e46.lv

October 19 2017 00:59:30
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 33
· Lietotāji: 10
Aldzh
Arvids
druvis219
INFINITE
ozo_touring
Robinzonss
Skuleris
vienkarsais
Vintage
zaqs

· Vispār lietotāji: 4,419
· Jauns lietotājs: SlavX
Random user photo

e46.lv minimeet 13.marts 2014
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Pārnesumkārba, reduktors, sajūgs, stūres meh
 Izdrukāt tēmu
Reduktors
BUHARDI
Vienkāršākais varētu būt atrast 3.38 no 320i, jāmaina flanči, tad der plug&play. Been there, done that.

naikijs3
jautajums paradijies, par reduktoru, kapec ir taa ka reduktors nonemts vinu parbauda luftes nav pilnigi, uzliktam uz masinas...ar roku parbaude lufte ir milimetriga..tas varbut saisitis ar pusasim ka pievienotas?
kaa pareizi diagnosicet pusasis? ar roku kustinat rotacijas virziena, bet vajag ari pa saniem turp atpakal? youtube..daudz kur diagnostice gan rotaciju gan uz saniem vai siieni ir vai nav.. ka tur isti ir?

naikijs3
vai ir jega likt poli buksi reduktora? nejutisies vibracija braucot? kas varbut ir licis reduktora gala buksi?

un kadas cietibas labak likt no strongflex...80 vai 90 shA?

AF
Chomam stāvēja gan 80 ( man patika ikdienai izcili) un tagad 90. Es teiktu ka ar 90 katru sūdu uz ceła jūt - šuves un akmeńus.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

modjo
Ja domā 80 vai 90 likt, padomā par bukses pamatfunkciju, un kāda cietība varētu būt oriģinālām:D
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

erx
jautajums vai 330 der aizmugurejais pusramis no 320?
kad ber tad per!

BUHARDI
Fiziski pieskrūvēt viņu tur ir iespējams, bet tālāk seko problēmas ar reduktoru, kardānu un pusasīm.

AF
3.0i pusramis same shit kā 2.0d
Atškiras tas. Ka 2.0d nāk kronšteini balansierim, bet to tev nevajag Wink
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

juris665
drizuma stav prieksa reduktora mainja. gribu salikt poly tur kur vajag. ka tur ir ar to 46, kur labak likt un kur nelikt poly prieks reduktora? zurkam visi poly izgatavotaji rekomedeja pusrami likt poly, bet vakaa jaunas parastaas.

Opaps
Sveika tauta.
Problēma sekojoša, auto nav BMW bet Jaguar (automāts), braucot ar ātrumu virs 40 km/h parādās jocīga gaudošana no aizmugures, kā dod gāzi tā pazūd, vislabāk tā dzirdama uz 60/70 km/h ieslēdzot kruīzu, kad auto brauc vienmērīgi, tiklīdz kā kruīzu izslēdz un auto sāk samazināt ātrumu, gaudoņa pazūd.

Biju izbraucis ar nolaistiem pakaļējiem beņķiem, reāli tā skaņa bagāžniekā ir baigi gaudojoša.

Kas varētu būt pie vainas, reduktors, kardāna gultnis vai kas cits, varbūt kāds saskāries ar līdzīgu problēmu, auto nobraukums 240k km.

Varbūt kāds var ieteikt normālu speciālistu, kas varētu atrast, kur tā gaudošana slēpjas un izārstēt to!

uldisa
pagriezienos gaudošana mainās?
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

Opaps
Man šķiet ka nemainās, vismaz braucot pa ceļu uz 80 km/h kruīzā gaudošana ir visu laiku.

AF
Nu vari pamēģināt reduktorā eļļu nomainīt un ieliet drusku biezāku eļļu nekā ir paredzēts.

modjo
Starp citu. Kāda lejās un cik daudz BMW E46?
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

maize
75W140 var liet, ar vienu pudelīti mazo pietiks
JAUNAS AUTO REZERVESDAĻAS IELAI/SPORTAM, AKUMULATORI, JAUNAS RIEPAS(ziema/vasara/pussliki) u.c. - 2O069646 vai PM.

22B
Varbūt kādam ir bijis līdzīgi!

Uzsākot vai arī jau kustībā kad ātrumā laiž vaļā sajūgu, aizmugurē ir tāds taka sitiens. Var būt ka reduktorā zobrati padiluši?

arturs007
Reduktora bukses pārbaudi!

kruumuedgars
To var darīt arī izjāta kardāna mufta?

Atgriezties forumā: