e46.lv

May 31 2020 01:05:28
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 46
· Lietotāji: 5
brasulis
EM90
INFINITE
modjo
sewo

· Vispār lietotāji: 5,361
· Jauns lietotājs: lolo
Random user photo

e46.lv minimeet 12.julijs 2012
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
323i problēmas ar motora darbību
Vintage
Izbrauc bāku, tad salej tikai 98 un skaties.

uldisa
pirmajā momentā iet nedaudz sliktāk, kamēr bloks pieadaptējas...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

AF
Tieši tā, uz stock softa un stock motora uz e95 un e98 pat uz stenda būs tie paši ZS
Tik jādod laiks kamēr ecu pieadoptēs maisijumu un aizdedzes leńki
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Mikjelis
Te viens rakstīja ka uztaisījis remappingu pie Tevis uz E98. Ja ir laiks, vēlme uzraksti sīkāk. paldies.

AF
Iespējams. Prieks maksā 50e. Ieguvums ir mazs- cena attiecīga.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

neo1985
labdien,jautajums tads - e46 323 m52tu ar gazi,braucot pats slapst nost,pec kada laika atkal var piedarbinat.kljudu nav,iepludes sadalenes devej,klokenes devejs mainiti.VDO. degvielas suknis 3,5barus dod. kas vel varetu but?

uldisa
slāpst tikai uz gāzes vai arī uz benzīna? kad slāpst nost? braucot? nometot gāzi? apstājoties?

neo1985
katru reizi savadak,-un uz gazi un uz benzina ,citreiz braucot,citreiz nometot gazi,citreiz ari stavot uz vietas .

keksis323
hey yaa,

ir radusies problema, nesaprotu kas varetu but par vainu, kludu nav, spiedien degveilas vis oki, gaisu nesuc nekur, bet no rita iedarbini, iedarbinas vis oki 2 min pastrada, noslapee aizej , pec 2 h, iedarbini jutas ka jagriez ar starteri bet pielec, noslape uzreiz iedarbini vis oki, atnac pec 2h atkal negribigi...deveji klokenes , iepludes izpludes vanosiem jauni OEM! nezinu kur pat rakt talak ..varbut kads relejs atbild par to visu?

uldisa
a kādam ir vēlme, lai 20 gadus jauns bolīds lec vienmēr no pus apgrieziena? ja citu problēmu nav - tad liekamies mierā...

shepard 100
Sveiki biedri:hourra:
paradijas problema, zemos apgriezienos mashina noraustas, kkur no 1,500 lidz 2000 rpm robezhas, bet kad dod virsu neraustas vispar, ta raustishanas vairak ir tad kad mierigi brauc...sveces nepasen mainitas, spoles ari esot dzivas, degvielas filtrs tik tikko nomainits, diagnostika neko neuzrada..dzinejs m52tub25

naikijs3
Varbut iespejams ka brivgajiens ir reduktora,kardana,. Utt ..tad vienmerigi var noraustities taa kaa luftee... vai gaisu piesuc kaut kur

AF
Pamēģini no sākuma izmazgā- iztīri droseli un tukšgaitas regulātoru.

shepard 100
kadu laiku atpaklaj mazgaju, bet pameginashu vel reiz kartigi visu izberzt

AF
Kļūdu uz droseli nemet?

shepard 100
nemet, diagnostika neko neuzrada

AF
Sveces kādas uzliki, kā katalogs rādija?

shepard 100
sveces gan laba gribedams

shepard 100
bosch iridija uzliku

shepard 100
DISA izskatas ka beigts, vismaz ka video testeja manejais sanak nestradahvz

Atgriezties forumā: