e46.lv

January 19 2021 10:26:44
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 40
· Lietotāji: 4
FIB
Kalnz
kvspvrs
Martinss

· Vispār lietotāji: 5,442
· Jauns lietotājs: atkars
Random user photo

Norge Bmw meetings!
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Elektrolietas, elektronika
 Izdrukāt tēmu
Signalizācijas un Imobilaizeri
ab
Signalizācija oriģinālā..neko neesmu mainījis vai kā savādāk uzlabojis

uldisa
diagnostikā parasti (bet ne vienmēr) redz pēdējās trauksmes iemeslu
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

vitalx320
Laba diena, vai ir kāds saskāries ar 4a63 4a62 kļūdam? Sievai Rīgā nomira 320d-ar Delphi DS150 nosinhronizēju DDE un EWS, tika līdz Jelgavai, ja noslape auto tad pēc dažam min jau atkal nevar iedarbināt; jāveic sinhronizācija. Spriegums 12,5V braucot ap 14. INPA met errorus un nepalīdz(

LaurisK
Sveiki visiem
Man ir problema ar manu e46 coupe signalizaciju, lieta tada ka pazaudeju pulti un nezinu ka vinu tgd atslegt.
Masina esmu ticis ieksa bet talak par to ari nekur netieku, interneta ilgi meklejot atradu ka ta ir safe car 3070/4000 modela signalizacija bet izskatas ka kads jau vinu ir cakarejis. Ir varbut padomi ka vinu atvienot lai varu normali braukt atkal ar savu masinu?
Jo no auto elektronikas esmu tom toms un bmw prieks manis ir nezinama masina, butu loti pateicigs par info

modjo
Krāmē uz evakuatora, šlepē uz Gesti vai Skorpionu. Vai sauc specu pie sevis.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

LaurisK
modjo rakstīja:

Krāmē uz evakuatora, šlepē uz Gesti vai Skorpionu. Vai sauc specu pie sevis.

Ta jau varetu darit bet lieta tada ka esmu somija ar visu masinu tpc prasu info ka nafig to sū*u izravet ara no masinas jo kaut ka jau apnika -10 grados saldet dibenu vina del bez rezultata
Mainījis(usi) LaurisK, 13.01.2021 20:34

modjo
Parasti šādiem gadījumiem atstāj kaut kur kontaktu galu, kaut kur zem tepiķa vktml. Parasti signalizācijas licēji pasaka. Dažās minūtēs skaisti netikt, bet pusstundā reāli. Ja nezini, labāk uz specializētu servi. Tād ir rī fiņikiem.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

LaurisK
modjo rakstīja:

Parasti šādiem gadījumiem atstāj kaut kur kontaktu galu, kaut kur zem tepiķa vktml. Parasti signalizācijas licēji pasaka. Dažās minūtēs skaisti netikt, bet pusstundā reāli. Ja nezini, labāk uz specializētu servi. Tād ir rī fiņikiem.

Es masinu dabuju samera nesen apmeram menesi atpakal, kad prasiju ieprieksejam ipasniekam vins ari neko nezinot kas kur un ka vinai iet, ta ka par cik ne es ne ieprieksejais ipasnieks neesam vinu likusi vinam ieksa nemajam pateikt kas ko un ka ar vinu ir, ja nebutu kads lidis vina ieksa pec rupnicas iestadijumiem varetu meginat ko darit bet cik ir izmeginats nekas nav sanacis tpc vienigais variants pienemu ka ir ravet vinu ara

Ps. Ir tur viens mazins melns vads kurs iziet ara no signalizacijas bloka un vnk karajas un nav nekur pievienots
Mainījis(usi) LaurisK, 13.01.2021 21:27

LaurisK
Atradu signalizacijai shemas un atvienoju vinu un itka viss aizgaja
Vienigais nestrada vairs centrala atslega vinam, vadus savienoju ka vajag (vienados pec rupnicas krasam) bet strada viss iznemot centralo atslegu. Kur lai mekle vainu? Pasa bloka vai relejos?

uldisa
gan jau ka vēl kaut kur ir likvidēta centrālās atslēgas vadība...piemēram izņemts drošinātājs...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

Atgriezties forumā: