @ 22.08.2013
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
330d problēmas ar dzinēja darbību
AF
Diežēl bez diagnostikas mēs vnk laiku tērēsim.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

MZe46
E46 330D, 2002 gada.
Problēma tāda, ka atnākot auskstākam laikam, mašīna nelec. 0 grādi un mazāk, starteris griež labi, bet nelec, ja nedaudz virs nulles, tad griež ilgi, bet pielec. Iestumjot mašīnu, pielec momentā. Sprauslas pārietas, degvielas filtrs mainīts. Aķim arī vajadzētu būt ok, griež taču labi.
Varbūt kādam ir kādas idejas?doma

AF
Sākam atkal:
Kurš tieši motors?
Ko uzrāda diagnostika?
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

MZe46
M57D30 135kW.
Diagnostika kļūdas neuzrādahvz

AF
Oo tas jau dīvaini
Slēdzas pie diagnostikas un skatāmies kādos tempos aug spiediens reilā startējot.
Kā arī ar spricēm parbaudam atpludes sprauslām.

uldisa
sprauslu obratas skatījās kāds?
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

MZe46
Nēesmu spečuks, kas ir obratas? :D

flashtech
Ja neesi spečuks un nezini kas ir obratkas, tad dzen to auto pie normāla meistara.

MZe46
flashtech rakstīja:

Ja neesi spečuks un nezini kas ir obratkas, tad dzen to auto pie normāla meistara.

Tad jau visu darām pie meistariem, priekškam forums? Es tikai vēlos dzirdēt ieteikumus. Ja es būtu spečuks es tač neko nejautātu...:faceoff:

AF
Ok bet tiešām, ja saprašana nav liela un pieredzes arī nav, tad lētāk būs aizdzīt pie sakarīga servisa, jo klūdīties tur ir liela iespēja.
Sazinies ar forumieti ArtE46 tam pašam serviss ir un vińš konkrēti ar dīzełu problēmām ńemās

flashtech
Pilnīgi piekrītu AF teiktajam - ietaupīsi savu laiku un naudu, pie tam meistars Tev pateiks kur bija problēma, līdz ar to nākamreiz zināsi kur var pie šādas problēmas sākt meklēt vainu.

zaqs
var jau arī zeiz sākt ar: https://www.youtu...6dZy48nxXg

MZe46
Ok, paldies, mēģināšu darīt kautko lietas labāWink

uldisa
mēģināt jau tu vari, bet ja nezini dzinēja darbības pamatus, tad kaut ko samēģināt būs grūti... un diemžēl forums tev to neiemācīs...

thecooldode
Labdien!

Man ir 2001. gada e46 tourings 330d(m57d30; 142kw) , nav čipots.

Problēma ir sekojoša. Kad slēdzu ārā motoru, motors pāris sekundes vēl paspēj kaut ko sadedzināt un ļoti lēnus apgriezienus noturēt.

Ilgākais laiks bija kādas 3-4 sekundes līdz beidza griezties . Aizdedze ir pinībā izslēgta.
Kā arī tukšgaita apgriezienu skaits ik pa laikam nokrītas un pēc kādām 1-2 sekundēm paceļās normālos apgiezienos.

Šādai mistikai par iemeslu varētu būt tekoša sprausla?

Es nespēju atrast par šādu problēmu topiku. Ja jau tāda eksistē , tad lūdzu varat linku iemest . Attiecīgi izdzēsīšu šo.

Paldies!

R-M
iespējams degvielas spiediena regulators pie vainas

uldisa
sedvielas SPIEDIENA regulators, plus obratka uz bāku jāpārbauda...

klavs14
Sveiki, kas varētu būt par vainu 3.0d?
Mainījis(usi) klavs14, 22.02.2018 20:43

modjo
Lieto Meklētāju, necep jaunu topiku par vecu tēmuWink
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

uldisa
klavs14 rakstīja:

Sveiki, kas varētu būt par vainu 3.0d?

izskatās pēc problēmām ar degvielas spiedienu railā... jāsāk būtu ar raila spiediena devēja štepseļa un vadu pārbaudi...

Atgriezties forumā: