e46.lv

December 04 2020 14:37:30
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 43
· Lietotāji: 6
andranik4
Archyei
Chip
emc
kaishi
proTEST

· Vispār lietotāji: 5,425
· Jauns lietotājs: alehandro
Random user photo
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Salons, apsilde/kondicionieris
 Izdrukāt tēmu
Salona swaps
Yeshka
Sveiki, tātad situācija tāda, ka man pašlaik kupeja ir manuālie parastie krēsli, bet ir iespēja ielikt elektriskos recaro ar apsildi. Tātad jautājums kas būtu ar vadiem? Vai jau no rūpnīcas priekš elektriskajiem krēsliem jau vadi ir ievilkti un tas pats ar funkciju priekš apsildes?

modjo
Nekā diža tur nav. Tev vnk vajag zinošu elektriķi vai kādu kurš pats to ir jau darījis. Šķiet būs papildus vads no bardaka jāatvelk.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Yeshka
Esi pats arī mainījis? Un ja jā kādas izmaksas vēl apmēram.

uldisa
Yeshka rakstīja:

Sveiki, tātad situācija tāda, ka man pašlaik kupeja ir manuālie parastie krēsli, bet ir iespēja ielikt elektriskos recaro ar apsildi. Tātad jautājums kas būtu ar vadiem? Vai jau no rūpnīcas priekš elektriskajiem krēsliem jau vadi ir ievilkti un tas pats ar funkciju priekš apsildes?

nē no rūpnīcas nekas nebūs ievilkts, tobiš visi vadi pa jaunu...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

Lauriss
Yeshka rakstīja:

Ja iepriekš nav bijusi ne apsilde ne elktriski vadāmie krēsli būs ko padarboties, vadu ko vilkt būs diezgan daudz.
un bez pašiem krēsliem vajag vēl panelīti ar pogām priekš apsildes un tad drošinatāju boxā jāievieto vēl 4 drošinātāji pa 30A katrs.
Vēl prātīgi būtu paņemt daļu pravodkas līdzi krēsliem, lai var pinus izmantot no štekeriem.
Reku pāris pamācības ja pašam gribās padarboties:
https://www.e46fa...cs.341242/
https://www.bmwgm...ooting.htm

Atgriezties forumā: