Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
lapa 1 no 2: 12
|
|
Arku valcēšana
|
|
| Shamans |
Publicēts 19.01.2013 23:38
|
|
Offline Ieraksti: 1007 Reģistrējies: 17.02.2012 Dzīvesvieta: Riga Brauc ar: 330ci & YOLO |
ko dod tā valcēšana vispār? Kā lai atrod youtubē?
FOTOsesija tavam e46
![]() |
|
|
|
| Yekabs |
Publicēts 19.01.2013 23:54
|
|
Offline Ieraksti: 1215 Reģistrējies: 03.01.2012 Dzīvesvieta: Piņķi Brauc ar: 330ci |
Arkas valcēt saudzīgi nav reāli, sačakarēs krāsu, un rūsa valcētm arkām ātrāk vai vēlāk būs klāt. Es tavā vietā rivi uzliktu kārtīgu trapečriepu /===\' un atstātu to flancīti aizmugurē. ONE LIFE. LIVE IT. |
|
|
|
| rivis |
Publicēts 20.01.2013 01:26
|
|
Offline Ieraksti: 772 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Riga, Latvia Brauc ar: e46 320d FL |
Nu skaidrs, valcēt jau pēdējais izmisuma brīdī. Būs iespējams jāpatestē tie 15mm starplikņi. Bet tas jau pēc ziemas sezonas. |
|
|
|
| marchello |
Publicēts 20.01.2013 12:23
|
|
Offline Ieraksti: 572 Reģistrējies: 23.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: E46/2S |
arku valcēšana nepieciešama lai uzliekot platus diskus/riepas/flačus nestrīķētos riepas pret spārnu iekšmalām. dažreiz jau pietiek tikai nedaudz tuvāk pielocīt spārnu iekšmalu, un no ārpuses pat nevarēs pateikt ka arkas ir valcētas. pie tam ja to dara ar attiecīgu aprīkojumu (nevis izbungā ar āmuru piemēram ) tad nekas tur nerūsēs. te pāris foto ieskatam ![]() ![]() ![]() te būs links uz youtubi kā process izskatās http://www.youtub...I_9QQdTrHE Mainījis(usi) marchello, 20.01.2013 12:46 |
|
|
|
| Shamans |
Publicēts 20.01.2013 16:54
|
|
Offline Ieraksti: 1007 Reģistrējies: 17.02.2012 Dzīvesvieta: Riga Brauc ar: 330ci & YOLO |
Tnx! Tagad bilde skaidra Izskatās ka tiešām, ja to dara profesionāli , tad nekas kaitīigs autiņam nenotiek.
FOTOsesija tavam e46
![]() |
|
|
|
| rivis |
Publicēts 20.01.2013 19:24
|
|
Offline Ieraksti: 772 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Riga, Latvia Brauc ar: e46 320d FL |
Šis ir tieši priekš manis, jo tiešām, vajag tikai nedaudz iekšmaliņu pielocīt un tad pat ar 20mm flanci viss būtu O.K. Ir zināmi kantori, kas šo pielocīšanu profesionāli izdara? |
|
|
|
| Yekabs |
Publicēts 20.01.2013 19:36
|
|
Offline Ieraksti: 1215 Reģistrējies: 03.01.2012 Dzīvesvieta: Piņķi Brauc ar: 330ci |
Nu tur rūsa būs klāt, es neticu, ka pēc šādas locīšanas nerūsēs.
ONE LIFE. LIVE IT. |
|
|
|
| stalker |
Publicēts 07.08.2014 19:32
|
|
Offline Ieraksti: 821 Reģistrējies: 22.11.2013 Dzīvesvieta: Tukums Brauc ar: BMW e46 |
Kur valce riepas un cik tas maksa???
29555218
|
|
|
|
| raivizz |
Publicēts 07.08.2014 20:54
|
|
Offline Ieraksti: 143 Reģistrējies: 04.03.2013 Dzīvesvieta: Rīga,Balvi |
Riepas neviens nevalcē
Mainījis(usi) raivizz, 07.08.2014 21:59 |
|
|
|
| stalker |
Publicēts 07.08.2014 21:01
|
|
Offline Ieraksti: 821 Reģistrējies: 22.11.2013 Dzīvesvieta: Tukums Brauc ar: BMW e46 |
Sajaucu Arkas aizmugurejas gribu novalcet. Nezinu kur un cik maksa!
29555218
|
|
|
|
| AF |
Publicēts 07.08.2014 21:40
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Vismaz 15 eiro gab |
|
|
|
| stalker |
Publicēts 07.08.2014 21:52
|
|
Offline Ieraksti: 821 Reģistrējies: 22.11.2013 Dzīvesvieta: Tukums Brauc ar: BMW e46 |
Kura vietā un ar ko valcē?
29555218
|
|
|
|
| AF |
Publicēts 07.08.2014 22:46
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
22327119 Igors, ar taisnām rokām un pieredzi, atrodas vef teritorijā |
|
|
|
| stalker |
Publicēts 08.08.2014 00:06
|
|
Offline Ieraksti: 821 Reģistrējies: 22.11.2013 Dzīvesvieta: Tukums Brauc ar: BMW e46 |
Paldies 29555218
|
|
|
|
| modjo |
Publicēts 14.11.2014 12:52
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
![]() ![]() Vairāk šeit: http://forum.e46f...mp;page=14 ![]() |
|
|
|
| AF |
Publicēts 14.11.2014 13:47
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
šīs nav valcētas, šīs ir tā sauktās - pūstās es sev arī gribu
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 14.11.2014 14:56
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Es jau būtu citur licis, bet nebija piemērotāka topika. Varbūt šo jēga pārsaukt par "Arku pārveidošana" vai kā tam līdzīgi. Saprotu, ka tev patīk, jo slimojat ar vienu slimību
![]() |
|
|
|
| VitaLjikS |
Publicēts 14.11.2014 22:02
|
|
Offline Ieraksti: 238 Reģistrējies: 14.05.2013 Dzīvesvieta: Pļavnieki Brauc ar: roku kabatā |
Shim jau pneima hulish Bet nu jaa tas bus kkas |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 14.01.2015 16:54
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Tiem, kuriem ar arku valcēšanu pa īsu, un vairs nav ko zaudēt. Arku paplašināšana, arku metināšana ![]() ![]() ![]()
![]() |
|
|
|
| Raitiz |
Publicēts 14.01.2015 16:55
|
|
Offline Ieraksti: 212 Reģistrējies: 21.11.2014 Dzīvesvieta: Rīga/Dobele Brauc ar: e91 kūti |
Tas laikam kā kuram, bet man ne īpaši patīk. #GaumesLieta
26816885 - Auto Evakuācijai!
![]() |
|
|
|
lapa 1 no 2: 12
| Atgriezties forumā: |






) tad nekas tur nerūsēs. 


Izskatās ka tiešām, ja to dara profesionāli , tad nekas kaitīigs autiņam nenotiek.









