e46.lv

October 17 2017 02:52:22
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 M3 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 28
· Lietotāji: 2
kristaaaaps
Pasteete

· Vispār lietotāji: 4,414
· Jauns lietotājs: Pasteete
Random user photo

e46.lv minimeet 1.augusts 2013
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
Degvielas sistēma dīzeļdzinējam
uldisa
nu te vairā izskatās pēc vadu problēmām pie spiediena regulatora uz rampas dzinēja aizmugurē...(bieža problēma), tātad plasmasas no dzinēja nost (visdrīzāk salona filtra kaste arī) un kārtīgi izstaipam vadus pie spiediena regulatora, jo bieži ir tā, ka izolācija vesela - a vada iekšā nav... ja vads vesels - tad viņš nestiepjas - ja beigts - tad stiepjas un notrūkst...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

PeeChuS
R-M rakstīja:

vai tad izbeidzoties vienai sprauslai auto vairs nevar iedarbināt? diez vai nomira visas sprauslas vienlaikus,
es uzliktu vispirms kādu citu spiediena regulatoru, vai pārbaudītu vadus pie viņa (spiediena devējam ar) un tad tiešām zinātu ir vai nav vaina viņā

Nu man ar vienu nedarbojošu sprauslu nevarēja pielaist kā temperatūra bija zem 5 grādiem :D

notstated
Visi vadi tomēr veseli. Pārbaudīju ar testeri visus vadus ko vien varēju atrast. Negribās ticēt ka sprauslas, pirms tam brauca kā vienmēr. Pirms noslāpa arī pilnīgi nekādas pazīmes nebija kamēr nenokrita apgriezieni.

Labi vakarā spēlēšos tālāk.

uldisa
nevis ar testeri baudi - bet izstaipi

notstated
Staipīju jau, turējās ļoti stingri bet nu tur plastmasu jālauž lai viņus redzētu. Tāpēc testeri arī paņēmu un pārbaudīju ar to.

sandiszE46
Sveiki, lieta tāda kad minimāli staigā apgriezieni, tahometrā redzet nevar, ārā izkāpjot un klausoties var dzirdēt, reizēm atmetoties braucot un ieliekot neitrālajā, jocīgi nolēkā apgriezieni, līdz 1k un tad nokrīt atpakaļ, pats no sevis. Samainiju raila devēju, regulatoru, kļūdu nav, problēma neatrisinās, lēkā tāpat nedaudz apgriezieni. Idejas??

AF
Un atkal
Kāds motors?
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

sandiszE46
Uij, piemirsu, 110kw 150hp 2003gads

uldisa
un ja izslēdz klimatu tad?

Ryan
sandiszE46 -man identiska problēma, braucu jau gadus 2 ar to un nekas nav nobiris vēl. Ja tiec skaidrs uzmet man ziņu.

sandiszE46
Izslēdzot klimu nekas nemainās, esmu visu izmeklējies, paliek aizdomas un sūkņa dačiku,bet tad mestu kļūdu, sprauslas ari nevaretu būt, jo ķega ir un samērā laba. Vēl aktuāli gaidu variantus kas varētu būt pie vainas. 320d 110kw minimāli rausatas apgriezieni. Auksts dzinējs vel dara tā kad lenam brauc ar minimalu gāzi, tad pats no sevis sāk uzņemt apgriezienus, (tiesam turot maaazu gāzīti, un raustas. Tas sāk likties pēc sūkņa.
Ryan- noskaidrošu tad došu ziņu.

R-M
M57d30
Tukšgaitā visu laiku ir tāda kā apgriezienu peldēšana,degvielas spiediens rampā ar visu laiku lēkā no 300-380
Nesen nobeidzās viena sprausla, tiks mainīta un pie reizes mainīšu degvielas spiediena regulatoru, kas ir augstspiediena sūknī,
Jautājums vai derēs spiediena regulators no tāda paša motora, bet bez tā maziņa sietiņa spiediena regulatora galā? man ir ar sietiņu galā, bet tai pat laikā no tāda paša motora noņemts, bez tā sietiņa

uldisa
sietiņu visdrīzāk kādas veiklas rociņas jau norāvušas - lai sūknis, kas ražo skaidas ilgāk nokalpotu...Wink bet tas nemaina lietas būtību - vajadzētu derēt...

R-M
vrb viņš ir noņemams un iztīrāms? noņemtu no viena uzliktu uz otra

AF
Derētu jauns bosch kurš nemaksā kosmosu Wink
Un viņš nav noņemams
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

R-M
jā, jauns būs nākošajā reizē, kad pienāks gals šim :D
paldies

uldisa
AF rakstīja:

Derētu jauns bosch kurš nemaksā kosmosu Wink
Un viņš nav noņemams

noņemams ir bet vienu reizi...:D

AF
Jauns zem 100e
Ieteiktu to nopirkt jaunu ja sesi pārliecināts par tā defektuWink

sandiszE46
Minimali staiga apgriezieni, apmetam pa 100rpm, reizem ari nelēkā. Dzinējs 110kw 150hp 320d 2003gads.

sandiszE46
Kāds var ieteikt labu servisu Jelgavā? Nepieciešams priekš dīzeļa.

Atgriezties forumā: