Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
Borta dators OBC
|
|
| Jurcis |
Publicēts 26.08.2012 12:48
|
|
Offline Ieraksti: 102 Reģistrējies: 16.02.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: e30 M-techII Coupe e46 M-tech Touring |
Nestrādā obc poga, jeb vaina jāmeklē citur, man ir kasešu maģis, itkā obc funkcijas vajadzētu rādīt panelī bet spaidod OBC pogu kas ir pagriezienu kloķī nekas nenotiek, kur meklēt vainu.. ? |
|
|
|
| edw |
Publicēts 26.08.2012 12:54
|
|
Offline Ieraksti: 2611 Reģistrējies: 21.02.2012 Dzīvesvieta: Ādaži/Rīga Brauc ar: E70 |
Gan jau, ka kontakta nav. Ja to pagrieziena kļoķi pakustini, hz ieslēdz tipa pagriezienu + tālos un spaidi pogu, nekas nenotiek? Japānim tikai tā, tā poga strādā ![]() |
|
|
|
| Jurcis |
Publicēts 26.08.2012 13:55
|
|
Offline Ieraksti: 102 Reģistrējies: 16.02.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: e30 M-techII Coupe e46 M-tech Touring |
OK, paskatīšu. moš kautkur vadiņš pārrīvējies, bet teorētiski visam vajadzetu iet ne.. ? NAv tā ka man vnk nav obc funkcijas bet ir kloķis ar obc ? |
|
|
|
| edw |
Publicēts 26.08.2012 18:20
|
|
Offline Ieraksti: 2611 Reģistrējies: 21.02.2012 Dzīvesvieta: Ādaži/Rīga Brauc ar: E70 |
Es domāju, ka jāiet. Gan jau tik kontakts pazudis i viss. |
|
|
|
| japanitis |
Publicēts 26.08.2012 19:29
|
|
Offline Ieraksti: 2512 Reģistrējies: 09.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: MK2 |
Japaanim ir taa, ka ieleedz taalos, taalaak nospiezhot pogu un urot iesleedz kreiso pagriezienu un izsleedz aaraa!Neizsleedzot taalaas gaismas man taa poga straadaa normaalaa rezhiimaa!![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
| M3R |
Publicēts 26.08.2012 21:30
|
|
Offline Ieraksti: 1868 Reģistrējies: 22.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: i3 & passat |
viņiem diezgan bieži tie slēdži mirst
e46.lv
|
|
|
|
| TurboB |
Publicēts 27.08.2012 07:12
|
|
Offline Ieraksti: 1158 Reģistrējies: 03.01.2012 Dzīvesvieta: Mārupe Brauc ar: 320d kompots, Mpack |
Man kā reiz ir vien lieks, strādājošs šis te slēdzis atdošu lēti - pa kādu čiriku ![]() OE Nr.8 363 668 Mainījis(usi) TurboB, 27.08.2012 07:47 ![]() |
|
|
|
| krnls |
Publicēts 27.08.2012 10:18
|
|
Offline Ieraksti: 1912 Reģistrējies: 03.01.2012 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: 5er |
jauns 65 Ls ![]() |
|
|
|
| walder |
Publicēts 27.08.2012 12:11
|
|
Offline Ieraksti: 798 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Riga |
Arī esmu mainījis to štruntu, jo sāka reti slēgties tā poga.
Apdrošināšana, PM
|
|
|
|
| edw |
Publicēts 27.08.2012 12:15
|
|
Offline Ieraksti: 2611 Reģistrējies: 21.02.2012 Dzīvesvieta: Ādaži/Rīga Brauc ar: E70 |
Es to pogu laikam 2x mēnesī nospiežu, i to aiz garlaicības ![]() Jo visu info skatos displejā. |
|
|
|
| erullino |
Publicēts 06.03.2013 11:21
|
|
Offline Ieraksti: 24 Reģistrējies: 01.03.2013 Dzīvesvieta: Adazi Brauc ar: BMW e 46 coupe |
Vai ir iespejams uzstadiit borta datoru un cik tas maksa un kas jamiana? |
|
|
|
| ArtE46 |
Publicēts 06.03.2013 12:52
|
|
Offline Ieraksti: 1069 Reģistrējies: 09.01.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 320d |
tu domā lai uz paneļa var slēgāt viskko? te kkur forumā bij par to apraksts Benzīna/dizeļu sprauslu pārbaude/remonts -> pm
DieselArt |
|
|
|
| M3R |
Publicēts 06.03.2013 13:00
|
|
Offline Ieraksti: 1868 Reģistrējies: 22.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: i3 & passat |
Nomaina pagriezienu pārslēdzēju un caur datoru aktivizē BK funkciju un tas arī vis-vismaz manam ar to pietika lai viss ideāli strādātu
e46.lv
|
|
|
|
| tracuks |
Publicēts 30.04.2013 03:28
|
|
Offline Ieraksti: 39 Reģistrējies: 09.08.2012 Dzīvesvieta: Riga Brauc ar: BMW E46 330d melns facelift. |
Kas ir BK funkcija? Kā var kautko mainīt borta datorā? Un Man jau kopš pirkšanas nav pūlkstenis. Viena no svirām vai pogām vai kas ir vajadzīgs, lai mainītu pūlksteni! Lūdzu tauta palīdzat! Varbūt iespējams caur Borta datora apslēptajām funkcijām to izdarīt? Kāds ir izmantojis tās OBC funkcijas. Ir kautkas noderīgs? Ko jūs esat mainījuši slēptajās funkcijās un ko tas dod? Domāju citiem ziņkārīgajiem arī interesēs! Mainījis(usi) tracuks, 30.04.2013 03:36 ONE LIFE - LIVE IT. |
|
|
|
| FIB |
Publicēts 24.09.2014 16:22
|
|
Offline Ieraksti: 2231 Reģistrējies: 05.01.2012 Dzīvesvieta: Valmiera Brauc ar: BMW 330Ci |
Varbūt kāds zin vai OBC parāda to,ka ir izdegusi atpakaļgaitas lampiņa ?
Jaunas auto rezerves daļas !
|
|
|
|
| marchello |
Publicēts 24.09.2014 17:13
|
|
Offline Ieraksti: 572 Reģistrējies: 23.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: E46/2S |
nē, izdegušu atpakaļgaitas lampiņu obc neparāda |
|
|
|
| narkoze |
Publicēts 22.01.2015 00:20
|
|
Offline Ieraksti: 10 Reģistrējies: 19.02.2012 Dzīvesvieta: liepāja Brauc ar: 1998 SEDAN 1.9i |
Sveiki, problēma tāda, ka sākumā meta -40/+50 grādus un tā ik pa laikam pīkstot mainījās.. tika pielikts t' dačiks.. un tagad rāda temperatūru tikai.. ar bc pogu pārslēgt uz pulksteni nevar.. noņēmu slēdzi salodēju pārlūzušos vadus.. vienalga neiet, kādi varianti? Paldies..
![]() |
|
|
|
| Digital |
Publicēts 22.01.2015 00:23
|
|
Offline Ieraksti: 393 Reģistrējies: 28.08.2013 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: BMW Motosport Diesel |
Varbut beigts slēzis, varbūt bc funkcija panelī pazudusi un japiekodee. |
|
|
|
| narkoze |
Publicēts 22.01.2015 00:26
|
|
Offline Ieraksti: 10 Reģistrējies: 19.02.2012 Dzīvesvieta: liepāja Brauc ar: 1998 SEDAN 1.9i |
Aizmirsu pieminēt, nopirku slēdzi no bmw kuram slēdzis darbojās, manam nestrādā :/ vēl es notestēju visu spidometra paneli no 320dFL, neslēdzās :/
![]() |
|
|
|
| Digital |
Publicēts 22.01.2015 03:24
|
|
Offline Ieraksti: 393 Reģistrējies: 28.08.2013 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: BMW Motosport Diesel |
Brauc ciemos, skatisim kas tev tur ir! |
|
|
|
| Atgriezties forumā: |





moš kautkur vadiņš pārrīvējies, bet teorētiski visam vajadzetu iet ne.. ? NAv tā ka man vnk nav obc funkcijas bet ir kloķis ar obc ?

atdošu lēti - pa kādu čiriku 

