e46.lv

May 31 2020 00:56:45
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 52
· Lietotāji: 4
EM90
INFINITE
modjo
sewo

· Vispār lietotāji: 5,365
· Jauns lietotājs: lolo
Random user photo

Tūja @ 8-9 jūnijs
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
323i problēmas ar motora darbību
busins99
Cau visiem, ir kads kurs vr palidzet, diezgan steidzami.
Lieta tada ka nelec autins, vakar gaja, bet samera slikti pieleca un sodien vispar nelec, pagriezot aizdedzi visas lampinas iedegas kuram jiedegas, bet kad griez talak aizdedzi tad no motora taadi kaa tikski skan un negriez, kad beidz griezt. Taf paneli raditaji rustas.
Ks varetu but pa vainu, jo neesmu lv un iisti kur pie kompja pieslegt vietas nav.
Ludzu padomu.

BUHARDI
Tukšs aķis?

naikijs3
akis viennozimigi, jaa kamer turi iedarbinat aizdedzi tikmer tad taa skana iet..it ipasi ka xenons ir..var dzirdet kaa tiksht ...

strazdi
starteris nokaries, gan jau doma

Redline
Pazimes taka akis butu tuks :D vsm man ta tikst kad ir tuks

gastello
Sveiki,varat kāds mani apgaismot kas tas ir par kļūdām??
E4 - Fuel trim bank 2, permissible range exceeded
E3 - Fuel trim bank 1, permissible range exceeded

uldisa
degvielas regulācijas limits pārsniegts abās cilindru grupās.... Nozīmē to, ka kaut kur piesūc lieko gaisu klāt - tobiš jātaisa revīzija trubās un trubiņās un ja atrodam cauru vai sakltušu tā jāmaina pret jaunu - nevis jācenšas notīt ar lenti...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

gastello
paldies,man uz apgriezieniem bišku raustas,pieslēdzu pie pc un uzmeta divas kļūda.

uldisa
nu tad paskaties arī pārējo piemēram gaisa massu, ātrās un lēnās adaptācijas, voltāžas zondēm, dzinēja temperatūru utt - kļūdas jau tikai norāda virzienu kurā rakt...

Chillovs
Sveiki!
Ceru, ka šāds raksts jau nav bijis, un ja ir atvainojos jau iepriekš!
Tātad E46 325i 2003g unversāls benzīns/gāze.

Viss sākās, kad pazeminājas tempratūras zem +10 grādiem.
No rītiem, pirmo reizi darbinot automašīna noslāpa, bet ar otro darbināšanu pieleca. Tā tas turpinājās, līdz +1 grādam, līdz vairs nepielece. info bija savākts gan šajos, gan ārzemju forumos, ka visdrīzāk vaina ir bākas degvielas sūknī. Ilgi nedomājot tika restaurēts orģinālais degvielas sūknis, uzlikts jauns degvielas filtrs, un tāpat nelec kārtīgi. Šodien arī ar kādu trešo piegājienu tikai pielece, spaidot gāzes pedāli.
Griež starteris normāli, bet mašīna itkā pielec, bet uzreiz noslāpsts.

Vai kādam varētu būtu kāda ideja, kapēc varētu normāli nelekt viņa?

Teds
Pats mašīnu nedarbināju, bet draudzene no rīta darbinot, konstatēja tādu pašu problēmu, ka pirmo reizi pielaižot, tā uzreiz noslāpst, ar otro reizi esot aizgājis, bet rīstīdamies. Degvielas sūkni esmu mainījis kādu pus gadu atpakaļ.
Bet esmu ievērojis, ka pēdējā laikā, pagriežot atslēgu un ieslēdzoties sūknim ir tāda dīvaina skaņa.
2.3 benzīns.
:ulostot:

www.instagram.com/Daaaviiids
Chillovs
Paldies par info.
To es arī lasiju daudzās vietās, ka pie vainas bieži vien esot degvielas bākas sūknis, it īpaši benzīns/gāze variantā, tādēļ tā bija pirmā lieta, kas tika sataisīta.

Tādēļ arī rakstu šo, jo nevaru izdomāt, kas tad vel varētu būt pie vainas. Protams 100000x lietas var būt nogājušas greizi, bet kura varētu būt reālākā šajā situācijā.

Varbūt kādas ir shēma ar degvielas ieplūdes sistemas kompanentēm?

uldisa
jāredz auto - tad jau kaut kāda skaidrība mēdz parādīties..., bet atkal viens āķis - GĀZE...
Var izdarīt eksperimentu - atslēgt akumulatoru uz ~1 min, pēc tam pabraukāt kādas 30 min ar benzīnu...pēc tam skatīties, kas notiek no rīta - ja situācija mainas - tad pie gāzeniekiem...

busins99
Lieta sekojoša.
Vai var kads izpalidzet ar padomu, kā var noteikt kads motora veids, tips. M52TUB25 vai kads savadaks.
Kur to var atrast, uzzinat paša spēkiem?
e46 323i 1999.g sedans

chaboska
Tā arī ir M52TUB25
http://e46.lv//ar...icle_id=21

BUHARDI
Kods atrodas uz motora bloka sāna, ieplūdes pusē. Kompim arī vajadzētu parādīt pareizi, ja ar vadību nekas interesants nav darīts.

Mikjelis
M52TUB25
Kaut kāds sviests. Visu laiku lēju 95-o. Salasījies internetā, ka ir iespēja pataisīt vienā minūtē par M3, ielēju 98-o. Joki baigie

1) uzrāviens diezgan pasliktinājies.
2) patēriņš samazinājies

cik ta' kompim vajag adaptācijai priekš 98-ā? Tūkstots kilometru? :alco: Domāju, ka daži km un viss bumbās. Bet še Tev...

modjo
Starp 95 un 98 nevajag būt sliktāk ielejot 98.
Sen jau leju tikai 98. Es taču braucu ar gàzi:D
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

uldisa
Mikjelis rakstīja:

M52TUB25
Kaut kāds sviests. Visu laiku lēju 95-o. Salasījies internetā, ka ir iespēja pataisīt vienā minūtē par M3, ielēju 98-o. Joki baigie

1) uzrāviens diezgan pasliktinājies.
2) patēriņš samazinājies

cik ta' kompim vajag adaptācijai priekš 98-ā? Tūkstots kilometru? :alco: Domāju, ka daži km un viss bumbās. Bet še Tev...

nevajag nekādus 1k km pietiek ar vienu auksto startu un 20 min braukšanas lai kompis adaptētos...
P.S par M3 jau gan viņš nepaliks...

Mikjelis
Nebraucu pirmo gadu. Labi jūtu, kā un kad uzvedas mans auto. Jauda nokritusies jūtami, tādu sviestu negaidīju. Nez, varbūt DME nepatīk, ka bākā sajaukts 95 ar 98?

Atgriezties forumā: