e46.lv

April 07 2020 03:03:02
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde


e46 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 29
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,336
· Jauns lietotājs: Valcins89
Random user photo


E46.lv Pirts 2013.03.02
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
323i problēmas ar motora darbību
keksis323
sveicinati, vnk nesaprotu, kur ir problema, jo masina ilgak stav bez darbinasas jo sliktak, lec, atstaveja nedelu garažā, pieleca tikai no otras reizes,un ta knapi knapi..jautajums vai tas ir bakas vaina un degvielas caurulu gaisa piesuksana, vai ir kads relejs kas kontrole kad degvielas spraulam sakt smidzinat padevi, ir kads relejs, vai tas nak pa taisno vadibas bloka uz katru sprauslu..
suknis jauns stav bakaa...jo ilgak stav jo sliktak lec, ja auto biji braucis kadu laicinu noslape, iedarbinasies vis oki kaut pec 6 h..ka diennnakti pastav sliktak, ka divas vel sliktak, ka nedelu vispar griez starteri pa velti.liekas... puisi ka JUms liekas taa ir degvielas caurulu problema? vai ir iepsejams ka gaisu piesuc , bet reali degviela netek no tas vietas? vai pastav iespejamiba?
 
uldisa
visdrīzāk degviela aiztek atpakaļ uz bāku...
A pamēģini lai pastāv ar pilnu bāku - vai simptomi būs līdzīgi?
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:
 
keksis323
Sveiki, nevaru atrast joprojām problēmu ,auto darbinas sliktak kad pastāv, vis ir parbaudits, krit aizdomas par starteri vai bāku, bakai visas slaukas nomainitas ,degvielas suknis cits, ir tā ka citreiz labi iedabinas ,citreiz ilgak jagriez un vari neiedarbinat ar pirmo reizi, tagad auto staveja 24 h nekustinats pirmo reizi griezu kaut kā jēli likas otraja reize labi un pieleca, son pastaveja 10 h nekustinata, iedarbinajas vis oki ka vajadzetu,,,ir doma par degvielas sistēmu, bet arii par starteri , vai ja ilgak stav auto starteris slikyak griez var iedarbināties slikta? Vai ne no pirmas reizes..akitis jauns
 
R-M
Nu ja starteris pie vainas, tad būtu vienalga silts motors vai auksts, ilgi stāvējis neiedarbināts vai nē. Bet varbūt tā ir liela sakritība un brīžiem starteris niķojas , kas neticās.
Mainījis(usi) R-M, 30.11.2018 17:13
 
keksis323
tā varbūt kādam noderēs, beidzot tiku galā ar problēmu ka dzinejs auksts sliktāk leca!vainigs bija STARTERIS!!!!! tatad , ja kādam sliktāk lec, parbaudat elektroniski cik griež starteris man grieza 165-180 apgriezieni minutē, tagad cits starteris griež 235 apgriezieni!, ilgi meklēju vainu, likas ka ar baku , bet tā bija sakritiba, jo paslaik bāka kadi 10 litri tikai, sanāk temperaturas maiņas rezultāta, kad labak grieza kad sliktāk...
 
N0S
Sveiki! m52b25tub dzinējs,paturot redline, pēc brīža takā "nopampst", neceļ normāli apgriezienus, kamēr nenoslāpē un nepiedarbini pa jaunam.Degvielu dod 3.5bārus, sveces mainītas, degvielas filtrs mainīts, sprauslas pārbaudītas, vakuums degvielas reilam ir. datčiki ejoši. Hz kur vēl meklēt vainu, varbūt ir varianti?
 
AF
Varbut drosele kko piš prātu.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink
 
Atgriezties forumā: